PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cup motoruma performans hava filtresi taksam zararı olurmu.

normancı
10 Ekim 2009, 01:02
arkadaşlar 100cc cup motorum var bende performans hava filtresi takmak istiyorum acaba taksam bir zararı olurmu..

deli_mavi
10 Ekim 2009, 01:04
Olur(cebine)cok fark goremessin diyiveriyim...gidip alicaksan eger bosuna harcama parani...ha yok zaten elimde vardi diyosan da tak ama cebine etki edecek ve verimde cok fark olmayacak...:cat:

Nipp10
10 Ekim 2009, 02:10
Kendi hava filtresinin bakım ve temizliğini yapsanız yeterli olur diye düşünüyorum.:cat:

Akileos
10 Ekim 2009, 02:13
cup modeller az yaksın diye alınır performans filtresi takıp da benzini fazla yakmasınımı istiyosun..ne gibi etki yapmasını bekliyorsun 100 km ye 3 sanıyede çıkmasını..:mrgreen:

blue_dolunay
10 Ekim 2009, 03:13
dostum öncelikle arkadaşların dedigi gibi hic farketmiyor ha ben benzininde degil daha iyi bir performas istiyorum diyorsan 2000 ila 4000 tl arası masraf yaparak hem motor aksamını hemde dişileri degiştirsen motosiklete o zaman performas filitre takman gereke bilir
ben ufaktan birşeyler yapayım fazla bi masraf olmasın diyorsan filitre yerine dişli aksamı degiştir bir nevze motosikleti rahatlatmısta olursun hem hız kazanır....
yollarda ve gönüllerde görüşmek dilegiyle.....

immortalboss
10 Ekim 2009, 09:51
Bence hiç elleme derim.Bu motorlar performans olarak değil ekonomi olarak üretilmiştir.Tabi biraz ses biraz motor rahatlasın diyorsan o ayrı.Fiyat olarak 15 tl. gibi bir fiyatı olmalıdır.

BerKToprak
10 Ekim 2009, 10:56
Allah akıl versin.

Lucas
10 Ekim 2009, 11:37
Zararından çok yararını tartışılması gereken konu. Takmanda fayda var, nedenine gelince sadece ve sadece psikolojik olarak rahatlamış olacaksın, bu psikoloji sana motorunun eskisinden daha seri ve güçlü olduğunu hissettirecek, fakat bu hissiyat en fazla 2 gün sürecek, daha sonra herşey eski haline dönecek. En sonunda gökten 3 elma düşecek, biri sana biri motoruna biri de öyle ortaya düşsün, canı çeken keser bir dilim yer.