PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suzuki an125 honda cbr125???yardımmm

M.C
09 Ekim 2009, 21:55
Mrb arkadaslar
motor hayatına yeni atılmış biri olarak size bişey danışmak istiyorum.ben keçiörende oturuyorum ve hersabah cebeciye gitmem gerekiyo.1.5 saatim yolda geçiyor.ne yapıyım die düşünürken sabah otobüste yanımdan rahat bi şekilde geçen motorları görünce böle bi isteğim oluştu.arkadaşın Suzuki an125 var.2007 model 1000 kmde.küçük bi kaza geçirmiş.onu almayı düşünüyorum.2 bin lira fiyat istedi.ama forma bakınca honda cbr125 dikkatimi çekti fazla fiyat farkı yok die birden ona yöneldim.sizce trafik ve yeni başlıyan biri için en uygunu hangisi olur yardımcı olursanız sevinirim.
ii günler

speedy17
09 Ekim 2009, 22:16
merhaba
Biri scooter , biri ise racing tarz meselesi. ayrıca Suzuki an125 in kazasinin boyutu nedir? küçük bişi oldugunu sanmiyorum 1000kmde olup 2 bin lira olcagini... yeni başlıyacaginiz icin scooteri tavsiye ederim

M.C
09 Ekim 2009, 22:21
samimi arkadaşım olduğu için parayı sorun yapmıyo o yüzden.trafikte race kullanması zor oluyomu peki?bide anlamadığım için işte para yönünden baktım olaya.2 bin ona verceğime 3 bin ayarlayıp almışken iisini alıyım die.ama suzukiyi kullanıyorum çok pratik ve rahat...

anilxx92
09 Ekim 2009, 22:24
birisi vitesli bir motor birisi scooter
Şimdi öncelikle şuna karar vermen lazım vitesli bir motor yani racing tarzda birşeymi istiorsun yoksa otomatik vites yani scootermı istiyorsun:cat:

speedy17
09 Ekim 2009, 22:27
öncelikle vitesli kullanmayi biliyormusunuz? eğer kendinize güveniyorsanız ; hem tip olarak hem performans olarak Cbr derim. ama tipe önem wermiyorum işime rahat gidiyim geliyim diyorsaniz suzuki:cat:

M.C
09 Ekim 2009, 22:36
ehliyete yazıldım.1,5 ay sonra alırım heralde.bu esnada da öğrenirim die düşünüyorum zor olmasa gerek.ne kadarda ihityacım olduğundan dolayı bu yolu seçsemde insan tipe önem vermeden yapamıyo.ayrıca performans bakımından da cbr nin daha ii olduğu açık.peki trafikte kullanımı nasıl??

speedy17
09 Ekim 2009, 23:00
seri motordur ;) bendede var cbr 125 . trafikte cok rahat kaçar aralardan ince oldugu icin.Hızıda tatmin edicidir. Ehliyetsiz trafiğe cıkma derim.polislerin artık kolay kolay affı yok.

canercamalan
09 Ekim 2009, 23:27
cbr 125 temiz 2. el alırsan başını ağrıtmayacak motorlardan biridir biir
ikincisi arkadaş tatmin edici bir hızı var demiş doğrudur AMA ilk zamanlar :rendeer: sonrasında kesmeyecek ve nalet olsun nerden aldım demeye başlıyacaksın kendimden biliyorum arkadaşımın 125 repsol ile yaklaşık 5000 km yol yaptım ;)
üç olarakta benzinde çok rahat edersin

tavsiye edermiyim ?
ederim :cat:

speedy17
09 Ekim 2009, 23:30
Her motor için aynısı geçerlidir alırsın ve daha sonra daa fazlasını istersin ;) Bu normal bişi , bende aldıgımda cok hızlı diyodum ama artık kesmiyor tabi:P

canercamalan
09 Ekim 2009, 23:40
Her motor için aynısı geçerlidir alırsın ve daha sonra daa fazlasını istersin ;) Bu normal bişi , bende aldıgımda cok hızlı diyodum ama artık kesmiyor tabi:P

yani :) ama her motor derken k1300s zzr1400 hayalbusa :) bunları kasdetmiyosundur :rendeer: :queen::queen:

speedy17
09 Ekim 2009, 23:41
yani :) ama her motor derken k1300s zzr1400 hayalbusa :) bunları kasdetmiyosundur :rendeer: :queen::queen:

Onlarinda kesmediği zamanlar olabilir :queen: daha büyük cc lerinin cıkmasını beklersin :cherry:

canercamalan
09 Ekim 2009, 23:42
Onlarinda kesmediği zamanlar olabilir :queen: daha büyük cc lerinin cıkmasını beklersin :cherry:

çok beklersin :) :queen::queen: yok ya bence onların kesmediği bir elin parmağını geçmez

M.C
10 Ekim 2009, 15:21
teşekkür edirm arkadaşlar.2. el bi cbr 125i bulabilceğim en uygun ve sağlam yer nere olabilir peki?

alp_23
10 Ekim 2009, 16:54
teşekkür edirm arkadaşlar.2. el bi cbr 125i bulabilceğim en uygun ve sağlam yer nere olabilir peki?

sahibinden.com da bulabilirsin 281 tane satılık honda cbr 125 ilanı var.seç beğen al :)