PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik Magandaları iş başında

Sayfa : [1] 2 3

canercamalan
09 Ekim 2009, 16:46
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere ptt kargo da çalışmaktayım.bugün tam saat 14:45 civarında Bahçelievler den yenibosna ya kadar olan e-5 karayolunda avcılar istikametine doğru yol alıyordum sol şeritte ilerlerken orta şeritten önüme birden fırlayan 34 vks 45 plakalı gri hyundai getz marka model araca çarpmamak için kompressor +fren yaparak güç bela yavaşladım hızım 90 km/h idi. Araç sürücüsüne elimi kaldırıp sinirimi belirttim ve arkasından sol şeritten orta şerite doğru mesafe açarak yanına gelmemi istedi bende bastım efendice yaptığının çok yanlış olduğunu anlatmaya hazırlanırken birden beni bariyerlere sıkıştırdı çok şükür bundan da kurtuldum plakasını aldım birgüzel küfürümü ettim artık varsa tanıyan bilen selamlarımı ve ailesinin sinema biletlerinin hazır oldugunu bizahmet iletsinler. Derken arkasından ilerliyorum birden önü boşken frene asılıp gülmeye başladılar bende yavaşladım sağ şerite geçip biraz bekledim ve sonradan yoluma devam ettim evime geldim çok şükür ama artık varsa o aracın sahibini vs tanıyan lütfen ALLAH rızası için benimle irtibata geçsin öyle insan hayatıyla oynamak neymiş ben birgüzel anlatayım ona :rendeer: uygulamalı olarak.

Trafikten arattım modelini vs bilgilerini ancak bukadarını bulabildim.
Plakası: 34VKS45
Markası: HYUNDAI GETZ
Modeli: 2009
Sahip Belge Tarihi: 15.07.2009
Tescil Birimi: BAĞCILAR
Renk 1: GRİ (Platin)
Cinsi: OTOMOBİL
Çalıntı Mı: HAYIR
Hak Mahrumiyeti: VAR

Ruhsat bilgilerini de öğrenmeye çalışıyorum öğrenebilirsemaçık açık yayın vereceğim!

okanco
09 Ekim 2009, 16:49
Bunun gibi ş.refsizler var şu dünyada..

canercamalan
09 Ekim 2009, 16:50
Bunun gibi ş.refsizler var şu dünyada..

çok kinci ve sabırlı bir insanımdır bana yapılanları kolay kolay unutmam ;):wiinkk:

ugurapay
Geçmiş olsun
yokmuydu trafik polisi o istikamette

lady_macbeth
çok geçmiş olsun yaaa çok garip değil mi eminimki çok eğlenmiştir kendini insan sanan mahlukat eğer evrim teorisi doğruysa 3 sene sonra insan kılığına belki girebilir

canercamalan
09 Ekim 2009, 16:52
Geçmiş olsun
yokmuydu trafik polisi o istikamette

teşekkür ederim geçti gitti şimdilik ;) polis yoktu malesef sağolsun 2 tane narpost varadero lu kurye abilerim yardımcı oldu birgüzel sövdük arkalarından ama dediğim gibi umurumda değil ben halledicem ALLAH ın izniyle bir insanın yerde metrelerce sürüklenmesi nasıl bir duygu anlayacak ayrıca birdaha motorsiklet denince hazırolda duracak !!

okanco
09 Ekim 2009, 16:53
çok kinci ve sabırlı bir insanımdır bana yapılanları kolay kolay unutmam ;):wiinkk:

O zaman süper.. O arabayı bir daha görürsen çaktırmadan takip et.. Takip ederken de MT den arkadaşlarını ara.. Motorlarla gelsinler (benimde o zaman motorum olursa anında gelirim).. Adamı sıkıştırın.. Gerisi malum ;)

canercamalan
09 Ekim 2009, 16:56
O zaman süper.. O arabayı bir daha görürsen çaktırmadan takip et.. Takip ederken de MT den arkadaşlarını ara.. Motorlarla gelsinler (benimde o zaman motorum olursa anında gelirim).. Adamı sıkıştırın.. Gerisi malum ;)

sağol canım sen merak etme :wiinkk:

zargana_21
09 Ekim 2009, 16:58
gecmiş olsun kardeşim bu plakayla bende ilgileneyim bakalım... şerefsiz oglu şerefsiz

okanco
09 Ekim 2009, 16:59
sağol canım sen merak etme :wiinkk:

Arabadan levyeyi alıp anında yanındayım abim ;)

canercamalan
09 Ekim 2009, 17:00
gecmiş olsun kardeşim bu plakayla bende ilgileneyim bakalım... şerefsiz oglu şerefsiz

sana zahmet :rendeer: kime ait oldugunu öğrensen ben ptt den hangi mekanda öğrenirim ;) :wiinkk:

okanco
09 Ekim 2009, 17:02
sana zahmet :rendeer: kime ait oldugunu öğrensen ben ptt den hangi mekanda öğrenirim ;) :wiinkk:

Adamı evinde basarız.. O daha güzel.. Oto yolda atraksiyon yaşamayız.. Elimizle koymuş gibi olur..

acemi60
09 Ekim 2009, 17:03
Geçmiş olsun. Bence en doğrusu karakola giderek şikayet etmek, hatta tazminat davası açmak için gerekli girişimlerde bulunmak. Ayrıca vatandaş olarak bu bir görevdir. Öyle ailesini falan karıştırmak ilk kızgınlıkla olabilir. Ama daha sonra olmamalı. Bu maganda sürücünün kendisini alıp hep beraber sinemaya götürelim dersen o münasiptir.

canercamalan
09 Ekim 2009, 17:05
Adamı evinde basarız.. O daha güzel.. Oto yolda atraksiyon yaşamayız.. Elimizle koymuş gibi olur..

şimdi bu boş laflardan çok trafikteki hal ve hareketlerrimize nekadar daha dikkat etmemiz gerektiği hakkında muhasebe yapmanın sırası diye düşünüyorum :rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:03 PM ----------

Geçmiş olsun. Bence en doğrusu karakola giderek şikayet etmek, hatta tazminat davası açmak için gerekli girişimlerde bulunmak. Ayrıca vatandaş olarak bu bir görevdir. Öyle ailesini falan karıştırmak ilk kızgınlıkla olabilir. Ama daha sonra olmamalı. Bu maganda sürücünün kendisini alıp hep beraber sinemaya götürelim dersen o münasiptir.

çok teşekkür ederim ya okan abartıyor ben terörist değilim testere hiç değilim yani amacım sadece kendisine güzel bir ders vermek :cat:

takendy
09 Ekim 2009, 17:08
senin için rahat olsun ben ilgili plaka ile ilgilineceğim....;)

DeJaVu_91
09 Ekim 2009, 17:08
O adama Recep İvedik taktiği yapmak lazım, golf sahasında geçen olayı:''arkadaşım çıkar mısın?Arkadaşım çıksana?Layynn senin gafanı levyeylen gırarım!'':)

canercamalan
09 Ekim 2009, 17:09
senin için rahat olsun ben ilgili plaka ile ilgilineceğim....;)

teşekkür ederim duyarlılığınızdan dolayı :cat:

poyraz010
09 Ekim 2009, 17:11
Yapacağın iş basit..

karakola gideceksin abicim böyle böyle..plakası bu istersen alıng etirin yüzleştirin bak o zaman sen vites değiştiren elini başka yerlerde nasıl kullanıyorlar.. :)

canercamalan
O adama Recep İvedik taktiği yapmak lazım, golf sahasında geçen olayı:''arkadaşım çıkar mısın?Arkadaşım çıksana?Layynn senin gafanı levyeylen gırarım!'':)

THE GODFATHER filminde Michael CARLEONE 'nin bir sözünü hiç unutmam herzaman da uygularım" ! Öfkenin mantığını engellemesine izin verme ! "

zargana_21

polis bir arkadaş var ona sorarım bulabilirse o bulur tabi bende önce onu bulmam lazım

kadir_3483
09 Ekim 2009, 17:12
trafikte illa çıkıyor böyleleri allahtan kazasız belasız kurtulmuşsun geçmiş olsun kardeşim :rendeer:

canercamalan
09 Ekim 2009, 17:13
polis bir arkadaş var ona sorarım bulabilirse o bulur tabi bende önce onu bulmam lazım

eyv hasan abim sağolasın ;) acelesi yok dediğim gibi ben gereken ysal işlemleri yarına halledicem ;):wiinkk:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:12 PM ----------

trafikte illa çıkıyor böyleleri allahtan kazasız belasız kurtulmuşsun geçmiş olsun kardeşim :rendeer:

eyv kadir abim sağolasın :wiinkk:

DeJaVu_91
09 Ekim 2009, 17:16
Eğer o dediğin sözü uyguluyorsan polise başvurucaksın, bulmalarına gerek yok, araba alım satımı yaparken ya da bi kazaya olaya karşırsa başına öyle bi bela alırki ifade vermek zorunda kalır karakola ya da daha başka şeylerle uğraşır ama sana tavsiyem madem aklımı kullanırım diyosun bişey çıkmayacağını bilsen de şikayet dilekçeni yaz ver karakola en azından elinde bi tutanak olur ve adam uğraşır...

zargana_21

bir gün ben trafikte benimle alakalı olsun olmasın böle birinin üzerine fena çıkıcam ama ahanda yassdım buraya:)

Cem Demir
................ diyorum başka bişi demiyorum

zargana_21
09 Ekim 2009, 17:17
Eğer o dediğin sözü uyguluyorsan polise başvurucaksın, bulmalarına gerek yok, araba alım satımı yaparken ya da bi kazaya olaya karşırsa başına öyle bi bela alırki ifade vermek zorunda kalır karakola ya da daha başka şeylerle uğraşır ama sana tavsiyem madem aklımı kullanırım diyosun bişey çıkmayacağını bilsen de şikayet dilekçeni yaz ver karakola en azından elinde bi tutanak olur ve adam uğraşır...

mantıklı... vukaat dosyası önemli

kaaha
09 Ekim 2009, 17:18
Malesef insanların kendi başlarına gelmeden böyle hareketlerin nasıl sonuçlar doğuracağının farkında olamıyor. Allah onlara akıl fikir versin.

zargana_21
................ diyorum başka bişi demiyorum

o naoktaların içine sıan milyonlarca cümleyi rahatlıkla tahmin edebiliyoruz:)

ArWeN_
çok geçmiş olsun caner...ALLAH hepimizi korusun...

canercamalan
09 Ekim 2009, 17:21
çok geçmiş olsun caner...ALLAH hepimizi korusun...

sağol yengecim sağol :rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:20 PM ----------

yasal işlemleri yarın halledicez ;):rendeer:

mert136
09 Ekim 2009, 17:43
Geçmiş olsun arkadaşım.Bence direk savcılığa git suç duyurusunda bulun adamı evinden alıp direk savcının yanına götürürler.

flying hellfish
09 Ekim 2009, 17:45
Çok geçmiş olsun. Bu işin sonunu bırakma arkadaşım, bizde buradan takipcin olalım. Bu adam ile uğraşmak, yalnızca motorcular için değil, tüm trafiktekiler için iyi olacaktır.

Bizde bu plakayı hatırlıyalım, belki bir yerde karşımıza çıkar. 34VKS45

okanco
09 Ekim 2009, 17:50
şimdi bu boş laflardan çok trafikteki hal ve hareketlerrimize nekadar daha dikkat etmemiz gerektiği hakkında muhasebe yapmanın sırası diye düşünüyorum :rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:03 PM ----------

çok teşekkür ederim ya okan abartıyor ben terörist değilim testere hiç değilim yani amacım sadece kendisine güzel bir ders vermek :cat:

Abi bu tip insanlar kötekten anlar..

korkut 250
09 Ekim 2009, 17:50
Ben bir şeyler söylerimde Modlar rahatsız ederler beni.:cyclopsan

OGLUMVE BEN
09 Ekim 2009, 17:52
bitmez bunlar
geçmiş olsun caner:rendeer:

viyana
09 Ekim 2009, 18:37
istanbul trafiğinde bir otomobil kolay kolay bu hareketi motosikletliye yapamaz. ancak boş trafikte olabilir. ne demek istediğimi anlatayım.. ben her türlü tedbirimi alıyordum istanbulda. mesela bir örnek; arkadaşın anlattığı olay bana çok defa oldu ve hep sonunda bu terbiyesizliği yapan otomobillerin ön ya da arka bazen de yan camları tuz buz oldu. bazen de ön kaput pert oluyordu. motosikletimin bir tarafına tutturduğum sağlam demir alet edevat sayesinde tabi.. bir defasında kaskımla otomobilin dikiz aynasını parçalamıştım. ama bunu yaparken ileriye bakarak trafik durumuna göre yapıyordum. yani trafik kaçmaya müsaitolacak :) sonuçta trafikte motosikleti yakalamak imkansızdır.

çıkan ders: bir daha böyle bir durumda indir camı ya da ön kaputa at bir sert cisim sonra topuk. bilmem anlatabildimmi !!!!

speedy17
09 Ekim 2009, 18:39
Çok gemiş olsun. Allahtan sana bişi olmamış. Böleleri eğlendiklerini sanıyor bu yaptıklarıyla...

boyraz
09 Ekim 2009, 18:56
Kenara çekip gitmelerini beklemekle iyi yapmışsın. Bir köpek sizi ısırmaya çalışırsa cevabını köpeği ısırarak veremeyiz değil mi :)

Ben yakın zamanda ucuz bir kamerayı sabit bir şekilde motoruma monte etmeyi düşünüyorum. Böyle bir durumda hemen kayda alıp direkt savcılığa başvuracaksın. Bunun dışında yapacağın başvurunun pek bir etkisi olduğunu sanmıyorum. Ben kaç kişi bu şekilde hem yoldan telefonla hem de yazılı olarak şikayet ettim bişey çıkmadı.

Brs.
09 Ekim 2009, 19:28
Çok geçmiş olsun kendini insan sınıfına koyan insan dışı varlıklar ne yazıkki etrafımızda hayatımızda var, var olmayada devam edicekler..

tnagas
09 Ekim 2009, 19:30
geçmiş olsun dostum üzücü bir durum benimde başıma gelmişti senn gibi bir olay yolun trafik olmasını bekledim sonram indim dövmüştüm dikkat et bir daha yanına sakın ola gecme s.fz herif sıkıştırmış bide

barisayd
09 Ekim 2009, 21:19
Geçmiş olsun Caner.

_ferkan_
09 Ekim 2009, 21:38
Yauşak hayvan herifler :( ALLAHım sen bize sabır ver.Bugünde ben kaza geçiriyodum az daha.Anayoldan gidiyorum sağ tali yoldan opel bir fırladı önüme frene zaman kalmadı motoru sol şerit boştu motorla yattımda anca sol tafarından sıyırdım geçtim.Nerdeyse dizliğim aynasına değecekti ş.refsizin.Yanından geçerkende ağzıma geleni saydım el hareketi çektim:bounce:Bi baktım hemen hemen 55-60 yaşında bi amca:pr: :( Bazen frende kurtarmıyor arkadaşlar bu ani şeylere karşı motoru kontrol etmeyi öğrenmek lazım.

Akileos
09 Ekim 2009, 21:39
geçmiş olsun canerim...

ugur volkan
09 Ekim 2009, 22:01
Kardeş geçmiş olsun...

mertka
09 Ekim 2009, 22:13
usta geçmiş olsun okurken tüylerim diken diken oldu sinirden baya bir dua ettim burdan o diğer arkadaşlara :cat:

canercamalan
09 Ekim 2009, 23:05
usta geçmiş olsun okurken tüylerim diken diken oldu sinirden baya bir dua ettim burdan o diğer arkadaşlara :cat:

teşekkür ederim sağolun :)dua mı ? ;) anladım benseni şaka yapıyorum

Kardeş geçmiş olsun...

teşekkür ederim sağolun :)

geçmiş olsun canerim...
teşekkür ederim temel abim sağolasın

Geçmiş olsun Caner.

geçmiş olsun dostum üzücü bir durum benimde başıma gelmişti senn gibi bir olay yolun trafik olmasını bekledim sonram indim dövmüştüm dikkat et bir daha yanına sakın ola gecme s.fz herif sıkıştırmış bide
teşekkür ederim sağolun :) ben bekledim sonradan aklıma geldi trafik olurda yakalarım diye ama yol akıcıydı

Çok geçmiş olsun kendini insan sınıfına koyan insan dışı varlıklar ne yazıkki etrafımızda hayatımızda var, var olmayada devam edicekler..

Kenara çekip gitmelerini beklemekle iyi yapmışsın. Bir köpek sizi ısırmaya çalışırsa cevabını köpeği ısırarak veremeyiz değil mi :)

Ben yakın zamanda ucuz bir kamerayı sabit bir şekilde motoruma monte etmeyi düşünüyorum. Böyle bir durumda hemen kayda alıp direkt savcılığa başvuracaksın. Bunun dışında yapacağın başvurunun pek bir etkisi olduğunu sanmıyorum. Ben kaç kişi bu şekilde hem yoldan telefonla hem de yazılı olarak şikayet ettim bişey çıkmadı.
teşekkür ederim sağolun :) güzel fikir ben video çekmiş olsaydım yarın tazminat davası açıp işi gücü bırakıp yatışa geçerdim

Çok gemiş olsun. Allahtan sana bişi olmamış. Böleleri eğlendiklerini sanıyor bu yaptıklarıyla...

bitmez bunlar
geçmiş olsun caner:rendeer:
eyv gürkan abim ya bitmez de biyerden başlamak lazım :rendeer:

kankicbf
09 Ekim 2009, 23:14
Nasıl bi olaydır bu yaa .:silent:

sularseller
09 Ekim 2009, 23:17
Geçmiş olsun.İyi sabretmişsin ben olsaydım üstüne çıkardım o arabanın.

canercamalan
09 Ekim 2009, 23:19
Geçmiş olsun.İyi sabretmişsin ben olsaydım üstüne çıkardım o arabanın.

emin ol çıkardın :pr::pr::pr:

karasahin
09 Ekim 2009, 23:27
Canerim beee Serhat tan duydum biraz önce o dedi içim bi acayip oldu ama bişi yok demişti rahatladım:)

Biz en iyisi yasal olarak hakkımızı arayalım Caner:)
Yoksa o denyolardan bir farkımız kalmaz :cat: