PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet, kamyonla çarpıştı: 4 ölü

tr.davutak
28 Temmuz 2009, 01:48
Erzurum, Tortum'da, 4 kişinin bindiği motosikletle kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında motosiklete binenlerin hepsi hayatını kaybetti.

http://i306.photobucket.com/albums/nn275/davutak/351281-7916.jpg

Erzurum Valiliği İl Kriz Merkezi'nden yapılan açıklamada, İbrahim Özdemir'in kullandığı 25 EE 223 plakalı kapalı kasa kamyonetin, Tortum ilçesine 7 kilometre uzaklıkta, karşı yönden gelen ve sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen, üzerinde 4 kişinin bulunduğu motosikletle çarpıştığı bildirildi.

Kazada, motosiklette bulunan Mustafa Kambur (33) ile Şükrü Karadayı'nın (24) kaldırıldıkları Atatürk Üniversitesi (A.Ü) Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi'nde öldüğü, motosiklette bulunan ancak kimlikleri henüz tespit edilemeyen 2 kişinin de olay yerinde öldükleri belirtildi.

Çarpışmanın ardından yoldan çıkarak şarampole devrilen Kamyonetin sürücüsü İbrahim Özdemir ile araçta bulunan Sinan Özdemir, Mine Özdemir ve Hilal Özdemir'in yaralı olarak A.Ü Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldıkları kaydedildi.

allah rahmet eylesın cümlesine allah sabır versin :salut:

AYGÜL
28 Temmuz 2009, 01:51
Allah rahmet eylesin
yaralılara acil şifalar versin

4 kişi 1 motor :silent:

korkut 250
28 Temmuz 2009, 01:53
ALLAH cc Rahmet etsin...

bikerboy35
28 Temmuz 2009, 01:53
allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin...
cahilliklerinin bedelini canlarıyla ödemişler yazık...

motodrift
28 Temmuz 2009, 01:58
4 kişi bir motora binilir mi ya

allah rahmet eylesin,geride kalanlara sabır varsin.:pale:

alp_tunay
28 Temmuz 2009, 02:00
4 kişi ve şarampole uçan kamyonet... Ve içindeki canlar...

Daha kaç can yanacak?.... :pr:

izmirli_ua
28 Temmuz 2009, 02:09
allah rahmet eylesin...:salut:

jonturq
28 Temmuz 2009, 02:16
Vah anam vah , bence tum illerin trafik denetleme sube mudurlerinin kulaklari cekilmeli.

Yoksa korumasi ehliyeti alicaksin altindan motosikleti.

Ona yol ver bunu gormemezlikden gel , 3 kisi 5 kisi ruhsatinda 1 kisi yazan motosiklete bin ses cikartma , sonra onlarda trafikde hem kendilerini , sonrasinda baska canlari riske atsin.

Allah askinda trafikciler gormuyormu bunlari ? neden ses cikartmiyorlar anlamiyorum.

egelim 43
28 Temmuz 2009, 02:21
Allah rahmet eylesin kötü bi durum :(

bikerboy35
28 Temmuz 2009, 02:27
Vah anam vah , bence tum illerin trafik denetleme sube mudurlerinin kulaklari cekilmeli.

Yoksa korumasi ehliyeti alicaksin altindan motosikleti.

Ona yol ver bunu gormemezlikden gel , 3 kisi 5 kisi ruhsatinda 1 kisi yazan motosiklete bin ses cikartma , sonra onlarda trafikde hem kendilerini , sonrasinda baska canlari riske atsin.

Allah askinda trafikciler gormuyormu bunlari ? neden ses cikartmiyorlar anlamiyorum.

Görüyor görmesine de ya şimdi bunlarlamı uğraşıcam deyip geçiyor adamı alsa 2 saat uğraşıcak adam yalvarıcak dil dökücek ıvır zıvır bu sıcakta çoğu kuytu köşe bi yer arıyor...
Benim motorun sigorta poliçesinde 4+1 yazıyordu buna ne demeli

Serk21
28 Temmuz 2009, 03:56
şuan kullandıgım motora hiç 2 kişiden fazla binmedi...ikinci kii bile olmamalı

t00t
28 Temmuz 2009, 09:31
Allah rahmet eylesin
yaralılara acil şifalar versin

4 kişi 1 motor :silent:

Allah Allah ne ayak yahu ,millet tek kişi binmeye korkuyor bunlar topluca binmişler, motor galiba racing tarzı. neyse Allah c.c. inşallah rahmet eyler.

jonturq
28 Temmuz 2009, 11:41
Temsili resim olabilir , bu arada bikerboy35 4+1 yazmasindan kastin nedir?

motosikletin istihap haddi policede 5 kisi olarakmi gorunuyor .?

edremitli10
28 Temmuz 2009, 11:44
4 kişi motora binilirmi, allah akıl fikir versin, allah rahmet eylesin

Szman!
28 Temmuz 2009, 11:52
4 kişi ve şarampole uçan kamyonet... Ve içindeki canlar...

Daha kaç can yanacak?.... :pr:

4 kısı bır motorsiklete husısı otomobıl gb bınerse korumasız sekılde daha cok canlar yanar hıc bır sekılde acımıyorum bole ınsanlara

kenanaates
28 Temmuz 2009, 12:45
Allah geride kalanlara sabır versin ölenlere de rahmet etsin. çok üzücü bir durum ama insanlar cahilliklerini bedelini bazen ağır ödüyor.keşke olmasaydı diyoruz ama hep oluyor hepte olacak......

kalbimm
28 Temmuz 2009, 12:55
4 can yazıya göre 2sinin kimliği farkli eder 2 aile
allah ım yoksa diğer ikisidemi 2 farklı aile :(

düşünülmesi bile kötü

Toprakları bol olsun Yakınlarına Allah sabır versin dicek başka bişe yok gibi

Biraz daha dikkat lütfen biraz daha

hadi onlar bi hata yapmıslar 4 kişi binerek
sizzz bizzz şoförler motorlari biraz daha Kaale alalımmmmmmmmmmmm

explosion999
28 Temmuz 2009, 12:57
Allah rahmet eylesin