PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sabah kalpten gidiyordum resmen..nasil böle bi hata yaptim...!!

kalbimm
26 Temmuz 2009, 12:20
günaydın arkadaslar
sizinle paylaşmak istediğim bir şey var

dün gece 12 civarı kendi 2009 model honda beatimi ve arkadaşımın 2008 model cbr 125 ini apartmanimin arka tarafinda motorum için özel yaptırdığım kafese koymustum birini içine birini dışına kilitle bağladım.

tesadüf o gece arkadaş motorunu bende bıraktı mecburiyetten (125 cbr)

motorları arkaya koyduktan sonra ön tarafa geçip mahallede duvarda oturup mesajlaşıyordum telefonda derken yukarı çıktım uyumayaaaa

tesadüf ya annem sabaha kadar uyuyamamış bi türlü, daralmış kadıncaz sabah 5 gibide yürüyüşe çıkmak istemiş kiii hiç yürüyüş falan yapmaz annem o saatte...aşağıda ne görsün DUVarın üstünde ? ;

2 tane anahtarlık 125 cbr anahtarı , beat anahtarı ,kafes anahtarı,kafesin ikinci asma kilit anht.kilit anahtarı,ve alarm anahtarı........

ama annem bunu bana az önce nasil anlatioooooooooooooooooo ben eee eeee diyip duruyorum allahımmmmmmm görmelisiniz kalbim yerinden çıktıııııııııııııı

arkadaşlar size tavsiyem motorunuzun anahtarını işi bittikten sonra hemen cebinize koymaniz :)

ufacik bi dalgınlık görüyorsunuz değilmi RESMEN DAVETİYE ÇIKARMIŞIM

Allah 'ın sevdiği kuluymuşum heralde :)

murat_190
26 Temmuz 2009, 12:23
hırsıza açık davetiye :)

m.s
26 Temmuz 2009, 12:30
şanslı günün derim ucuz yırtmışsın...

KUVVETMİRA
26 Temmuz 2009, 12:32
5 lirada benzin parası atsaydın :)

nick84
26 Temmuz 2009, 12:36
çok şanslıymışsın ama ben buna helal parayla alınmış alın teri derim allah başkalarına yedirtmemiş. benimden başıma bir kaç kez benzer bi olay geldi ben anahtarı motorun üzerinde unutuyordum ve sonra 3-5 saat sonra anahtar arıyordum.

kalbimm
26 Temmuz 2009, 12:43
vallaha dostum dediğin gibi Allah yukarıda o biliyor alınteri çok şükür.
bi sayısal piyangomu oynasam ne :)
belkide hayatımın aşkını bulacağım bugün kim bilir :)

Marv
26 Temmuz 2009, 13:00
olur böyle ben anahtarı selenin üstünde bırakıp çok uzaklaştım motorun yanından.anahtar üstünde uyudugumda oldu :P

avare rulman
26 Temmuz 2009, 13:07
çok şanslıymışsın ama ben buna helal parayla alınmış alın teri derim allah başkalarına yedirtmemiş. benimden başıma bir kaç kez benzer bi olay geldi ben anahtarı motorun üzerinde unutuyordum ve sonra 3-5 saat sonra anahtar arıyordum.

bu lafın ucu kötü yerlere gider dostum :) yeniden düzenle bence.

ben de yapıyorum bazen aynı hıyarlığı, daha kötüsü kontakta bıraktığım da oluyor anahtarı.

Barış Şuşut
26 Temmuz 2009, 13:10
kaç gece anahtarı kontakta bırakıp ertesi sabah evde anahtar aradım bilemessin ..hemde motor öle özel parkta falan değil yolun kenarında :cherry:

gözünü yidimin memleketi .. :cherry:

kalbimm
26 Temmuz 2009, 13:17
dostlar hadi geçtim benimkini,
işin en kötü yanı cbr 125i unutmayalim motor benim değil :)

zira allah korusun gerçekleşseymiş bu açık davetim arkadaşıma bugün ne derdim bilemiyorum :pr: :pr: :) :queen:

eftelya
26 Temmuz 2009, 13:35
bende bazen evin anahtarını kapının üzerinde unutuyorum , özellikle elimde poşetler falan varsa :mrgreen: bi kaç defa oldu böyle ...

cakalaz
26 Temmuz 2009, 13:39
Dostum oluyor böyle seyler:) Ben de cok geceler motoru örtüp; anahtarı da duvarın üzerinde bıraktım :)

Shrieker
26 Temmuz 2009, 13:41
Küçükken ilk öğrendiğim şeydir. Evin kapısından anahtarı çıkar cebine koy işin bitince:wiinkk: Sanırım bunu anlamam/ uygulamam bağcık bağlamayı öğrenmemden daha kısa sürdü (biraz geç kaptım bağcıkların olayını, ne yaparsın:P). Motosiklet için de aynı. Üzerinden inince ilk iş anahtarı kontaktan çıkarıp cebime koymak oluyor. Gerçi yine de garantisi yok, insanın bir anlık dalgınlığına gelebilir. O yüzden pür dikkat kesilmeli insan, o anahtar cebe girene kadar gözler fıldır fıldır olmalı. Sonra ağlamanın faydası yok.

alp_tunay
26 Temmuz 2009, 14:31
Adresini versene..Oralarda gezinelim... :P

onur35
26 Temmuz 2009, 14:51
verilmiş sadakan varmış dostum validenin de kalbi temizmiş,yat kalk kadına dua et..zaten ne zaman emanet bişey alsan işler sanki inadına böyle sarpa sarar!!!ucuz atlatmışsın valla...

by_doritos
26 Temmuz 2009, 15:02
günaydın arkadaslar
sizinle paylaşmak istediğim bir şey var

dün gece 12 civarı kendi 2009 model honda beatimi ve arkadaşımın 2008 model cbr 125 ini apartmanimin arka tarafinda motorum için özel yaptırdığım kafese koymustum birini içine birini dışına kilitle bağladım.

tesadüf o gece arkadaş motorunu bende bıraktı mecburiyetten (125 cbr)

motorları arkaya koyduktan sonra ön tarafa geçip mahallede duvarda oturup mesajlaşıyordum telefonda derken yukarı çıktım uyumayaaaa

tesadüf ya annem sabaha kadar uyuyamamış bi türlü, daralmış kadıncaz sabah 5 gibide yürüyüşe çıkmak istemiş kiii hiç yürüyüş falan yapmaz annem o saatte...aşağıda ne görsün DUVarın üstünde ? ;

2 tane anahtarlık 125 cbr anahtarı , beat anahtarı ,kafes anahtarı,kafesin ikinci asma kilit anht.kilit anahtarı,ve alarm anahtarı........

ama annem bunu bana az önce nasil anlatioooooooooooooooooo ben eee eeee diyip duruyorum allahımmmmmmm görmelisiniz kalbim yerinden çıktıııııııııııııı

arkadaşlar size tavsiyem motorunuzun anahtarını işi bittikten sonra hemen cebinize koymaniz :)

ufacik bi dalgınlık görüyorsunuz değilmi RESMEN DAVETİYE ÇIKARMIŞIM

Allah 'ın sevdiği kuluymuşum heralde :)

=) motoru götürmemişler iyi =) anne işte ..

kalbimm
26 Temmuz 2009, 16:00
ana gibi yar olmaz dememişler boşuna
akşama bi çiçek götürem anama dimi :)

Armin
26 Temmuz 2009, 16:12
Böylede ilginç bi memleket işte. Binbir tane önlem alırsın çalarlar, davetiye verirsin gelmezler. :mrgreen: Şanslı günündeymişsin.:)

Ahmet Orhan
26 Temmuz 2009, 16:30
Kontağı kapatınca anahtarı çıkarmak ve cebe koymak alışkanlık haline getirilmeli. Büyük geçmiş olsun.

explosion999
26 Temmuz 2009, 16:36
Allah korumuş

ortadadogulu
26 Temmuz 2009, 16:48
aşk fena şey mahfeder adamı :mrgreen:

yuksel_dgdr83
26 Temmuz 2009, 17:45
geçmiş olsun. bundan sonra dikkat et

ceyhun__22
26 Temmuz 2009, 17:48
helal mala birşeycik olmaz...!

ozrace
26 Temmuz 2009, 19:10
umarım bu sana iyi bi ders olmuştur dostum.hadi biri ikisi anladımda tüm anahtarları bırakmak.............:cyclopsan

GÖKTAX
26 Temmuz 2009, 23:26
Geçmiş olsun. Bende bi kaç kez anahtarı kontakta unuttum(Nöbetten geldiğim uykusuz zamanlarımda-brandayı da örtmeye üşendiğim günlerde).

_ferkan_
27 Temmuz 2009, 00:04
5 lirada benzin parası atsaydın :) İlahi fatih abi koptum yhaaa:queen::queen::queen:

ipekutlu
27 Temmuz 2009, 00:06
yalnız değilmişim demek ki.benim de başıma geldi ama bu kadar uzun süreli değil.
motoru bağlayarak kilitlemeye başladıktan sonra bir daha olmadı.mecburen anahtarı çıkarmak zorundasın kilidi takmak için.gecmiş olsun:)

tr.davutak
27 Temmuz 2009, 00:16
o da bişeymı erkan ım kank ım (WASKO)akşamları izmir in en kalabalık yeri olan kordonda 2 motosikleti kilitleedik erhan bel çantasını koltugun üstünde unuttu içinde ne sorarsan var para,ehliyet daha neler neler yarım saat sonra dönduk yerınde duruyordu allah işte olmadımı olmuyo :)

mterayes26
27 Temmuz 2009, 00:47
bu lafın ucu kötü yerlere gider dostum :) yeniden düzenle bence.

ben de yapıyorum bazen aynı hıyarlığı, daha kötüsü kontakta bıraktığım da oluyor anahtarı.

ne gibi kötü anlaşılma olabılır kı bu yazıdan

hemen cebıme sallarım vıteste bırakmadan dıreksıyonu kılıtlemeden ayrılmam

muyi
27 Temmuz 2009, 00:54
arkadaşın annesi evin kapsını kitlemiş anahtarı ayakkabının içine koymuş her şey güzel
kapıyada bir not bırakmış oğlum kapının anahtarı ayakkabının içinde oluyor böle vakalar

nahzuvay
27 Temmuz 2009, 01:11
Annenin ellerinde öpseydin artık :)

çok çok geçmiş olsun...

thaii_vtec
27 Temmuz 2009, 01:35
kaç gece anahtarı kontakta bırakıp ertesi sabah evde anahtar aradım bilemessin ..hemde motor öle özel parkta falan değil yolun kenarında :cherry:

gözünü yidimin memleketi .. :cherry:

kendimi gördüm bi an :D anneme bağırıp anne nerde bu anahtar ya diyip aşşağı indiğimde kontakta çok anahtar gördüm xD sonra anneme sölediğimde bana baya bi sövüyodu tabi Haklı olarak :queen:

berk_r1
27 Temmuz 2009, 02:04
5 lirada benzin parası atsaydın :)

:mrgreen: :mrgreen:

korkut 250
27 Temmuz 2009, 10:15
Hadi Şanslıymışsın.Ama bu şans her zaman yanında olmayabilir aman dikkat.!!!!:cat:

Omicron
27 Temmuz 2009, 16:51
çok büyük geçmiş olsun.

t00t
27 Temmuz 2009, 17:05
geçmiş olsun yaptırmış oldugun kafesın fotosunu koyarmısn bende yaptırmayı dusnuyorumda en azından fikir sahibi olmak maksadıyla sımdıden teşekkürler.