PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen banada motorrrr :(

hondaRED
19 Temmuz 2009, 21:23
merhabalar arkadaşlar ben 18 yaşın altındayım bana istanbulda olup yardımcı olabilecek bir abi varmı benim sorunum para :pale: benim için bankadan 1000tllik kredi çekecek fakat ben ödeyeceğim sadece o çekecek diyceksiniz nasıl güvencez onuda düşündüm ben stajerlik yapıyorum maaş kartımı size vereceğim siz çekeceksiniz he buda güvenli gelmezse zaten evimede gideriz işyerimede gideriz okulumada gideriz nüfüs cuzdanı fotokopimide veririm kağıtta imzalar videoda çekeriz hertürlü şeyi yaparızzz :pale: ben öyle biri değilim zaten 1 kefil isteniyor bu kefilide babamı yapacağız yani ödememe gibi birşey söz konusu değildir ben sadece motorum olsun isteyen biriyim :pale: lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn abilerim :salut:

emin_arikoglu
19 Temmuz 2009, 21:30
merhabalar arkadaşlar ben 18 yaşın altındayım bana istanbulda olup yardımcı olabilecek bir abi varmı benim sorunum para :pale: benim için bankadan 1000tllik kredi çekecek fakat ben ödeyeceğim sadece o çekecek diyceksiniz nasıl güvencez onuda düşündüm ben stajerlik yapıyorum maaş kartımı size vereceğim siz çekeceksiniz he buda güvenli gelmezse zaten evimede gideriz işyerimede gideriz okulumada gideriz nüfüs cuzdanı fotokopimide veririm kağıtta imzalar videoda çekeriz hertürlü şeyi yaparızzz :pale: ben öyle biri değilim zaten 1 kefil isteniyor bu kefilide babamı yapacağız yani ödememe gibi birşey söz konusu değildir ben sadece motorum olsun isteyen biriyim :pale: lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn abilerim :salut:

puhahahhahaaa :mrgreen: banada 1.000.000 usd lazım fabrika açıcam senin üstüne şirketi gösterelim devletden teşvik alalım parayı ben ödiyim? :P kendi çevrende sana bunu yapacak birini bulamadıysan internetden hiç ama hiç bulamazsın benden söylemesi :)

hondaRED
19 Temmuz 2009, 21:34
puhahahhahaaa :mrgreen: banada 1.000.000 usd lazım fabrika açıcam senin üstüne şirketi gösterelim devletden teşvik alalım parayı ben ödiyim? :P kendi çevrende sana bunu yapacak birini bulamadıysan internetden hiç ama hiç bulamazsın benden söylemesi :)

dalga geçme yyeri değil burası:wiinkk: git kendine başka biryer bul bu bir ikincisi madem yardımcı olmayacaksın neden yazıyorsun? forumda amaç yazmak değil yardımdır o yüzden yoluna bak :wiinkk:

Szman!
19 Temmuz 2009, 21:38
Zor bulursun burası ıstanbul dedıgın gibi
babası ogluna kazık atar devre gelmısız

KonyaLi
19 Temmuz 2009, 21:39
dalga geçme yyeri değil burası:wiinkk: git kendine başka biryer bul bu bir ikincisi madem yardımcı olmayacaksın neden yazıyorsun? forumda amaç yazmak değil yardımdır o yüzden yoluna bak :wiinkk:

arkadaş forumda amaç yardımdır tamam ama nası bir yardım istediğinin farkındamısın öncelikle sana bunu çevrendeki tanıdıklarından kimse yapmıyosa senin gelip burda hiç tanımadığın kişilerden bu tarz bi yardım istemen yanlış. Millet babasına bile güvenmiyo bu devirde yanlış anlamada kimsenin yardımcı olcanı sanmıyorum

hondaRED
19 Temmuz 2009, 21:42

doğru diyosun :) peki ben karşıdakine güvenip 2000 $lık laptopımıda ona veriyorum :wiinkk: ödemem bittiğinde alırım ondan bu kadarda güveniyorum karşıdakine

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:41 PM ----------

bu arada alacağım motorda apache :) daha doğrusu almayı düşündüğüm

dynner
19 Temmuz 2009, 21:42
Dostum baban neden kredi çekmiyor yada bi akraban ?

Şimdi açık konuşmak gerekse internette kimse tanımadıgı kişi için kredi çekip ustune gereksiz sorumluluk almak istemez :cat:

KUVVETMİRA
19 Temmuz 2009, 21:43
paran yoksa binmezsin motora. ağlayıp sızlanmanın manası yok.

hondaRED
19 Temmuz 2009, 21:44
Dostum baban neden kredi çekmiyor yada bi akraban ?

Şimdi açık konuşmak gerekse internette kimse tanımadıgı kişi için kredi çekip ustune gereksiz sorumluluk almak istemez :cat:

üstünde başka krediler var bu yüzden vermiyor bankalar...
akrabamla uraşmaktansa dışardan biri daha iyi geliyor bana :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:43 PM ----------

paran yoksa binmezsin motora. ağlayıp sızlanmanın manası yok.

ne oldum dememeli bir insan...:wiinkk: nereden geldiğini bil ve motor bir tutkudur binmediğin zaman için gider tabi sende yok belliki öyle bişey salla dostum :wiinkk:

berk_cglr
19 Temmuz 2009, 21:50
dostum bak tamam yardım istiyosun belli motoruda cok istiyosun ama
1.ehliyet varmı?

2.kask korumalar devir işlemleri için para ayırdınmı

son bişey bende motor almak için uğraşıyorum ama benden sana tavsiye odeyemeyeceğin hiç bişey için uğraşma şimdi dicen kredi cekcem taksitle die ama onun yerine herhangi gecici bi iş bul 6 ay çalış o krediden hem daha fazla birikir faiz ödememiş olursun hemde kendi paranla almanın keyfini yaşarsın

KUVVETMİRA
19 Temmuz 2009, 21:51
ne oldum dememeli bir insan...:wiinkk: nereden geldiğini bil ve motor bir tutkudur binmediğin zaman için gider tabi sende yok belliki öyle bişey salla dostum :wiinkk:

bana dostum deme çocuk :bounce:
dilencilik yapıyorsun :farao:

hondaRED
19 Temmuz 2009, 21:52
dostum bak tamam yardım istiyosun belli motoruda cok istiyosun ama
1.ehliyet varmı?

2.kask korumalar devir işlemleri için para ayırdınmı

son bişey bende motor almak için uğraşıyorum ama benden sana tavsiye odeyemeyeceğin hiç bişey için uğraşma şimdi dicen kredi cekcem taksitle die ama onun yerine herhangi gecici bi iş bul 6 ay çalış o krediden hem daha fazla birikir faiz ödememiş olursun hemde kendi paranla almanın keyfini yaşarsın

ben şuan çalışıyorum staj görüyorum göreceğimde 1 yıl boyunca zorunlu ehliyet tamam 1000 euroluk kaskım var :) 1000 euro kask alıyosun .... diceksin bu kask hediye o yüzden :)

hasanpinar0537
19 Temmuz 2009, 21:54
karşındakilerle konuşmyaı öğrende gel çocuk...:farao:

hondaRED
19 Temmuz 2009, 21:57
bana dostum deme çocuk :bounce:
dilencilik yapıyorsun :farao:

bir çocuk değilim ikincisi istersem senin hayatını satın alırım dilenci derken birdaha düşün ben bu motoru kimsenin parasını almadan yemeden almak istiyorum benim kapıda babamdan hediye 6 milyarlık arabamda duruyor ehliyetim yok olmadığı içni kullanmıyorum satıpda alırım ama dediğim gibi kendi paramla almak istiyorum :wiinkk: sarıyerde oturuyorum babamdan istediğim takdirde altındakinden 150 tane alırım bindiğin çin malı birşey bu yüzden kendn cbr'a binermiş gibi bir havaya bürünmüşsün süründürürler haberin olsun :bounce:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:56 PM ----------

karşındakilerle konuşmyaı öğrende gel çocuk...:farao:

senden mi öğreneceğim? sanamı soracağım? çocuk derken?

berk_cglr
19 Temmuz 2009, 21:59
ben şuan çalışıyorum staj görüyorum göreceğimde 1 yıl boyunca zorunlu ehliyet tamam 1000 euroluk kaskım var :) 1000 euro kask alıyosun .... diceksin bu kask hediye o yüzden :)

merak etme bi motoru almayı ne kadar çok istediğini anlıyorum ama sen beni dinle ne gzüel kask ehliyet var diosun madem paranı biriktirip al 1000 tl kredi çektin mi sana 200 tl de onun faizi gelcek onun yerine bekle para biriktir bahra doğru al motorunu hem daha ucuza daha temzi motor da alma şansın olur şuan yaz da olduğumuz için değeri olmayan paraları söleyebiliyoler:cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:58 PM ----------

bir çocuk değilim ikincisi istersem senin hayatını satın alırım dilenci derken birdaha düşün ben bu motoru kimsenin parasını almadan yemeden almak istiyorum benim kapıda babamdan hediye 6 milyarlık arabamda duruyor ehliyetim yok olmadığı içni kullanmıyorum satıpda alırım ama dediğim gibi kendi paramla almak istiyorum :wiinkk: sarıyerde oturuyorum babamdan istediğim takdirde altındakinden 150 tane alırım bindiğin çin malı birşey bu yüzden kendn cbr'a binermiş gibi bir havaya bürünmüşsün süründürürler haberin olsun :bounce:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:56 PM ----------

bu arada biraz daha sakin ol

hondaRED
19 Temmuz 2009, 22:00
merak etme bi motoru almayı ne kadar çok istediğini anlıyorum ama sen beni dinle ne gzüel kask ehliyet var diosun madem paranı biriktirip al 1000 tl kredi çektin mi sana 200 tl de onun faizi gelcek onun yerine bekle para biriktir bahra doğru al motorunu hem daha ucuza daha temzi motor da alma şansın olur şuan yaz da olduğumuz için değeri olmayan paraları söleyebiliyoler:cat:

bi yönden haklısın ama aldığım para komik fakat 170 tl :) ben ailemden para almamaya çalışıyorum yoldu falandı kendim ödüyorum bunun 60 tlsi ile taksiti ödemeyi planlıyordum 60 60 geri attığımı düşündüğümde çok var daha...:pale:

KUVVETMİRA
19 Temmuz 2009, 22:00
fena tırstım :cherry:

hondaRED
19 Temmuz 2009, 22:01

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:58 PM ----------

bu arada biraz daha sakin ol

yaptığı ayıp değil mi ama? kimsenin kimseye dilenci demeye hakkı yok...:wiinkk: herkes haddini bilmeli bence :pr:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:01 PM ----------

fena tırstım :cherry:

tırsma :wiinkk:

berk_cglr
19 Temmuz 2009, 22:03
yaptığı ayıp değil mi ama? kimsenin kimseye dilenci demeye hakkı yok...:wiinkk: herkes haddini bilmeli bence :pr:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:01 PM ----------

tırsma :wiinkk:

haklısın tabi dilenci demesi de ayıp ama dediğim gibi biraz daha sakin ol bu arada bende motor almak için 3 yıldır calışıyorum on bakarsan sabret :cat:

vlad1462
19 Temmuz 2009, 22:05

valla tartışmaya karışmak istemem ama madem bukadar durumun iyide milletten kefil olmasını istemeye sıkılmıyomusun. kapıda araban 1000 euroluk kaskın sarıyerde yatın katın herşeyin tamam, babandanda isteyince 150 tane motor aldırabiliyosunda niye aldırmıyosun. babandan istemediğini tanımadığın adamdan niye istiyosun. borcuna sadık olabilirsin, o kısmında sana bişey dediğim yok, ama buraya bu tarz bi başlık açılınca normal tepkiler bunlar. bu tepkilerede kalkıp böyle cevaplar verirsen senden şüphe duyulması kaçınılmazdır. ayrıca milletin hayatını satın almak falan gibi bi tarz sitede sonunu hazırlar, banlanırsın.

QuerysmaS
19 Temmuz 2009, 22:06
konunuz cok heyecanlı devam edıyor merakla takip ediyorum =)

Ayrıca okurken bırsey dıkkatımı cektı.Madem babanda o kadar para var neden üzerinde baska krediler var??

avkan65
19 Temmuz 2009, 22:07
medeni cesaret bu olsa gerek :)

ben bu yaşlarda ailemin geçiminden başka bir şey düşünemiyordum millet bu yaşta motor düşünüyor tebrikler ...

emin_arikoglu

yoo bence dalga geçmenin tamda yeri, asıl ben sana yardımcı olmak için yazdım, greksiz işlerle uğraşma diye ;) vay bee 6 milyarlık arabasıda var, o zaman sat arabayı babalar gibi motorunu al :cat: burda tanımadığın insanlardan kefil olmalarını istiyosun ama diğer yandan baban yaşındaki adamlarla dost oluyosun ve hayatlarını satın alıyorsun, ilginç, boşuna ümitlenme hem işim gücüm yok senle dalgamı geçicem..

Osbourne

Sen bu tavırlarınla değil kredi çekecek adam sana yolda selam verecek birini zor bulursun gibime geliyor..
Sakin ol bakalım hele..

sternboy
19 Temmuz 2009, 22:09
kredi cekeceğine staj paranı biriktir biraz daha sabret öyle al daha mantıklı bu arada burada yardımlaşma her şekilde yapılır ama böle bişey için tanıdığın kişiler daha mantıklı tercih olur

hondaRED
19 Temmuz 2009, 22:12
haklısın tabi dilenci demesi de ayıp ama dediğim gibi biraz daha sakin ol bu arada bende motor almak için 3 yıldır calışıyorum on bakarsan sabret :cat:

kardeşim şuan bu topicte senden ve bu konuya ılımlı olan arkadaşlarımın gerçekten ve gerçekten yüreklerine sağlık :) sizden böyle birşey yaptığım için çok çok özür diliyorum bu bir deneme idi :salut: amaaaaa gel gelelim burada artistlik yapan kişilere :) sizlere bu akıl parası olsun beni bilen bilir ben movistar sahibi biriyim oğluşum kapıda aslan gibi duruyor :wiinkk: bunu neden yaptın diyceksin ?Bunu gerçekten biri gelsyedi yardım edecek olan olurmuydu die yaptım görülen o ki o insanlarla seviyesi düşükçe dalga geçecek olanlarda olurmuş :rendeer: ama bir insana had bildirmek çok güzel birşeydir sevgiyle kalın ne oldum değil ne olmalı deyin altınızdaki brigün uçup gider :wiinkk:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:09 PM ----------

valla tartışmaya karışmak istemem ama madem bukadar durumun iyide milletten kefil olmasını istemeye sıkılmıyomusun. kapıda araban 1000 euroluk kaskın sarıyerde yatın katın herşeyin tamam, babandanda isteyince 150 tane motor aldırabiliyosunda niye aldırmıyosun. babandan istemediğini tanımadığın adamdan niye istiyosun. borcuna sadık olabilirsin, o kısmında sana bişey dediğim yok, ama buraya bu tarz bi başlık açılınca normal tepkiler bunlar. bu tepkilerede kalkıp böyle cevaplar verirsen senden şüphe duyulması kaçınılmazdır. ayrıca milletin hayatını satın almak falan gibi bi tarz sitede sonunu hazırlar, banlanırsın.

milleti dilenci ilan etmeninde banlaması gerek bence

KUVVETMİRA
had bildirmek sanamı kaldı bıcırık :P
git kumda oyna.

emin_arikoglu
kardeşim şuan bu topicte senden ve bu konuya ılımlı olan arkadaşlarımın gerçekten ve gerçekten yüreklerine sağlık :) sizden böyle birşey yaptığım için çok çok özür diliyorum bu bir deneme idi :salut: amaaaaa gel gelelim burada artistlik yapan kişilere :) sizlere bu akıl parası olsun beni bilen bilir ben movistar sahibi biriyim oğluşum kapıda aslan gibi duruyor :wiinkk: bunu neden yaptın diyceksin ?Bunu gerçekten biri gelsyedi yardım edecek olan olurmuydu die yaptım görülen o ki o insanlarla seviyesi düşükçe dalga geçecek olanlarda olurmuş :rendeer: ama bir insana had bildirmek çok güzel birşeydir sevgiyle kalın ne oldum değil ne olmalı deyin altınızdaki brigün uçup gider :wiinkk:

deneme bir kii üç :P 600rr ı varmış :) ee napalım sanki bugatti veyron :) ne kadar gereksiz ib başlık açtığının farkındamısın?

hondaRED
19 Temmuz 2009, 22:15
deneme bir kii üç :P 600rr ı varmış :) ee napalım sanki bugatti veyron :) ne kadar gereksiz ib başlık açtığının farkındamısın?

hayır sana göre gereksiz bana göre çok mantıklı yardım etmek birisine ne güzel birşey bence :) 600 rr'ım var ben kralım demedim :mrgreen: ne bu sendeki çaba kendini yıpratma kasma dostum bişey elde edemiyceksin :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:14 PM ----------

had bildirmek sanamı kaldı bıcırık :P
git kumda oyna.

bence gel asfaltta oynayalım :mrgreen:

berk_cglr
19 Temmuz 2009, 22:16

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:09 PM ----------

milleti dilenci ilan etmeninde banlaması gerek bence

yaaaaaa oldumu ama cbr 125 alcam die kcm catladı sen movistar var diosun küstüm sana:P

hasanpinar0537
19 Temmuz 2009, 22:17

büyüde gel bebe daha karşındakinin kim olduğunu bilmiyorsun PATRON bir zahmet topiği kitermisin...

hondaRED
yaaaaaa oldumu ama cbr 125 alcam die kcm catladı sen movistar var diosun küstüm sana:P

kardeşim nerede oturuyosun ? sana uygun bir cbr 125 ayarlarım ne dersin

sternboy
hayır sana göre gereksiz bana göre çok mantıklı yardım etmek birisine ne güzel birşey bence :) 600 rr'ım var ben kralım demedim :mrgreen: ne bu sendeki çaba kendini yıpratma kasma dostum bişey elde edemiyceksin :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:14 PM ----------

bence gel asfaltta oynayalım :mrgreen:

yardım için böle birşey deilde motorum bozuldu parçaları eksik bulamıyorum desen arayıp bulcak olan kişi sayısı cok olurdu nebilim kaza yaptım acil kan lazım felan filan gibi şeyler isteyerek deneseydin cok mutlu kalırdın ama bu devirde insan sırtını ancak duvara dönebiliyo...

berk_cglr
19 Temmuz 2009, 22:19
kardeşim nerede oturuyosun ? sana uygun bir cbr 125 ayarlarım ne dersin

walla de emniyet evlerde oturuorm

emin_arikoglu
19 Temmuz 2009, 22:19

ben niye kasayım arkadaşım? ortaya olmayan bişey attın, ki bence sonrasında dediklerinde olmayan şeylerde :) sonrada şakaaaa !! dedin, asıl kasan sensin :) bu deneme sana ne kazandırdı onu anlamadım, tanıdığımız biri olsan amenna, sana edeceğimiz yardımı sarıyerde tarabyada orda burda bulamazsın bi kere, internet ortamından böyle bir isteğe nasıl bir cevap gelmesini bekliyosun? akşam vakti canın sıkılmış ulan napsam acaba demişsin böyle saçma sapan bi başlık açmışsın hepsi bu, ayrıca vaktimizi çaldın!!

hondaRED
19 Temmuz 2009, 22:20
yardım için böle birşey deilde motorum bozuldu parçaları eksik bulamıyorum desen arayıp bulcak olan kişi sayısı cok olurdu nebilim kaza yaptım acil kan lazım felan filan gibi şeyler isteyerek deneseydin cok mutlu kalırdın ama bu devirde insan sırtını ancak duvara dönebiliyo...

çok haklısın kardeşim kan için çok katılıyorum ama motor sevgisi sonuçta onada biryerden yardım gerekiyor tabi bazıları için değil :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:19 PM ----------

walla de emniyet evlerde oturuorm

hmm güzel yakınız bende sarıyerdeyim ben araştıracağım kardeşim uygun ödemeli cazip fiyatlı cbr 125 :) ama ben siyah severim siyah olur dimi :mrgreen:

tutankhamon
19 Temmuz 2009, 22:20
güzel bi deneme olmuş=) hoş kredi için kefil gösterceğin miktar da fazla bişey değilmiş ama tabi insanların güvenini bu ortamda hiç yüz yüze görüşmeden kazanmak zor..

hondaRED
19 Temmuz 2009, 22:22
ben niye kasayım arkadaşım? ortaya olmayan bişey attın, ki bence sonrasında dediklerinde olmayan şeylerde :) sonrada şakaaaa !! dedin, asıl kasan sensin :) bu deneme sana ne kazandırdı onu anlamadım, tanıdığımız biri olsan amenna, sana edeceğimiz yardımı sarıyerde tarabyada orda burda bulamazsın bi kere, internet ortamından böyle bir isteğe nasıl bir cevap gelmesini bekliyosun? akşam vakti canın sıkılmış ulan napsam acaba demişsin böyle saçma sapan bi başlık açmışsın hepsi bu.

şuan bir arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum :wiinkk: uygun taksitli bulacağım ve bir taksiti benden :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 PM ----------

güzel bi deneme olmuş=) hoş kredi için kefil gösterceğin miktar da fazla bişey değilmiş ama tabi insanların güvenini bu ortamda hiç yüz yüze görüşmeden kazanmak zor..

yok yüzyüze tanışılacaktı tanıştıracaktım güyay ailemle :) ama altın almış bi 2 teker dünya umurlarında değil

hasanpinar0537
tam bir saçmalık topiği katılanlar...

berk_cglr
taksit onemli deil şuan bende kredi ye başvurdum cvp bekliyorum 3000 tl ye kadar olur siyahta olur ama mumkunse mavi :cherry:

emin_arikoglu
19 Temmuz 2009, 22:23
şuan bir arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum :wiinkk: uygun taksitli bulacağım ve bir taksiti benden :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 PM ----------

yok yüzyüze tanışılacaktı tanıştıracaktım güyay ailemle :) ama altın almış bi 2 teker dünya umurlarında değil

helal olsun banada 08 hayabusa alsana :D