PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buluşma Yok Mu?

Peril
15 Aralık 2005, 18:44
Buluşma yok mu??

Arkadaşlar dikkat ediyorum,sürekli yazı yazma,yazılanlara cevap verme ve konu dışı muhabbetler söz konusu..
Neden son zamanlarda motosiklet.net diye bir buluşma söz konusu değil???

neden buradan paylaştıklarınızı yüz yüze de konuşmayı,paylaşmayı düşünmüyorsunuz??

bence bununla ilgili en kısa zamanda bir organizasyon yapılmalı..
kopmamak lazım değilmi:cat:

KALDERA
15 Aralık 2005, 18:45
dün bende gezginciler nerelerdesiniz diye başlık açmıştım ama dikkat çekmedi sanırım..

trenox
15 Aralık 2005, 18:47
izmir tayfası zırt pırt buluşuyo helal olsun valla takdir ettim hepsini.evet buluşma olsun bencede gerçi hiç bi buluşmaya gelemedim ama genede olsun elbet gelebiliriz. :)

BlueSea
15 Aralık 2005, 18:58
Neee siz toplantı yapmıyo musunuz?:silent:
Bende ne zaman nerde bulusuyosunuz diye sordugum soruma neden cevap gelmedi diye merak ediyodum,meger yokmus boyle birsey...:cyclopsan

EgeKnn
15 Aralık 2005, 19:04
arkadaşlar bizi gaza getiren buluşmaya teşvik eden istanbul tayfasına ne oldu yaaaa hava muhalefetinden dolayı diyosanız bu bir mazeret değil ona göre biz yağmur çamur demeden buluşmalarımızı aksatmadan şartlar ne olursa olsun buluşuyoruz bazen haftada bir gün kesmiyo valla hafta içi kaçamak yapıyoruz :P hadi güzel bir buluşma organizasyonu yapında ve bol bol resim çekin görelim yaaahhuuu peril bence aç bir topik belirle bişeyler gelen ler gelir zaten yaaaa gaza ihtiyaç var biraz galiba :mrgreen:

Hakki
15 Aralık 2005, 19:32
böyle sakin sakin oturmak güzel. zaten kolumdaki kasları yırttım . ağrıdan dolayı kolumu oynatamıyorum. 1 ay boyunca ne spor var ne de motor var.
hem bu havada gezi mi olurmuş. hava daha sıcak. kar yaginca başlarız gezmeye. :queen:

yigitto
15 Aralık 2005, 19:38
nemrut geçmiş olsun.

Hakki
15 Aralık 2005, 20:01
teşekkür ederim yigitto.

aliberkay
15 Aralık 2005, 20:18
Bencede buaralar bir buluşma ayarlayalım arayı iyice açtık valla..

TYP-R
15 Aralık 2005, 21:58
İyi bir organizasyon ile bizde sinemaya gidebiliriz.Nedersiniz?:P

fantom76
15 Aralık 2005, 22:42
nemrut öncelikle geçmiş olsun typ-r arkadaşın simema fikrine katılıyorum .yokmu ayarlayan.

lancelot35
15 Aralık 2005, 22:47
Buluşma yok mu??

Arkadaşlar dikkat ediyorum,sürekli yazı yazma,yazılanlara cevap verme ve konu dışı muhabbetler söz konusu..
Neden son zamanlarda motosiklet.net diye bir buluşma söz konusu değil???

neden buradan paylaştıklarınızı yüz yüze de konuşmayı,paylaşmayı düşünmüyorsunuz??

bence bununla ilgili en kısa zamanda bir organizasyon yapılmalı..
kopmamak lazım değilmi:cat:

biz gelelimmi oraya bir buluşma ayarlarız...:mrgreen:

Peril
16 Aralık 2005, 12:50
sen izmire el at yeter..
sitanbul büyük boğulursun sonra,seni kurtarmak zorunda kalmayalım bide:)))

en iyi zaman , sabredilen zamandır..

şöle bi nabız yoklayı talepleri görelim,yaparız ondan sonra bi bowling,sinema,yemek vs..

Infaustus
16 Aralık 2005, 13:54
Valla sitemizin İstanbul ayağı Dobrovski oldu.. Bir toparlanmaya ihtiyaç var kesinlikle.. Bu arada Çiğdemcim avatarsız takılıyorsun bakıyorum..

Peril
16 Aralık 2005, 14:30
haklısın cenkçim..

valla doğru sölüyosun.sitemizin yeni hali avatarıma yaramamış.kaybolmuş.ancak niki tıklayınca görünüyor..bnaşka resim koydum..
neyse azcık gizemli kalırız bizde:)

acaba diyorum senden yni avatar çalışmaları mı alsam:)))

Olcay Avşar
16 Aralık 2005, 14:39
Biri cesaret edip bişeyler ayarlasa devamı gelcek ama, kış psikolojisi işte kimsede cesaret yok. Hadi atın ortaya bir fikir gerçekleştirelim.

Barış Şuşut
16 Aralık 2005, 14:59
valla yaparsa cenk yapar bu işi bir cenk menderes organizasyonu olsa iyi olur

shadow-vt
16 Aralık 2005, 16:50
mesela tekirdağ olabılır hadi bakalım beklıyorum misafırım olun:)

ilnapoli
16 Aralık 2005, 17:25
bir Avrupa yakası buluşması olsun o zaman :)

KALDERA
16 Aralık 2005, 17:57
ya arkadaşlar kimse benim kusuruma bakmasın ama bir şey demek istiyorum.
benim foruma girişlerimde işimden dolayı kopmalar oluyordu..ancak farkettimki..
burada çok arkadaşımız yok,yani aktif olarak katılımcılar yok..hadi biri ikisi yok diğerleri nere gitti..gezginciler,seyyarlar,üşütükler adı her neyse nerde bunlar.bazılarına özel mesaj attım cevap ta yok..
izmirliler bile istanbul tayfasına noldu diyo...sahi ne oldu ne bu kırgınlıklar,darılmalar.bazılarının izini buldum..
boşverelim bunları ya motorlar ortada duruyo işte,,ne yi paylaşamadık.bazen mesajlarımız siliniyo sebep omu acaba.?
ne biliim üzüldüm biraz..