PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine Yolda Kaldım Ama imdadıma Yetişen Kişi Sürpriz

cihan_34_ist
14 Eylül 2009, 11:32
Çin Malı motor Problemlerinin üzerine Bir yeniside Geçtiğimiz cumartesi günü 16.40 sularında Eklendi. Motorum Çelik motor Martian 150 cc scooter kısaca pır pır iş çıkışı Tahsilat için nişantaşına bir kaç kuyumcu arkadaşıma gittim dönüşte pangaltı osmanbey mevkiinde gaz telim gazı çekmiyordu ve yol üzerinde sağa park ettim Nişantaşı gibi bir semtte çin malının tamir edilmesi gibi bir vakaayı ordaki insanlar herhalde ilk defa görüyorlardı yanımda tamir kiti olmadığı için elimle uğraştım ama takamadım binbir isyan telaş derken Yanıma Honda Gri Gold wing geldi Hayırdır kardeş Neyin var dedi Neyim yokki Dedim problemimi gösterdim ve elini atmasıyla gaz telim koptu şimdi ayıkla pirincin taşını napcaz şimdi dedim ve bekle ben bi yıldız tornavida alıp geliyim dedi. 10 tl vermiş Helal olsun Tamam dedim ama tamm derken içimden Kesin kaçtı diyerek ümitsizliğe bi 20 dakika daha kapıldım :wiinkk::salut: ve 20 dakika sonra arkadaş geldi.Herneyse lafı uzatmadan ufakta olsa rölanti ayarı gaz ayarı derken motorum 10 km hız yapabilicek bir şekilde gazımı ayarladık. ve birbirimize sorduk kimsin nesin diye. ilkönce ben sordum isim cisim mt ye üyemisiniz diye Birzamanlar üyeydim ve kurucularındanım demezmi Şok oldum :silent: İsmim Efe dedi Balatta haliç köprüsü altında Yunuslara motor eğitimi veriyorum iyi adama denk geldin Ben motor eğitmeniyim dedi ara ara uğra yanıma beni sor bi çayımı kahvemi iç dedi Teşekkür ederim İnşaallah uğrıcam dedim ve bana torrnavidayı yanına al lazım olur dedi mahcup oldum zorla verdi :pale: Burdan çıkardığım ders motorcunun dostu motorcudur Arkadaşlar Yanımdan okadar araba Taksi geçti 1 tanesi bile durup Hal hatır sormadı. O yüzden Tüm motor süren Dostlarıma Burdan Kucak dolusu sevgiler Allah kazasız belasız problemsiz sürüşler versin SAygılarımla Cihan Atıcı.

ergün1968
14 Eylül 2009, 11:36
Geçmiş olsun Cihan.Şansına motorcunun a babası denk gelmiş.:)

mete_han
14 Eylül 2009, 11:41
. ilkönce ben sordum isim cisim mt ye üyemisiniz diye Birzamanlar üyeydim ve kurucularındanım demezmi Şok oldum :silent: İsmim Efe dedi Balatta haliç köprüsü altında Yunuslara motor eğitimi veriyorum iyi adama denk geldin Ben motor eğitmeniyim .[/COLOR][/SIZE]

2 Tane Kurucumuz var...Bir tanesi (Skullhunter) Erhan...Öteki Gürkan (Komtan)...Gürkan arada bir çadır kurar...:queen:

siz skulu patron bilirsiniz...Ama Gürkanın üyeliği daha öncedir kimse buna dikkat etmez...neyse herşey sölenmez öle sır diyelim...:P

Ha Gürkanın gayrimeşru çocuğu varsa bilemem...:queen:

cihan_34_ist
14 Eylül 2009, 12:06
Geçmiş olsun Cihan.Şansına motorcunun a babası denk gelmiş.:)

Evet Abi Eywallah :) Yani silver wingli motorcuda olsa hayabusalı motorcuda olsa zzr 1400 lü motorcuda olsa durup ilgileniyor ya Bravo diyorum Çok gururlandım. :bounce::rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:06 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:05 AM ----------

2 Tane Kurucumuz var...Bir tanesi (Skullhunter) Erhan...Öteki Gürkan (Komtan)...Gürkan arada bir çadır kurar...:queen:

siz skulu patron bilirsiniz...Ama Gürkanın üyeliği daha öncedir kimse buna dikkat etmez...neyse herşey sölenmez öle sır diyelim...:P

Eywallah abi Tanımış oldum :)

mustafa_33
14 Eylül 2009, 14:22
motora motorcu durur ,taksiye kamyoncu durur ama taksi hiç bi zaman durmaz :)

QuerysmaS
14 Eylül 2009, 14:46

Ben fazla tanımam ama kimse dikkat etmez dediğinizde nedense içimden hepsini incelemek geldi =)

ve birde "admin" nickli üyenin varoldugunu farkettim, komtanla aynı gün kayıt olmuşlarr :P forumda kayıt saati belli oluyormu :P =)

htmetin
14 Eylül 2009, 14:52
BU olaydan sonra için motor motorcu sevgisiyle dolup taşmış.

KaPTaNHaSaN
14 Eylül 2009, 14:55
motora motorcu durur ,taksiye kamyoncu durur ama taksi hiç bi zaman durmaz :)

güzel bir teşhis

cihan_34_ist
14 Eylül 2009, 15:12
BU olaydan sonra için motor motorcu sevgisiyle dolup taşmış.

Evet sizinde öyle olmalı ve Okuyan herkezin ::secreet:

crispa
21 Ekim 2009, 19:49
benimde martian 150 var bende yolda kaldığımda bir tek motorcular durmuştu. bu da şunu gösteriyor iki örnekte de martian 150 her zaman yolda kalabilir :D motorcuya motorcu yardım eder.

korkut 250
21 Ekim 2009, 20:20
Cihan dört ayağının üstüne düşmüşsün hani.:cat:

karasahin
21 Ekim 2009, 20:34
Cihan 4 ayağının üzerine düşmüşsün kardeşim :)
nerde bizim makine bozuldumu böyle biri gelsin :mrgreen:
Çayını içmeye beraber gidelim belki iki teknik öğreniriz :cherry:

CERRAHI
21 Ekim 2009, 21:22

Bak Pandacıgım :)
Sır ehline verilir bilirsin ;)
Bilen soylemez, soyleyen bilmez derler buyuklerimiz :bounce:

SmirnouF
21 Ekim 2009, 23:38
Bak Pandacıgım :)
Sır ehline verilir bilirsin ;)
Bilen soylemez, soyleyen bilmez derler buyuklerimiz :bounce:

kankam sayesinde bilmeyenmi kaldı bunu , Erhan abinin karizmayı çizdi :P
bu arada , sende hoşgeldin abi , çiziğini kaldırmışlar :mrgreen: