PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : devir için ne lazım

dr_kadir
11 Aralık 2005, 19:26
selam millet sonunda aldım motorumu.2004 cbr600f kırmızı. yarın işallah noter işi hallolur fakat tarfikten üzerime ruhsat cıokartmam için ne lazım bilmiyorum. ikametkah falan istiyorlarmı. bu aralar devir işi yapan olmussa bir yardımcı olsun. motorumun resimlerini en yakın tarihte koyarım siteye.

xxxxx
11 Aralık 2005, 19:40
dr_kadir
öncelikle motorunu güle güle kullan başlığıda motor devri sandım başkaları da öyle sanabilir değiştir istersen bide trafik kuralları filan yazan bi başlık var prifo diye bi arkadaş açmıştı sonradan oraya bi trafik takipçisi bi arkadaşta gelmişti galiba orada bi sor istersen

vlad1462
11 Aralık 2005, 19:57
usta hayırlı uğurlu olsun motorun.kazasız belasız kullanman dileğiyle.fotoları bekliyoruz

super_meke
12 Aralık 2005, 01:31
Öncelıkle motorun hayırlı ugurlu olsun.ALLAH kaza bela vermesın.devır işlerini motorun eskı sahıbı ıle herhangı bı notere gıdıp yapabılırsın.noterden aldıgın belge ılede en fazla bı ay içinde motosıkletın baglı oldugu trafık tescıl mudurlugune gıdıp işlerını halledebılırsın.yada herhangı bı muamelecıye vekalet verıp hallettırebılırsın.bence muamelecıye vermek daha mantıklı cunku sabah verıyorsun aksam ruhsat ustune işlenmiş olarak gelıyor.ben ilk motorumda kendım yapmaya kalkmıştım 4 gun surmustu işlemlerı tamamlayabılmem .

dr_kadir
12 Aralık 2005, 22:02
sagolun beyler.bende zaten aldıgım galerinin sahibiyle muameleci adına vekalet cıkarttım nefret ederim ordan oraya kosmaktan.paramla rezilmi olacam.bu arada motor harika bişey.işallah kazasız belasız bineriz.

watercolours
12 Aralık 2005, 23:38
kaça aldın sorması ayıp?

aliberkay
13 Aralık 2005, 01:57
yeni motorun hayırlı olsun hemen aynaya bi nazar boncuğu as :P
muamuleciler devir işlemlerini hemen hallediyorlar ama ruhsatın gelince çok iyi kontrol et. şase nosu ve motor nosu çok önemli. benim motor hacmi yanlış yazıyodu mesela vergiyi ödemeden düzelttim.