PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptoruma Arka Sele

mertyagci
06 Ağustos 2009, 18:22
Arkadaşlar Regal Raptor marka motosikletimde arka sele mevcut değil.Yani bu sisy barın arkasında metal bir sele oluyor ondan bahsediyorum.Ben arkaya kilitli çantalardan taktırmak istediğimden o seleyi yaptırmam lazım.Böyle bir seleyi motosikletime nerden sağlayabilirim tabi birde motoruma uyması lazım.Bana bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı?

serkanADH13
06 Ağustos 2009, 19:57
www.motosay.com

bu sitedeki selim usta ile irtibata geçmeni öneririm...

her türlü fantazi ve değişim koltukları,kılıfları,sünger takvıyelerı vs işlerınde bir numaradır kendısı...

sanırım konuyu yanlış anlamışım üzgünüm...

wert_35
06 Ağustos 2009, 20:49
kilitli çanta dediğin topcase değil di mi?

mesut78
06 Ağustos 2009, 21:02
evet topcase yaptırmak istiyor

Deli Çerkes
07 Ağustos 2009, 00:18
------------------

Osbourne
07 Ağustos 2009, 04:16
o selim usta benim mondial 150 zat a sele yapamayacağını söyledi ama..
demekki her işi yapamıyor. :(

wert_35
07 Ağustos 2009, 05:15
evet topcase yaptırmak istiyor

yanlış anlamayın zevkler ve renkler tartışılmaz ama sizcede biraz abes durmaz mı o motorda topcase:silent:

teskocu
07 Ağustos 2009, 08:22
yanlış anlamayın zevkler ve renkler tartışılmaz ama sizcede biraz abes durmaz mı o motorda topcase:silent:

walla ben taktım hemde ufak ama hem kötü durmadı hemde motosikletteki angaryaları onun içine atıyorum resmen motorun amelesi gibi ahtapottan ii

mertyagci
07 Ağustos 2009, 12:19
Hiçde abes durmuyor aksine şık duruyor.Zaten motorda kilitli çanta şart eşya koyacak yer bulamıyorum.Bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu?

teskocu
07 Ağustos 2009, 13:04
satılan bellibir bayi yok ben fuarları takib edip fuarlardan satın aldım size yardımcı olamadığım için çok üzgünüm

regal 125 kullanıcılarına benden bi tavsiye yan çantalarınızı deri almayın artçı aldığınızda çantalar arka fren mandalını kitliyor bunu anladığınızda çok geç oluyor :pale:

mertyagci
07 Ağustos 2009, 13:20
Yok bu zamana kadar hiç öyle bişey yaşamadım.

teskocu
07 Ağustos 2009, 14:48
Yok bu zamana kadar hiç öyle bişey yaşamadım.

sevindim senin adına egzozunas deyipte erimede yapmıyordur inş.

mertyagci
07 Ağustos 2009, 15:54
Yok yapmıyor çantalar benim yukarda kalıyor.

UCANLAZ
07 Ağustos 2009, 16:17
Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ama cruizer ve custom makinalarda topcase ruhuna aykırı,uyup uymaması değil mesele ruh meselesi tabii benim nacizane fikrim :cat:

teskocu
07 Ağustos 2009, 22:29
Yok yapmıyor çantalar benim yukarda kalıyor.

senin adına sevindim biz üç kuzen de regal kullanıcısıyız sadece birimizde 125lik war o da dediğim sıkıntıyı çektiği için fiber çanta aramaya başladı bakalım ne olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:22 PM ----------

Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ama cruizer ve custom makinalarda topcase ruhuna aykırı,uyup uymaması değil mesele ruh meselesi tabii benim nacizane fikrim :cat:

saygı duyarım görüşlerine bende aynı fikirdeyim ancak seyahat etmeyi uzun yol yapmayı sevdiğimden topcase çok işime yaradığından vazgeçemiyorum daha çok seyehat tipi yani honda GOLD WING gibi düşünüyorum motorumu kullanırken yoksa bende seninle aynı fikirdeyim

mertyagci
07 Ağustos 2009, 23:45
Nasıl kuzenin 125 likten memnun mu?

regal
08 Ağustos 2009, 00:32
ya arkadaşım fazla arama zonguldak ta sın benim regale kendim yabtım ben sende iyi bir demir doğramacı bul sanayiden uygun şekilde borudan buktür en basit çözüm sana benden işte ben inşaat işleri yabtığımdan elim yatkın kaynağa falan hatta arkadaşın regaline yabtım harika oldu onun yanta koyacak yeride yoktu onada kup motorların ayak koyacak yerini ters çevirdim harika oldu hemde aşağıda sinyal yerleri bile orjinalinden iyi durdu
http://img87.imageshack.us/img87/826/img1183e.jpg (http://img87.imageshack.us/i/img1183e.jpg/)

bak regallerin ikisinde çanta yerini kendim yabtım hazır olanrını bulamadım ben uymuyor lar siyah regalin yan çanta aparatınıda yabtım motor parçası satan yerlere git fikir yaratırsın emin ol kup motorların parçalarında n faydalan

teskocu
08 Ağustos 2009, 00:59
Nasıl kuzenin 125 likten memnun mu?

memnun olmaz mı ? 1000 km de debriyajı yedi :queen:

GÖKTAX
08 Ağustos 2009, 01:07
memnun olmaz mı ? 1000 km de debriyajı yedi :queen:

Kullanıcı kaynaklı mı yoksa :silent:

teskocu
08 Ağustos 2009, 02:24
Kullanıcı kaynaklı mı yoksa :silent:

kullanıcıkaynaklı cnm motoru açmak için biraz yormak istedi ama gereğinden fazla yorduğunu 110 tl ödüyerek debriyajı yaptırdığında anladı acı bir tecrübe edin di

GÖKTAX
08 Ağustos 2009, 02:29
Bende öyle tahmin ettim ama yinede motora mı sitem ediyosunuz dedim.

teskocu
08 Ağustos 2009, 02:59
Bende öyle tahmin ettim ama yinede motora mı sitem ediyosunuz dedim.

yok be abi madem sitem edicez neden 3 kuzen 3ümüzde regal kullanalım memnunuz ki kullanmaya dewam ediyoruz işte :cherry:

daha öncede söyledim bu forumada yazmışımdır eminim sanayide parçası üretilemeyecek kadar yıpranana kadar kullanırım gibi geliyor bana bu motor çünkü istediğim herşey war onda :queen:

serkanADH13
08 Ağustos 2009, 04:05
o selim usta benim mondial 150 zat a sele yapamayacağını söyledi ama..
demekki her işi yapamıyor. :(

komple kayıpmıydı senın sele???

artçı koltuklarını ve ufak çaplı koltuklara MDF den koltuk yapıyordu,
fakat büyük çaplı ve fazla eğimli koltukları zaten baştan ımal etmek basıt bişiy değil,,,

istisnalar kaideyi bozmazlar...

GÖKTAX
08 Ağustos 2009, 04:14
yok be abi madem sitem edicez neden 3 kuzen 3ümüzde regal kullanalım memnunuz ki kullanmaya dewam ediyoruz işte :cherry:

daha öncede söyledim bu forumada yazmışımdır eminim sanayide parçası üretilemeyecek kadar yıpranana kadar kullanırım gibi geliyor bana bu motor çünkü istediğim herşey war onda :queen:

İnşallah kullnırsınız.:)

mertyagci
08 Ağustos 2009, 10:25
Valla motorun her aksamı kaliteli banada kullanırım gibi geliyor.Çatladığı yere kadar.

teskocu
08 Ağustos 2009, 10:38
İnşallah kullnırsınız.:)

allah ömür wersin de kullanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:38 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:36 AM ----------

Valla motorun her aksamı kaliteli banada kullanırım gibi geliyor.Çatladığı yere kadar.

bende onu diorum işte o çatlıyan yere kaynak maynak işlemez hale gelinceye kadar motoru allah kısmet ederse
:queen:

teskocu
09 Ağustos 2009, 18:46
mert abi ne yaptın halledebildin mi?

mertyagci
09 Ağustos 2009, 20:00
Yok bea kardeşim nerde.Mctnin arka selesine baktım en son hiçbir hazır sele uymayacak gibi.Bakalım birde sanayide özel yapımın fiyatını soracam.

teskocu
09 Ağustos 2009, 22:36
Yok bea kardeşim nerde.Mctnin arka selesine baktım en son hiçbir hazır sele uymayacak gibi.Bakalım birde sanayide özel yapımın fiyatını soracam.

abi selenin alt tablasıda mı yok hani üstüne döşemesini yaptırasın

teskocu
14 Ağustos 2009, 00:05
mert abi hepten boşladın burayı hayırdır işini gördünde savıyormusun sayfayı uğramaz cwp yazmaz oldun :pale:

mertyagci
14 Ağustos 2009, 19:46
Kardeşim bugün sanayiye gittim.Usta sana özel güzel bişey yaparım dedi,fiyatıda cazip geldi.Aşağı Yukarı 30 lira gibi bir rakama yaparım dedi.Yalnız takacağın çantayı bana getir ona göre yapayım dedi.Sonra olmaz uymaz yakışık kalmaz sende üzülürsün bende üzülürüm dedi.Şimdi çanta arıyorum.Aradığım çanta yaklaşık 40 lt lik bir çanta.Markası Givi,Kappa,Shad gibi markalardan istiyorum.Malum bu çantaları şu an bulunduğum yerde bulmak çok zor.Ancak internetten sipariş edebilirim.Şimdide çanta piyasası araştırıyorum.

teskocu
16 Ağustos 2009, 16:05
abi sirkeci doğubank ın karşısında tümotoparslan die bi yer war arkadaşlar çok cana yakın onlarla bi görüş emiim ellerinde yoksa bile orada ucuza nerden bulacağını sana söyliyeceklerdir olmadı arabeni 0535 311 89 31 :)

teskocu
21 Ağustos 2009, 00:58
abi be yazmasak yazacağın yok ne oldu bu senin sele işi walla yılan hikayesine döndü heee
:)

mertyagci
21 Ağustos 2009, 01:14
Ya kardeş bir çanta buldum 30 lt civarı herhalde fiyatıda uygundu maxem di markası 50 lira.Ama benim kask içine sığmadı.Kaskım ls2 full face.Bu kaskı içine rahatça sığdırabileceğim çanta arıyorum.Umudum İstanbul.Şu an İstanbul dışındayım ve 1 aya kadarda İstanbul dışında olacağım.O yüzden bu işi askıya aldım.

teskocu
25 Ağustos 2009, 13:26
Ya kardeş bir çanta buldum 30 lt civarı herhalde fiyatıda uygundu maxem di markası 50 lira.Ama benim kask içine sığmadı.Kaskım ls2 full face.Bu kaskı içine rahatça sığdırabileceğim çanta arıyorum.Umudum İstanbul.Şu an İstanbul dışındayım ve 1 aya kadarda İstanbul dışında olacağım.O yüzden bu işi askıya aldım.

geldiğinde hbr wer abi o zaman belki bi iyiliğimiz dokunur :queen:

mertyagci
25 Ağustos 2009, 14:09
Kardeşim ilgin için çok tsk ederim saolasın.İstanbula geldiğimde ararım.Kendine iyi bak.