PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mobiletli amcaya çarptık :(

archeus
01 Ağustos 2009, 01:38
[sıze="6"]birileri cıkıp sacma sapan şeylere takıp haddi olmayan şeylere burnunu sokup acılan her konuyu sabote etmeyi bırakmadıgı sürece bu forumda tekrar paylaşım yapmayı düşünmuyorum[/sıze]

storm150_mmk
01 Ağustos 2009, 01:41
gecmisolsun..

umut2738
01 Ağustos 2009, 01:51
geçmiş olsun

xterkan
01 Ağustos 2009, 01:54
ucuz atlatılmış geçmiş olsun

musti81
01 Ağustos 2009, 01:59
Keşke hastaneye götürseydiniz ... Ne olur olmaz müşehade altında kalması lazımdı geçmiş olsun..

explosion999
01 Ağustos 2009, 02:00
geçmiş olsun

Lucas
01 Ağustos 2009, 02:05
Geçmiş olsun, ALLAH daha beterlerinden korusun.

archeus
01 Ağustos 2009, 02:41
tşkler arkadaşlar kac gundur yazamadım valla cok korktum ancak geldım kendıme hastaneye gene gotururduk ama bı anda çakallar sardı etrafı dengesız dengesız hareketler abimde agresıf kavga cıkcak nerdeyse amcaa dedı gidin siz bişi yok bende bindirdim bızımkılerı arabaya bende yarı kırıkkale yarı ankaralıyım ama bu kırıkkale genclerı hiç normal deıl:farao:

BiLaL_22
01 Ağustos 2009, 02:43
Gecmiş oLsn .. !

serhat92
01 Ağustos 2009, 03:25
Büyük geçmiş olsun.

çat bizim ayna bi vurdu amcanın dıreksıyona

Anlatışına bayıldım. :queen: :cat:

egelim 43
01 Ağustos 2009, 09:18
...tam yanından gecerken amca hic saga sola bakmadan dıreksıyonu önumuze kırmazmı o anı anlatamam kalbim agzımdan cıkacaktı .. neyse amca bı kırdı dıreksıyonu abım frene bı asıldı sola yapışdı kaldırıma cıkdı ıkı teker amca hala gormedı hızlıda deıldık en fazla 50 km deydık ..çat bizim ayna bi vurdu amcanın dıreksıyona düştüler sandım bi düşseler ikiside yaşlı allah korusun hemen indik arabadan amca profesyonelmiş düşmemiş :) .... Profosyonel ama dikkatsiz bi amcaymış:pale: Geçmiş olsun Allah korumuş...

teccol
01 Ağustos 2009, 12:58
Keşke hastaneye götürseydiniz ... Ne olur olmaz müşehade altında kalması lazımdı geçmiş olsun..

Tabi götürsünler ondan sonra sabaha kadar polis onları orada tutar. Allah verede yaşlılıkdan öte gelen yada yanlış yapılan bir iğneden sonra allahın rahmetine kavuştukları zaman ( allah korusun) sizi hapisten kimse kurtaramaz.

Bana bir motorlu çarptı. Duran aracıma hemde. çocuğun yaşı 15 ehliyet yok ruhsat yok kask yok. Bacağı farıma çarpınca kesilmiş aldım hastaneye götürdüm. Ne oldu dersiniz Hastane masrafları dahil bir gecede karakolda sabahlamak yaptığımız iyiliğin karşılığı oldu. Birdaha töbe ne olursa olsun yaralanmalı kazalarda olay yerini asla terk etmem . Başka araç tutar onunla gönderirim. olay yerini terk ettiğimiz için suç tamamen üzerimize kalıyor. Sonunda çıkıyorsun ama bir iyilik bukadar pahalıya mal olmamalı.

Ayrıca çocuğun çalıştığı lokantada yaptığımız masrafı vermedi o çocuğu çıkarttık dedi. Buyur burdan yak. Ee şirkete yada çocuğa ehliyetsiz ve ruhsatsız vs diye herhangi bir ceza çıktımı yok. Benim aracın çamurluk eğrildi tampon çatladı far ve sinyal kırıldı 2001 yılındada 120 tl hastane masrafı . Helal etmiyorum. Ne çocuğa nede lokantacıya.

DARADEVİL24
01 Ağustos 2009, 13:22
Geçmiş olsun....

aya
01 Ağustos 2009, 16:37
geçmiş olsun

sakinseytan
01 Ağustos 2009, 16:41
geçmişolsun amca işte yaşlıdır yanından geçerken dikkatli olmak lazım

gurcangurel
01 Ağustos 2009, 19:36
pazar akşamı ailecek abimin arabası ile kırıkkaleye köye gitmek üzere yola cıktık hava baya kararmışdı ilerde 2 motorcu gornuyordu bı baktım birinde arkada yaşlı bı teyze oturuyor sagdan yavaş yavaş gidiyorlar gülüşdük biraz yav dedım amca napmış teyzeyı atmış arkaya gezıo gece gece kask mask yok öldürecek teyzeyı demeye kalmadı tam yanından gecerken amca hic saga sola bakmadan dıreksıyonu önumuze kırmazmı o anı anlatamam kalbim agzımdan cıkacaktı .. neyse amca bı kırdı dıreksıyonu abım frene bı asıldı sola yapışdı kaldırıma cıkdı ıkı teker amca hala gormedı hızlıda deıldık en fazla 50 km deydık ..çat bizim ayna bi vurdu amcanın dıreksıyona düştüler sandım bi düşseler ikiside yaşlı allah korusun hemen indik arabadan amca profesyonelmiş düşmemiş :) amca dedım napıon sen bi sagına soluna bak yuremızı azımıza getırdın bide teyzeyı fırcaladım teyze manyakmısın gece gece nıye bınerrsın bu adamın arkasına ...amca bacagını bızım kapıya carpmıs ama eskı toprak bellı emıyor amca dedık hasdaneye gıdelım yok haydı gecmış olsun gıdın yolunuza dedı bındı mobıletıne gıttı .. tabı bızım koy gezısıde zehir oldu 2 santım daha solda olsaydı mobılet olacakları tahmın bile edemıyorum

Ben anlamadım. Daha Türkçe'si yok mu?

Pes yani. :pr:

askon
01 Ağustos 2009, 19:54
gecmiş olsun:rendeer:olayın üstünden bellıkı bir kaç gün geçmiş ama heyecanı geçmemiş yosa daha türkçe yazardı:rendeer:

gurcangurel
01 Ağustos 2009, 20:00
gecmiş olsun:rendeer:olayın üstünden bellıkı bir kaç gün geçmiş ama heyecanı geçmemiş yosa daha türkçe yazardı:rendeer:

Cehalet geçebilir; ama eşeklik Baki kalır arkadaşım.

Ben'de 13-14 yaşında ayaklarım yetmiyordu önce traktör sonra motor kullandım.

Fakat yazılanları yapmadım. Kimse yapmamalı ve yapamaz.

ceyhun__22
01 Ağustos 2009, 20:11
geçmiş olsun .Allah korumuş sizi de teyzeleri de

sencaner
01 Ağustos 2009, 20:14
Geçmiş olsun.

''..çat bizim ayna bi vurdu amcanın dıreksıyona '' bence sizin de biraz daha mesafeli durmanız gerekirdi. Allah beterinden korusun; ama yüksek ihtimalle amcanın dengesi bozuldu; yoksa neden sağ sol yapsın değil mi ama :) Ayyaş değilse tabi