PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlanları İncelerseniz Sevinirim..

QuerysmaS
24 Temmuz 2009, 04:01
Ehliyeti beklemeyi düsünüyordum fakat daha 2 yılım var.baktım bu süre gecmiyor-sehir dısına cıkmamak okula gidip gelme arada tas toprak gezme amacıyla bir motor arayısına girdim.

Kullanacagım en fazla 1,5-2 yıl oldugu icin cekinmeden çin malı motorlara bakınmaya basladım.tabi fiyat olarakta ucuzlarını sectim asıl motordan once fazla masraf yapmaya gerek yok bence.Simdi size 2 ilan vereceğim Bunlardaki gözünüze carpan eksiklikleri hakkında yorumlarınızı bekliyorum

ilk olarak Kusadasında bir motor motoru henuz gormeye gıtmedım eger siz bu motorun oluru var 1,5-2 yıl bınılebılır dersenız gıdıp gorup iyice incelemeyi dusunuyorum.Marka model belirtilmemiş.

http://www.sahibinden.com/aciliyeti_yok_motor_temiz_3000km_garantisi_var-84WQQaXQQ13278004WQQpXQQdisplayitem

Birde sökeden Asya nın bir motoru var.bununda km si biraz dikkat çekiyor daha ne kadar dayanır acaba gerci iyi bakılan çinlilerde 30-40 bine cıkıyor ama 2. el alıyorus nasıl acıldıgı hakkında birsey bılemeyız sizin yorumlarınıza gore bunuda gormeye gıtmeyı dusunuyorum.

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_sehirici_kullandim-43WQQaXQQ12684375WQQpXQQdisplayitem

Eger sizinde bildiğiniz fiyatı fazla olmayan (aydın-izmir) cevresinde kros tarzı düşük ccli (125-200)motor varsa o ilanlarıda inceleyebilirim.

Tesekkurler.

GÖKTAX
24 Temmuz 2009, 04:50
Üst ilandaki cros'u düşünebilirsin temiz görünüyor. Garantisi de devam ediyormuş. Biraz da iyi pazarlık edip 1.900 'ün altına alabilirsen daha iyi olur ama mutlaka bir ustaya göster sakata gelme.
Diğer ilandaki Asya hırpalanmışa benziyo. Fotodan göründüğü kadar(Lastikleri vs.)

QuerysmaS
24 Temmuz 2009, 15:35
evet bende oncelıkle onu dusunuyorum ama

1-Marka model yok(gerci onemlı degıl kesin çin)
2-3000de garantisi devam eden bi motor neden satsınki demekki memnun değil motorundan.

Dediğin gibi gidip bi göreyim bi test sürüsü yapayım.görünürde bi sorunu yoksa bide ustaya gosterıyım.

pit1082
24 Temmuz 2009, 16:12
ikisininde degeri 1000tl gecmez sana tavsiyem 1000liralık bi motor al fazla para yatırma bende bakıcam sahibinden de senin icin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:04 PM ----------

istanbuldan olsa motor cokta kuşadasında motor yok uygun fiyata

barsgamze
24 Temmuz 2009, 16:15
ilk motor skygo nun motoru herhalde skygo lar da titreşim inanılmaz derecededir bende alayım dedim tamicime sordum bulaşma dedi
bence 2 ci motoru tercih et herkes memnun o motordan

gezgin_33
24 Temmuz 2009, 16:40
Her iki motor da degerinden fazla fiyat istiyorlar. Pazarlıkla hangisini daha fazla indirebilirsen onu al. Her ikiside bakımlarını düzenli yaptıkdan sonra rahatlıkla 2-3 sene gider...

Tequ
24 Temmuz 2009, 17:19
200 LÜK ÇİNİLER NAL TOPLATIR 17 HP 16 TORK ÇOK GÜLLÜ Bİ ALET 3VİTESE KADAR TEK TEKER YAPIYO BEN SON HIZ 130 GÖRDÜM
:mrgreen: :P

QuerysmaS
24 Temmuz 2009, 20:31
ikisininde degeri 1000tl gecmez sana tavsiyem 1000liralık bi motor al fazla para yatırma bende bakıcam sahibinden de senin icin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:04 PM ----------

istanbuldan olsa motor cokta kuşadasında motor yok uygun fiyata

Her iki motor da degerinden fazla fiyat istiyorlar. Pazarlıkla hangisini daha fazla indirebilirsen onu al. Her ikiside bakımlarını düzenli yaptıkdan sonra rahatlıkla 2-3 sene gider...

Sahibindendekilerin cogu bu fiyata adamı bulabilirsem eger iyice bi pazarlığa girişicem.

Birde sadece Kuşadası değil izmir-aydın çevreside olabilir.
Turistik yerde yaşadığıma sevilmelimiyim üzülmelimiyim anlayamadım.Hersey normalinden cok daha pahalı :(

ilk motor skygo nun motoru herhalde skygo lar da titreşim inanılmaz derecededir bende alayım dedim tamicime sordum bulaşma dedi
bence 2 ci motoru tercih et herkes memnun o motordan

Benim bildiğim asya-skygo-zongshen bunların 200 luk cros ları hep aynı yoksa değilmi?

Atti
24 Temmuz 2009, 21:40
boşver kardes bulaşma derim ben ikisinede..motor sevdasından vazgecme ihtimalin çok yüksek !

QuerysmaS
24 Temmuz 2009, 21:44
yok vazgecmem imkansız ya =)

metci
24 Temmuz 2009, 21:47
ehliyeti beklemeyi düsünüyordum fakat daha 2 yılım var.baktım bu süre gecmiyor-sehir dısına cıkmamak okula gidip gelme arada tas toprak gezme amacıyla bir motor arayısına girdim.

Kullanacagım en fazla 1,5-2 yıl oldugu icin cekinmeden çin malı motorlara bakınmaya basladım.tabi fiyat olarakta ucuzlarını sectim asıl motordan once fazla masraf yapmaya gerek yok bence.simdi size 2 ilan vereceğim bunlardaki gözünüze carpan eksiklikleri hakkında yorumlarınızı bekliyorum

ilk olarak kusadasında bir motor motoru henuz gormeye gıtmedım eger siz bu motorun oluru var 1,5-2 yıl bınılebılır dersenız gıdıp gorup iyice incelemeyi dusunuyorum.marka model belirtilmemiş.

http://www.sahibinden.com/aciliyeti_yok_motor_temiz_3000km_garantisi_var-84wqqaxqq13278004wqqpxqqdisplayitem

birde sökeden asya nın bir motoru var.bununda km si biraz dikkat çekiyor daha ne kadar dayanır acaba gerci iyi bakılan çinlilerde 30-40 bine cıkıyor ama 2. El alıyorus nasıl acıldıgı hakkında birsey bılemeyız sizin yorumlarınıza gore bunuda gormeye gıtmeyı dusunuyorum.

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_sehirici_kullandim-43wqqaxqq12684375wqqpxqqdisplayitem

eger sizinde bildiğiniz fiyatı fazla olmayan (aydın-izmir) cevresinde kros tarzı düşük ccli (125-200)motor varsa o ilanlarıda inceleyebilirim.

Tesekkurler.

dostum daha ehliyet almana 2 yıl varsa ne işin olur motorla derdin ne az daha bekle derim ben... Oyuncak deil bu...

QuerysmaS
24 Temmuz 2009, 22:36
Oyuncak olmadıgını Biliyorum zaten deneyımım falanda var arkadaslardan emanet olarak kullanıyorum ve buda fazla hosuma gitmiyor.

Birde İstanbul - İzmir gibi Trafiği Aşırı Tehlikeli olan bir yerde yaşamıyorum.

Bekleme isine gelınce ilk olarak bende öyle düşünüyordum fakat kendımı bir türlü sabıra dogru yonlendıremıyorum.Her motor gectıgınde ıcımden gecenlerı bır bılsen..

askon
24 Temmuz 2009, 22:57
ikisindende vazgeç acele etme daha temızını bulabılırsın aldığın ne marka ve model olursa olsun ustaya göstermelısın ama ehlıyetın yok sabır derım fakat demem boşa olacak aklına alacağım dıye koymuşsun bırkere ALLAH kaza bela vermesın fakat ehlıyetsız olduğun için başın derde gırer dıkkat et sen bıle dıkkatsız bırı gelır şimdi ne desek boş

QuerysmaS
24 Temmuz 2009, 23:05
ikisindende vazgeç acele etme daha temızını bulabılırsın aldığın ne marka ve model olursa olsun ustaya göstermelısın ama ehlıyetın yok sabır derım fakat demem boşa olacak aklına alacağım dıye koymuşsun bırkere ALLAH kaza bela vermesın fakat ehlıyetsız olduğun için başın derde gırer dıkkat et sen bıle dıkkatsız bırı gelır şimdi ne desek boş

Tesekkurler.Haklısınız Ama Gercekten bu seviyeden sonra ne deseniz boş :(

dıkkat et sen bıle dıkkatsız bırı gelır

Buda sanırım bütün motorsiklet hayatım boyunca basıma gelicek :(

yaz sonuna kadar sabredip iyice arastırıp ucuz ve saglam birseyler almayı dusunuyorum artık

özcan1980
24 Temmuz 2009, 23:12
:mrgreen: :P

KİME SORSANIZ AYNI ŞEYİ SÖÖLER ACİŞLİYETİ YOKTUR MOTOR BÜYÜKLTMEK İÇİN SATIYORUM
:queen:.........

QuerysmaS
25 Temmuz 2009, 20:30
Birde şöyle bir motor dikkatimi cekti burada skygolar cok titresimli denildi ama ilandada titreşimsiz yazıyor (tabiki satan adam kendi motorunu övücek) ama bi türlü tam kafama yerlestiremedim.

İlana bakıp gözle görülen bir kusurunun olup olmadıgını inceleyip söylerseniz sevinirim ona göre bunuda görüsme listesine ekleyeceğim.

http://www.sahibinden.com/skygo_200_cc_enduro_-_cross_titresimsiz_sorunsuz_tertemiz-62WQQaXQQ15185809WQQpXQQdisplayitem