PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hedef gösterildiler...

Sayfa : [1] 2

vıceroy
24 Ağustos 2009, 14:33
Sahil şeridinde motosikletleriyle hız sınırını aşan ve bir cambaz gibi aracın üzerine çıkarak motosikletin ön kısmını havaya kaldıran çılgın gençler yanlarından geçen otomobildekilerin hayret dolu bakışları arasında yolculuklarına böyle devam ettiler.

Çılgınlıkta sınır tanımayan ve gösterilerini korkusuzca gerçekleştiren gençler karayolunda seyreden araçları bir bir geride bıraktılar. İnanılmaz gösterileriyle tehlikenin doruklarında gezen çılgın gençler karayolunda bir heyecan kasırgası estirdiler.

Gösterilerini gerçekleştirmek için özellikle trafik denetiminin az olduğu yeri seçen gençler akrobasilerini korkusuzca sergilediler.
Alıntı : http://www.iha.com.tr/haber/videowatcher.aspx?vid=5121&cid=11

Evet arkadaşlar tv'lerdeki haber spikerleri Trafik polislerini göreve davet ettiler. Olayı hoş gördüğümden değil ama yaşamını yitiren bunca eğitimli güzel kardeşlerimizin trafikteki acı ölümlerinde kimse kimseyi göreve davet etmedi de, bu olaymı bukadar göze battı anlamak zor.

osmaniyeli
24 Ağustos 2009, 14:36
bu video çok eski daha önce Metehan abimiz vermişti sanırım iranlı gençler akrobasi yapıyor diye ama tam hatırlamıyorum

Omicron
24 Ağustos 2009, 14:39
bu video yine mi hortladı.

vıceroy
24 Ağustos 2009, 14:40
iha haber ajansı ve tv kanalları izmir olarak haberi yayınladı.
İzlenme Sayısı : 877
Yayımlanma Tarihi : 23.08.2009 15:40:50

Görüntünün eski yada hortlamış olmasından ziyade amaç ve fikirleriniz varsa onları paylaşalım.

Görüntüler eski ise yayınlanmasındaki kasıt nedir?

BerKToprak
24 Ağustos 2009, 14:43
İHA bu videoyu izmirde yapılmış gibi gösterip bi ton para kırıyor.ç Motosiklet federasyon başkanları kulüp başkanları İHA NIN BU EDEPSİZLİĞİNE GÖZ YUMUYOR. Biz motosikletlileri kurban gibi gösterip tonla para kazanıyorlar. Yazık yazık..

vıceroy
24 Ağustos 2009, 14:46
İşte klavyene sağlık benimde takıldığım husus bu. Düşüncelerinizi almak istedim bu durum hakkında. Teşekkürler BerKToprak :bounce:

barsgamze
24 Ağustos 2009, 14:46
Evet arkadaşlar tv'lerdeki haber spikerleri Trafik polislerini göreve davet ettiler. Olayı hoş gördüğümden değil ama yaşamını yitiren bunca eğitimli güzel kardeşlerimizin trafikteki acı ölümlerinde kimse kimseyi göreve davet etmedi de, bu olaymı bukadar göze battı anlamak zor.

evet haklısın bu kadar motor kullanmanın bilincinde olan arkadaşları kaybettik sadece bu olay mı polislerimizi göreve davet edicek ??

hergün nerdeyse bir kaza haberi okuyoruz gazetede birkaç zıpır cıkıp bunları yapınca olay oluyor

t.madde
24 Ağustos 2009, 14:51
Bunlar hafta sonu aksamları modifiye arabalarla birlikte karşıyaka bostanlıda da toplanıyolar polis gelip gençler huzuru bozyalım diyip gidiyo çünkü hepsi zengin çocugu genelde lambalardan lambalara da yarışıyolar bi çift araba bi çift motor

vıceroy
24 Ağustos 2009, 14:52
Trafikte değerimizin veya önceliğimizin olmadığı bir gerçek ama bukadarda yüzümüze bunu vurmak...!

YeK
24 Ağustos 2009, 14:55
Yayınlıyacak haber bulamıyolar, öle ne çıkarsak süre doldursak diye yayınlıyorlar...

Sağlam ceza vermek lazım bunlara, kask yok, trafikte tehlike yaratıyolar...
Yani yolda böyle zevzekler yüzünden başıma bişey gelse ve eğer kazadan sağ çıkarsam, bu sefer ben o adamların başına azrail olurum...
Affı yok bölyle bişeyin... Saçma insanlar...

t.madde
24 Ağustos 2009, 14:56
POLİSLER ANCAK BİZLERİ DURDURUR ODA GÖREN İŞİNİ YAPIYO DESİN DİYE :pr:

barsgamze
24 Ağustos 2009, 15:01
hergün motor üzerindeyim kışın bile polisler kafalarına göre takılıp duruyorlar full korumalı motorları durduruyorlar ama korumasız olanlar polislerin yanında vızır vızır geçiyorlar vallahi ben bu işe akıl sır erdiremedim galiba ceza kesicek parası olan birilerini arıyorlar da ondan mıdır ???

Gökhan
24 Ağustos 2009, 15:02
bu video çok eski daha önce Metehan abimiz vermişti sanırım iranlı gençler akrobasi yapıyor diye ama tam hatırlamıyorum

Metehan'ın konusundaki video farklı.

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-videolari/40042-iranli-artcili-tektekerci-and-mukemmel-hareketler.html

osmaniyeli
24 Ağustos 2009, 15:04
metehanın konusundaki video farklı

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-videolari/40042-iranli-artcili-tektekerci-and-mukemmel-hareketler.html

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-videolari/59083-iran-motorcyclists.html
özürdilerim yanlış olmuş doğrusu burda

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZeLHBXpUqVg&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZeLHBXpUqVg&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

başlığı açan sey_47 nickli arkadaşmış

scuderia06
24 Ağustos 2009, 15:05
bu olay tamamen asparagas arkadaslar bır arkadasım geldı soledı dun gece butun tvlerde bu goruntuler ızmırlı motorcular adıyla yayınlanmıs ancak goruntuler eskı bır fılme aitmiş rtuke gereklı sıkayetlerı yapmıslar ancak ne sonuc cıkar bılmıyorum bu haber hangı maksatla yapılır kım tarafında nıye yapılır sorusturulması lazım ve motosıklet federasyonu ki varsa ole bır federasyon!!!!! bu haberle ılgılı gereklı arastırmayı yapmaları gerekmektedır cunku motorcularla ılgılı cok yanlıs yapılan ve olumcul sonuclara neden olcak bır yayındır..

dreamdark
24 Ağustos 2009, 15:08
Caddedeki modifiyeli arabaların "S" virajında ters yönden drift yapması konusunda kimse göreve davet etmiyor ama polisleri nedense.

Tuğper'in ölümünde birçok noktada polislerin ihmalkarlığı ve sonraki süreçte delillerin karartılması konusunda da kimse birşey yapmıyor tabiiki.

Yazık..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:06 PM ----------

bu olay tamamen asparagas arkadaslar bır arkadasım geldı soledı dun gece butun tvlerde bu goruntuler ızmırlı motorcular adıyla yayınlanmıs ancak goruntuler eskı bır fılme aitmiş rtuke gereklı sıkayetlerı yapmıslar ancak ne sonuc cıkar bılmıyorum bu haber hangı maksatla yapılır kım tarafında nıye yapılır sorusturulması lazım ve motosıklet federasyonu ki varsa ole bır federasyon!!!!! bu haberle ılgılı gereklı arastırmayı yapmaları gerekmektedır cunku motorcularla ılgılı cok yanlıs yapılan ve olumcul sonuclara neden olcak bır yayındır..

Böyle bir sorumsuzluğu nasıl yaparlar aklım almıyor.

Haber ahlakı yok bu insanlarda.

Tekzip yayınlamaları gerekir bu durumda.

vıceroy
24 Ağustos 2009, 15:09
scuderia06, dreamdark düşüncelerinize katılıyorum.Teşekkürler.

t.madde
24 Ağustos 2009, 15:12
Caddedeki modifiyeli arabaların "S" virajında ters yönden drift yapması konusunda kimse göreve davet etmiyor ama polisleri nedense.

Tuğper'in ölümünde birçok noktada polislerin ihmalkarlığı ve sonraki süreçte delillerin karartılması konusunda da kimse birşey yapmıyor tabiiki.

Yazık..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:06 PM ----------

Böyle bir sorumsuzluğu nasıl yaparlar aklım almıyor.

Haber ahlakı yok bu insanlarda.

Tekzip yayınlamaları gerekir bu durumda.

S VIRAJINI BILIYORUM + MALTEPE SAHIL YOLUNDA DA COK YARIS YAPIYOLAR :cat:

scuderia06
24 Ağustos 2009, 15:21
bu haberden sonra haberı ızleye milyonlarca otomobıl suruculerı bızlerı yolda sınek gıbı ezmeye calısmassa ıyıdır :pale: nasıl, bı suru duzgun motorcunun hayatını tehlikeye atacak ,tamamen asparagas bir haber yapılıyor,sırf bunları ızleyıp kıl kapan bır insan yolda sizi sıkıstırsa olume sebep verse iha da kım vercek bunun hesabını!!!...Allahından bulsunlar bu haberi yapanlar ramazan ramazan ınsanın dinden cıkarır bunlar:pr:

osmaniyeli
24 Ağustos 2009, 15:23
bu haberden sonra haberı ızleye milyonlarca otomobıl suruculerı bızlerı yolda sınek gıbı ezmeye calısmassa ıyıdır :pale: nasıl, bı suru duzgun motorcunun hayatını tehlikeye atacak ,tamamen asparagas bir haber yapılıyor,sırf bunları ızleyıp kıl kapan bır insan yolda sizi sıkıstırsa olume sebep verse iha da kım vercek bunun hesabını!!!...Allahından bulsunlar bu haberi yapanlar ramazan ramazan ınsanın dinden cıkarır bunlar:pr:

ya bi de face book ta bir yayılmış göreceksiniz. 2 gün önce kardeşim gösterdi. abi izmirli gençlere bak diye ben de dedim daha önce MT de verildi diye.

iha da facebook tan almış:queen:

VaScO1925
24 Ağustos 2009, 15:27
izmirde ne böle bi yol var, nede sarı yol çizgileri var :D

lan ne serefsiz bunlar yaa =))

Volkan Serezli
24 Ağustos 2009, 15:29
100. konu heralde bu videoyla ilgili

jonturq
24 Ağustos 2009, 15:39
Iha'yi telefon yada mail bombardimanina tutmuyacakmiyiz?

http://www.iha.com.tr/haber/iletisim.aspx

--

http://www.iha.com.tr/haber/videowatcher.aspx?vid=5121&cid=11

Yukarida vermis oldugumuz link de bulunan tarafinizdan izmirde cekilmis gibi gosterilen yalan yalnis haberleriniz yuzunden motosiklet kullanicilari camiasi olarak hedef gosterilmekteyiz , linkdeki bulunan videonun hangi ulke sinirlari icerisinde cekilmis oldugunu siz bilmiyorsaniz bizler motosiklet camiasi olarak soyleyebiliriz.

Asilsiz olan bu videoyu sosyal paylasim sitelerinde "Izmirdeki tehlikeli akrobasi gosterisi " basligi altinda yayinlanmadan , tarafimiz tenzih edilerek duzeltilmesini rica ederiz.

Ugur KIZMAZ

scuderia06
24 Ağustos 2009, 15:50
sitenın anasayfasında ıletısım bolumu var ben ordan egırıp edıtore cok guzel bır mesaj yolladım bakalım cevap yazacaklarmı

Iha'yi telefon yada mail bombardimanina tutmuyacakmiyiz?

http://www.iha.com.tr/haber/iletisim.aspx

--

Yukarida vermis oldugumuz link de bulunan tarafinizdan izmirde cekilmis gibi gosterilen yalan yalnis haberleriniz yuzunden motosiklet kullanicilari camiasi olarak hedef gosterilmekteyiz , linkdeki bulunan videonun hangi ulke sinirlari icerisinde cekilmis oldugunu siz bilmiyorsaniz bizler motosiklet camiasi olarak soyleyebiliriz.

Asilsiz olan bu videoyu sosyal paylasim sitelerinde "Izmirdeki tehlikeli akrobasi gosterisi " basligi altinda yayinlanmadan , tarafimiz tenzih edilerek duzeltilmesini rica ederiz.

Ugur KIZMAZ

dreamdark
24 Ağustos 2009, 16:13
Ben de meslektaşlarıma hem iletişim bölümünden, hem de İzmir, İstanbul, Ankrara bölge müdürlerine şahsi mailimden gerekli maili göndermiş bulunmaktayım.

barannet
24 Ağustos 2009, 16:14
dahada iyisi direk rtüke mail atın. iha bizi sallamasada rtük'ü mecburen sallayacaktır..

http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx

dreamdark
24 Ağustos 2009, 16:39
RTÜK de tamam.

vıceroy
24 Ağustos 2009, 20:47
Haydi bakalım yanlış yönlendirme ve asılsız haberden dolayı özür dileyeceklermi beraber takip edelim. :wiinkk:

acemi60
24 Ağustos 2009, 21:06
iha haber ajansı ve tv kanalları izmir olarak haberi yayınladı.
İzlenme Sayısı : 877

Görüntünün eski yada hortlamış olmasından ziyade amaç ve fikirleriniz varsa onları paylaşalım.

Görüntüler eski ise yayınlanmasındaki kasıt nedir?

İHA ve RTÜK'e konu ile ilgili mesaj attım. MT dahil bütün motosiklet grupları mesaj yazmalı bence. Hatta mesaj yağdırmalı. Duyarlılığın için tebrik ederim.

Özer
24 Ağustos 2009, 21:09
Viceroy,
Sen üzerine düşeni yapmış ve o görüntüleri haklı olarak paylaşmışsın çünkü değil İzmir, T.C.'nin neresinde olursa olsun kimse bunlara sessiz kalmaz.

Amma asıl düşündürücü olmakla beraber son derece üzücü olan İHA'nın YALAN haberi. Haber ajansları insanları güncel ve DOĞRU haberlerle bilgilendirmeli. Ben bu olaya kısaca, IHA demekki gerçek haber satamadığı için yalan satmaya çalışıyor....

Ramazan mübarek akşam allah bildiği gibi yapsın IHA'nı...inşallah batar.

vıceroy
24 Ağustos 2009, 21:25
Dostlar hepimiz motorcuyuz,motosiklete karşı sevgisi ve tahammülü olmayan sürücülere antipatik bir haberle hedef gösterilmeyi kimse istemez. Haber ajanslarının sitelerindeki paylaşımın alıntısıdır bu haber.Varsa bir yanlışlıkları özür dilemesinide elbette bilmelidirler.

Ölüme davetiye
İzmir'de trafiğin en işlek olduğu caddelerden birinde motosikletleriyle son sürat yarış yapan ve akıllara durgunluk veren akrobatik hareketler sergileyen çılgın gençler ölüme adeta meydan okudular.

Haberin detayı için tıklayınız.

İzlenme Sayısı : 1144

Videoyu arkadaşınıza önermek için tıklayınız.

Rss Facebook

Videoyu Sitenize Ekleyin..

ceyhun__22
24 Ağustos 2009, 22:13
ben bu videodan bıktım :)

Özer
24 Ağustos 2009, 22:16
Dostlar hepimiz motorcuyuz,motosiklete karşı sevgisi ve tahammülü olmayan sürücülere antipatik bir haberle hedef gösterilmeyi kimse istemez. Haber ajanslarının sitelerindeki paylaşımın alıntısıdır bu haber.Varsa bir yanlışlıkları özür dilemesinide elbette bilmelidirler.

Ölüme davetiye
İzmir'de trafiğin en işlek olduğu caddelerden birinde motosikletleriyle son sürat yarış yapan ve akıllara durgunluk veren akrobatik hareketler sergileyen çılgın gençler ölüme adeta meydan okudular.

Haberin detayı için tıklayınız.

İzlenme Sayısı : 1144

Videoyu arkadaşınıza önermek için tıklayınız.

Rss Facebook

Videoyu Sitenize Ekleyin..

Valla IHA İstanbul ve İzmir'e yazdım...verdim veriştirdim.
Aynısını RTÜK da yapacağım.....

davids
24 Ağustos 2009, 22:29
Bunlar hafta sonu aksamları modifiye arabalarla birlikte karşıyaka bostanlıda da toplanıyolar polis gelip gençler huzuru bozyalım diyip gidiyo çünkü hepsi zengin çocugu genelde lambalardan lambalara da yarışıyolar bi çift araba bi çift motor

konunun zenginlikle ve fakirlikle alakasını çözemedim dostum kusura bakma :silent:

Torx
24 Ağustos 2009, 22:34
Sahil şeridinde motosikletleriyle hız sınırını aşan ve bir cambaz gibi aracın üzerine çıkarak motosikletin ön kısmını havaya kaldıran çılgın gençler yanlarından geçen otomobildekilerin hayret dolu bakışları arasında yolculuklarına böyle devam ettiler.

Çılgınlıkta sınır tanımayan ve gösterilerini korkusuzca gerçekleştiren gençler karayolunda seyreden araçları bir bir geride bıraktılar. İnanılmaz gösterileriyle tehlikenin doruklarında gezen çılgın gençler karayolunda bir heyecan kasırgası estirdiler.

Gösterilerini gerçekleştirmek için özellikle trafik denetiminin az olduğu yeri seçen gençler akrobasilerini korkusuzca sergilediler.
Alıntı : http://www.iha.com.tr/haber/videowatcher.aspx?vid=5121&cid=11

haberi ben de seyrettim ve hiç bir inin haber niteliği taşıdığını düşünmüyorum.. tamamen medyanın işgüzarlığı.. tv de gösterilen videolar neredeyse 2-3 yıldır youtube de, face de dolaşıyor.. seyredenler zaten bilir.. komiğime giden diğer bir husus da sanki yeni yapılmış gibi lanse edilmesi... habercilik yapmak yerine kendince haber yaratmaya çalışan sefil medyamızın işgüzarlığı...:farao:

Özer
24 Ağustos 2009, 22:41
RTÜK'na attığım yazıyı sizlerle paylaşıyorum.
Hepimiz tepkimizi gösterelim ki başkalarıda benzer ahlaksızlıklara yeltenmesin.

Sn. İlgili/ler,

IHA nın 23.08.2009 günü haberler de (15:40) yayımlamış olduğu ve direkt olarak Motosiklet kullanıcılarını hedef gösteren ÖLÜME DAVETİYE başlıklı haberde gerçekleri yansıtmamıştır. 2008 yılında Youtube de yayımlanan ve tehlikeli sürüşleri sergileyenlerin İRAN'da olduğu bildirilmiş zira Türkiye nin İzmir kentinde yaşayan 47 yaşındaki bir insan olarak filmde gösterilen mekanın hiç bir suretle İzmirle bağdaşmadığını bildirmek isterim.

IHA'nın bu asılsız ve zaten en ufak olayda hedef gösterilen Motosiklet sürücülerini kamuoyuna çok daha KÖTÜ bir şekilde lanse etmesini kesinlikle kabul etmiyor ve eshefle kınıyoruz.

Memleketimizin çok daha önemli ve hayati gerçeklerini görmezden gelip YALAN haber yapan IHA'nın en ağır şekilde çezalandırılacağını ümit eder Hayırlı Ramazanlar dilerim.

İlgili link aşağıda dikkatinize sunulmuştur.
http://www.iha.com.tr/haber/videowat...id=5121&cid=11

Saygılarımla,
Özer ÖZTÜRK

scuderia06
24 Ağustos 2009, 22:44
RTÜK'na attığım yazıyı sizlerle paylaşıyorum.
Hepimiz tepkimizi gösterelim ki başkalarıda benzer ahlaksızlıklara yeltenmesin.

Sn. İlgili/ler,

IHA nın 23.08.2009 günü haberler de (15:40) yayımlamış olduğu ve direkt olarak Motosiklet kullanıcılarını hedef gösteren ÖLÜME DAVETİYE başlıklı haberde gerçekleri yansıtmamıştır. 2008 yılında Youtube de yayımlanan ve tehlikeli sürüşleri sergileyenlerin İRAN'da olduğu bildirilmiş zira Türkiye nin İzmir kentinde yaşayan 47 yaşındaki bir insan olarak filmde gösterilen mekanın hiç bir suretle İzmirle bağdaşmadığını bildirmek isterim.

IHA'nın bu asılsız ve zaten en ufak olayda hedef gösterilen Motosiklet sürücülerini kamuoyuna çok daha KÖTÜ bir şekilde lanse etmesini kesinlikle kabul etmiyor ve eshefle kınıyoruz.

Memleketimizin çok daha önemli ve hayati gerçeklerini görmezden gelip YALAN haber yapan IHA'nın en ağır şekilde çezalandırılacağını ümit eder Hayırlı Ramazanlar dilerim.

İlgili link aşağıda dikkatinize sunulmuştur.
http://www.iha.com.tr/haber/videowat...id=5121&cid=11

Saygılarımla,
Özer ÖZTÜRK

güzel yazmıssın özer:cat:
bir federasyonumuz varsa eger onların olaya el atması lazım ama varsa diyorum emin degilim çünkü federasyonumuz olduguna...

Torx
24 Ağustos 2009, 22:44
ben şikayetimi rtük e yolladım

ozaktasi
24 Ağustos 2009, 22:47
İHA nın üç kağıtçı,,,yalancı,,hükümet yalakası..haber yoksunu,,,densüz,,karektersiz olduğunu zaten biliyoruz...Pekiştirmiş oldular...

dynner
24 Ağustos 2009, 22:49
Babam dedi sen bunlarla taklmıosun demi dedi, videolar 23 yıl öncesne ait ayriyetten iranda oluyor topluma motorları işte boyle kotulemeye calsıorlar

chatkut
24 Ağustos 2009, 22:57
bende haberin içine girip izmirin neresi ve bu motorcular kim diye dikkatle izlemiştim...hem motorlar eski hem motorcular :P

alp_tunay
24 Ağustos 2009, 23:11
Bahsi geçen yerin İzmirle ne alakası var?...

Bunun tek açıklaması ahlaksızlık... Vakit doldurmak adına yapılmış haberden öte bişi değil.... :pr::pr:

Kendi halkını kötüleyen zihniyeti anlamak mümkün değil...
İzmir de olsa ne olurdu ki?... Eline ne geçerdi?... Çeken kameraman da iyi halt yemiş derdim....

Lucas
24 Ağustos 2009, 23:41
Çok basit. İHA'da çalışan bir yetkili bunun benzeri bir olaya tanık oldu ve ben bunu haber yapmalıyım diyerek herhangi bir video sitesinden abartılı bir görüntü bularak yayınladı. Bu günümüz ve ülkemiz medyasında çok sık rastlanan bir durum.

baklawah
24 Ağustos 2009, 23:54
arkadaşlar konuyla alakasız görünecek ama birşeyi merak ettim:

bu olayın İran'da olduğu kesin mi acaba? izmir'de olmadığını anladım orası tamam ama tiplere braz dikkatli bakınca İran'da olması da pek muhtemel gözükmüyor. ne butarz giyinen hatunlar olabilir, ne bu tip motosikletler diye düşündüm bir an. beni şüphelendiren de birkaç ay önceki motoron dergisinde motosikletle İran turu yapıp yazıya alan 2 yazarın "İran'da 250 cc üstü motosiklet yok, satışı yasaklanmış. sebebi şah devriminden sonra demokrasi yanlılarının birkaç kez eyleme geçmeleri, bazılarında da motosikletli grupların bulunması vs. gibi sebeplerle büyük hacimli motorların ülkede satışının yasaklandığı söylenmişti.
yani o derece katı kuralların olduğu bir yerde böylesi bir gösteri bir de bu tip kişilerin yapması en az İzmir denmesi kadar garip geldi bana. bilmem siz ne düşünürsünüz?

enes_007
25 Ağustos 2009, 00:02
orası kesinlikle izmir değil ve motorlar eski türkiyede pek bulunmayan motorlar.ayrıca bn telde izlemiştim buvideoyu adamlar yabancı dil konusuyo 1 yıl oldu izleyelive birçok video paylasım sitelerinde paylaşıldı facebook ta bile var:)

Özer
25 Ağustos 2009, 00:55
arkadaşlar konuyla alakasız görünecek ama birşeyi merak ettim:

bu olayın İran'da olduğu kesin mi acaba? izmir'de olmadığını anladım orası tamam ama tiplere braz dikkatli bakınca İran'da olması da pek muhtemel gözükmüyor. ne butarz giyinen hatunlar olabilir, ne bu tip motosikletler diye düşündüm bir an. beni şüphelendiren de birkaç ay önceki motoron dergisinde motosikletle İran turu yapıp yazıya alan 2 yazarın "İran'da 250 cc üstü motosiklet yok, satışı yasaklanmış. sebebi şah devriminden sonra demokrasi yanlılarının birkaç kez eyleme geçmeleri, bazılarında da motosikletli grupların bulunması vs. gibi sebeplerle büyük hacimli motorların ülkede satışının yasaklandığı söylenmişti.
yani o derece katı kuralların olduğu bir yerde böylesi bir gösteri bir de bu tip kişilerin yapması en az İzmir denmesi kadar garip geldi bana. bilmem siz ne düşünürsünüz?

Youtube da İran diyor...

efendy_iso
25 Ağustos 2009, 01:05
Face'te aylar önce paylaştım,İha'ya yeni düşmüş demekki....

Terbiyesiz herifler,yapacak işiniz yoksa totonuza teneke bağlayın gezin...

Yalan haber yapmaktan çok daha onurlu bi davranış olur bence...

nankör
25 Ağustos 2009, 10:35
Bahsi geçen yerin İzmirle ne alakası var?...

Bunun tek açıklaması ahlaksızlık... Vakit doldurmak adına yapılmış haberden öte bişi değil.... :pr::pr:

Kendi halkını kötüleyen zihniyeti anlamak mümkün değil...
İzmir de olsa ne olurdu ki?... Eline ne geçerdi?... Çeken kameraman da iyi halt yemiş derdim....

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
gavur uz ya......
ondandır...
Bu tip İzmir i ve İzmir de yaşayan insanlarla ilgili "kör gözüne parmak" her türlü ajitasyon haberleri ve İzmir i Anadolunun diğer illerinden "öteki"tarzdaki bilinç altı ve psikolojik yönlerdirme haberleri süregelen siyasi hareket göz önüne alarak incelemek ve yorumlamak gerekir.

kalbimm
25 Ağustos 2009, 14:21
beni video ilgilendirmezde bi tek şunu bilirim
polis abiler gelirler gelirler bizim gibi garibanlara ceza yazarlar sahilde 20 30 km/h yaparken

Tequ
25 Ağustos 2009, 14:32
valla adamlar yapmış..Yetenek var hor görmemeli..