PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : büyük bır eksık ve ardından gelen sonuçlar... dıreksıyon sınavı rezıllıgı...

cHreSs
02 Ağustos 2009, 17:32
ıı gunler arkadaşlar bugun dıreksıyon sınavım vardı sınav 1 buçukta başlayacak dendı ve sınv yerıne 1 de gıttım. oncelıkle sınv yerı bı motosıkletle gaza yuklenemeyecegınız bır yer çunku oyle bır yokuşkı ınsan ınerken korkuyor. ve yol çok dar

gıttıgımde ınsanlar deneme suruşu yapıyorlardı. bende yaptım bı kaç sefer. motosıkletım kanunı seyhan. aşagıda u donuşu yapılması gerekıor ve benım motor orada donemıor gaz verıp kaydırarak donebılıyorum. herneyse tabı başladı sınav 3 gibi ınsanlar karıştı kaldı ınerken duşenler çıkamayanlar. kuçuk scooter ların gucu yetmıyor çıkmaya. ve bızım kurs en son sırada ıdı. tam 3 buçuk saat bekledım. yenı gelıoyorum evıme. çok kalan oldu çok duşen oldu zaten aşagıdan ayak koymadan donen yok dıyebılırım. işte rezıllık başka bırşey degıl. uzuluyorum sadece ben geçtım 95 ıle ama ya geçemeyenler...

ve ustune ustlluk yolun gırış ve çıkışında dubalar var aradan motosıkltler vın gırıo yola ve tam gaz gelıyor o yuzden de kaybeden oldu. ınsanlarda saygı kalmamış. bugun bunu anladım. aslında hergun trafıkte anlıorum ama... neyse bugun boyle bırr gundu işte. uzucu....

asfalt meleği
02 Ağustos 2009, 18:01
ben yağmurun altında ayak bileklerime kadar çamura gömüldüğümü, ayalta durmayı beceremezken motosiklet kullanmaya çalıştığımı hatırlıyorum da sınavda.. üstelik yol yoktu boş bir tarlada tepeye doğru meyilli bir yerde sürmeye çalışmıştık.. öyle rezildiki duramayıp heyetin içine motosikletle dalanlar bile oldu..

lucky
02 Ağustos 2009, 18:04
neyse , geçmiş olsun , hayırlı olsun...böle şartlar olduğunu ilk kez duyuyorum,çok kötüymüş..

nf500
02 Ağustos 2009, 18:12
kötü bir günmüş neyse geçmiş olsun ehliyetini güle güle kullan

cHreSs
02 Ağustos 2009, 18:23
teşkkrler arkadaşlar. onmlı oln sonuç doa geçtım =)

Sinan Er
02 Ağustos 2009, 18:39
Hava ve yol koşulları tartışılmamalı. Neticede her an heryerde karşılaşılabilecek durumlarda sınava girmişsiniz.

Eğer iyi bir sürücü değilseniz trafikte olmamanız gerekir.

Kötü koşulların seçilmiş olması bence daha mantıklı.

Kalanlarında haklı olarak kaldığını trafite tehlike teşkil edeceklerini unutmamak lazım.

Örneğin yokuşun başındasınız yeşil yanıyor ve motoru kaldıramıyorsunuz yağmurda yağıyor yerler ıslak motor kayabilir. Bu durum her an karşılaşılabılecek bir durum ve aracınıza hakımıyetınız tam olmalı.

mterayes26
02 Ağustos 2009, 18:41
Arkadaşım her ne olursa olsun önüne gelen ehliyet alıyor . yuan 125 cup la gırmıstım bencegıdon bilyeleri ölmüş dönmüyor , motoru yere yatırarak döndüm komısyon neden o kadar yatırıyorsun dedi . dedim motor dönmüyor . Gidom donmuyorsa sen nasıl motor sureceksın dedi . Benim gidonum dönüyor dedim . iyi hadi git dedi

2 yıl bitti :D 6 sında bıtecek pardon

Ramazan Can
02 Ağustos 2009, 19:01
arkadaşlar ben süper tenere ile ehliyet almaya gitmiştim... kurslar a2 alacağım diyince ne yapcan onu biz vermiyoruz diyorlardı..yalvar yakar evrakları toplatıp kendi motorumla gitmiştim....

cHreSs
02 Ağustos 2009, 19:29
belkı dedıgın dogru her onune gelen ehlıyet alamadı dıyecegım ama her yerde bu koşullar ssunulmuyor bu konu zaten bozuyor ınsanın moralını.

askon
02 Ağustos 2009, 19:56
neyse geçmiş olsun güle güle kullan eğlıyetıni hayırlı olsun