PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trafik muayenesi

agokce
03 Eylül 2009, 20:20
bugün motoru tuvturk muayene istasyonuna götürdüm. 7-8 ay evvel gittiğimde 5 saat beklememe sebep olan kalabalık ve organizasyon bozukluğu yoktu.randevulu gitmeme ve randevu saaatinden çok önce orada olmama rağmen hemen muayeneyi yaptılar. motordan iniş ve tekrar motora biniş süresi 15 dakikayı bulmadı.

nelere baktılar: kısa-uzun farlar, stop, ve sinyaller.,motor no, şasi no.,trafik sigorta poliçesi.

not : eksozla hiç ilgilenmediler,meraklılarına duyurulur.:mrgreen:

RCP41
06 Eylül 2009, 09:57
Hmmm.. Teşekkürler. Gerçi benim muayeneye daha var ama olsun. Merak ettiğim bir konuydu.. Hee bu arada babamın motorunun muayenesi geldi ona söyliyim bari..

Ramazan Can
06 Eylül 2009, 10:05
tuvturk ne yapacak hiç belli olmuyor.....

snaken
06 Eylül 2009, 10:07
istanbul dudulluda arabayı muayene yaptırırken motorları hep perte ayırıyorlardı yaaa demek artık pek bakmıyorlar

Ramazan Can
06 Eylül 2009, 10:12
istanbul dudulluda arabayı muayene yaptırırken motorları hep perte ayırıyorlardı yaaa demek artık pek bakmıyorlar

dedimya belli olmuyor... güllü bağlarda farklı zamanlarda 6 motoru benim yanımda geçirmedeiler...didik didik incelediler....

mondial50tt
06 Eylül 2009, 12:00
bende de aynısı oldu sayılır -- kısa uzun farlar-stop labası-sinyaller şasi motor no- birde en son giderken hızlan arka freni sonuna kadar bas dedi :mrgreen: bnm kısa hüzmeli farlar hafif kusurlu cıktı kafasını söküp baktık serviste hala cok memnun değilim az ısık veriyo, bana da projektör lazım heralde :P