PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kafamı gene karıştırdılar !!!

alemdar2442
30 Eylül 2009, 19:24
Ben tamam sonunda CBF dedim ama çevremdekiler vitesli motosiklete başlamak için cbf'ye o kadar para verilmez al bitane 125 mondial üstünde öğren bozulunca yap öğren eğer bu motsiklet sevdasını devam ettirecem diyosan başlangıçta iyi olmayan motora binki ilerde cbf gibi temiz motor alırsan kıymetini bilirsin az çok motordanda anlarsın ,sonrası senin gönlüne kalmış ama başlangıç için fazla açılma diyolar ortak fikir bu yani sizcede öğrenci adam için cbf biraz lüks olmuyomu ve 1500 tl üstüne çıkma diyolar ya sizin fikirleriniz ? :)

takendy
30 Eylül 2009, 19:26
son aşamadasın kendi kararını kendin vermelisin...
karar yetkin başkasında olamaz ki ...

bygkhn
30 Eylül 2009, 19:27
şöle bişey diyeyim sana.banada aynı şekilde dediler gittim modial aldım.şimdide vitesli almak için çabalıyom bi süresonra yetmiyo motor.keşke vitesli bişey alsaydım diyon.başta paran varken git iyisini al derim yoksa ilerde alcan zaman sıkıntı çekersin.

mertka
30 Eylül 2009, 19:32
hocam çinlilerle hiç uğraşma istersen al bir cbf akarı yok kokarı yok evladiyelik x)

bygkhn
30 Eylül 2009, 19:33
hocam çinlilerle hiç uğraşma istersen al bir cbf akarı yok kokarı yok evladiyelik x)

aynen.bana kalırsada al bitane cbf.hiç olmazsasitede çinmalı kullanmayın falan tarzlı konularda ezen çok olur :Dparanda varken al geç derim cbf cbr tarzı bişi

NeTMaViSi
30 Eylül 2009, 19:39
aynen.bana kalırsada al bitane cbf.hiç olmazsasitede çinmalı kullanmayın falan tarzlı konularda ezen çok olur :Dparanda varken al geç derim cbf cbr tarzı bişi

bende herzaman ıyısınden yanayım hatta çin malını al demek ıstemıyorum ama arkadas yenı ogrenıyo sanırım bu bakımdan yedek parcası ucuz hor kullanabılecegı bır motor olması daha mantıklı gıbı gelıyo ama son karar kendısının...

Akileos
30 Eylül 2009, 19:42
al bi cbf 150 ne kafan karışcak....binersin işte her zaman motor mu değiştirecen..

bygkhn
30 Eylül 2009, 19:44
tabi canım öyle yeni başlıyosan ucuz bişi almalıki motor güme gidrse de arkasından aglamsın.kendine kalmış bi tercih kendine güveniyosa alsın cbf falan ama tecrübe kazanmak istiyosa ufaktan başlamalı

asfalt meleği
30 Eylül 2009, 20:20
bak arkadaşım. çinli motorun sorun çıkarma seni motosikletten soğutma ihtimali var. motosikletin çalışmamasından yolda bırakmamasından şüphe duymamalısın. yine de keyfin bilir. illa 1,5 diyorlarsa senin de cebinde bu varsa al bi ybr al bi titan bak keyfine.

V-JoKeR
30 Eylül 2009, 20:41
ben 1000rr ile başlıcam motora şimdi yazık mı olucak

CengizhanD
30 Eylül 2009, 20:45
ben 1000rr ile başlıcam motora şimdi yazık mı olucak

hayır , kazık olucak.

tuyra
30 Eylül 2009, 20:45
CBF 150 gibi modeller piyasasını koruyorlar. Yani satarken de çok zarra edeceğini düşünmüuorum. O yüzden alınabilir. Ama ben tamircilik de öğreneceğim, kendim söküp takacağım bozulduğunda diyosan nolur nolmaz diyerek çin işi; parçası bol, ucuz bi model al derim ben. CBF alsan hem bozulmaz, hem parçası pahalı vs. :mrgreen:

Tuncer Sezen
30 Eylül 2009, 21:09
Açtığınız başlıkların tümü bu şekilde,bir karar verip istediğiniz motoru almak sizin elinizde.Bu başlıkta verdiğiniz karardan da bir başkasıyla konuşunca vazgeçeceksiniz,ama beni ilgilendiren bu kısmı değil olayın,aklınıza esen her konu için başlık açmayın.
Forumda bu konuların hepsi mevcut,bütün motorlar hakkında bilgi var,açın bakın,kendi iradenizle ne olması gerektiğine kendiniz karar verin.

Siteye soruyorsunuz,sitenin önerdiğinden çevrenizdekiler vazgeçiriyor,sonra gelip tekrar siteye çevremdekiler vazgeçirdi sizce ne yapmalıyım diyorsunuz:silent:

Bundan sonra ki açacağınız başlıkların site kalitesine yakışır olmasını öneriririm,aksi taktirde sonu bu başlık gibi olur.