PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ilk yardım hocamın gençlikteki motorcu ve şimdide devam eden motorcu ruhu

sadeceo
03 Ağustos 2009, 22:02
bugün saat 6 da sürücü kursuna motorumla gittim (araba ehliyeti için)
ilkyardım dersimiz vardı ve hocamın motorcu ruhu ile yaşıyor sanki

bize konu motora girince gençliğindeki geçen olayı anlattı

sözüne ben diyerek başladı gençliğimde bende şu anki gibi deli gibi motorcu ruhu besliyorum o zamanlar 54 model bir motorum vardı hala var gömleğimin üstten 3 düğmemi açar gömlek yakalarım pata pata gömleğe çarpar ellerimi açarak giderdim kask ve koruma yoktu tabi o zamanlar şimdide varda pek kullanan yok bu şekilde giderdim arkamada sazımı alırdım herkes bana bakıyor sanardım ama şimdi 60 lı yaşlardayım halbuki herkes bana bakmıyorumuş dedi bizde eee dedik halbuki herkes bana küfrediyormuş dedi:)

sanırım hocamızın gençliğindeki halini şimdiki gençler aldı ve hocamız dışarıdan kendini görüp toplumun neler düşündüğünü anladı geç olsada:)

gelelim özete ve konunun anlamına

evet genç arkadaşlar yada bu şekilde motor süren arkadaşlar sizde illa bazı şeyleri görmek için yaşlanmayı beklemeyin

askon
03 Ağustos 2009, 22:06
:cat::cat::cat::rendeer:

motoking16
03 Ağustos 2009, 22:16
usta süper bi anı şu egzosları açtıranlar okusun

sadeceo
03 Ağustos 2009, 22:26
çok istediğim bişiy var şu eksoz açtıranlarla ilgili bende istedim şöle binince altımda hayvan gibi motor hissi uyandırsın diye gzüel ses çıksın diye ama dışardan bakınca hiç güzel bişiy değil artık motorum tık diye ses çıkarmasın istiyorum ve hiç ses çıkarmıyan eksoz istiyorum

birde mesela müziği son ses dinleme olayı var herkez denesin evde yada arabada dinlerken çok ses açtığınız ve sevdiğiniz bir müziği açın oturduğunuz yerdeki çıkan sesler ile evin diğer odadaki sesini dinleyin direk gelip sesi kısma isteği duyacaksınız

BLACK_ICE
04 Ağustos 2009, 15:26
önder bravo çok güzel bi anı :cherry::cherry:sana bişi sorcam kefeye giderken benim egzoz patlıyodu sizde hep irkilip bana bakıyodunuz cnm arkadaşım bana bişi olup olmadığını annamak için bakıodunuz dimi :rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer:

sadeceo
04 Ağustos 2009, 15:28
evet aynen öyle sana bişiy oldumu diye baktık sadece( artisttttttt ):P

ben kaska bişiymi çarptı diye bakıyordum sadece :mrgreen:

şaban usta
17 Eylül 2012, 12:57
merhabayın arkadaşlar bendenizde 35 yıldır aralıksız motora biniyorum yaşım 55 bu arkadaşın anlattıklarına harfiyyen katılıyorum çümkü böyle haşarı hareket yapıp dikkatleri üzerine çekme meraklısı arkadaşlar bunları yaptıkları zaman üzelerine milletin dikkatini değilde bir çok küfrü üzerlerine çektiklerinin farkında bile değiller aslında sakin bir şekilde kullansalar her kez onları takdir edecek amma gençlik işte yapacak bir şey yok saygılar

MotorKafa
17 Eylül 2012, 13:04
Vaaaoovvvv.
Türkçe havalarda uçuyor.
Faydalı bir konu ama, imla kurallarının tek bir tanesine bile uyulmadığı için 6 mesajı 5 dakikada ancak okuyabildim !

sadeceo
17 Eylül 2012, 13:41
3 sene önceki konum :)

yasin.33
17 Eylül 2012, 14:16
güvenlik kendi bilecekleri iş ama şu egzozu açmasınlar ya ders çalışmak zehir oluyor [balkonda çalışıyorum] içerisi zaten sıcak. buradan geçerken o apaçiler neler diyorum neleer.. ben de 17 yaşındayım kaskım var motorum orjinal halinde ayna vs. sökmedim. biz de genciz. genç olmak öyle apaçilik yapmakla olmaz ki..

şaban usta
29 Eylül 2012, 13:31
motorkafa arkadaşım vaaaoovvv un türkçede karşılığı nedir manası nedir burada türkçe dersi işlenmiyorki millet kural takip etsin

erro
29 Eylül 2012, 13:53
http://www.meydansozluk.com/gorsel-buyuk/30333/subhanallah+kardes+ibretlik+bir+paylasim

motorkafa arkadaşım vaaaoovvv un türkçede karşılığı nedir manası nedir burada türkçe dersi işlenmiyorki millet kural takip etsin

yazım kurallarına uymak için illa türkçe mi işlenmesi lazım hocam...yazım kuralları genelde yazılanların okuyanlar tarafından daha iyi anlaşılması için var...bu yazı stiline çok alışkın olmadığım için ben de arkadaşın ilk dediklerini zor anladım..ama bu şekilde konuşanlar ve yazışanlar için anlamak zor olmasa gerek...

dusunurken
29 Eylül 2012, 14:14
iyimiş ya biraz geç farketmiş ama:)