PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : azrail bu sefer teğet geçti

Sayfa : [1] 2

umut2738
18 Temmuz 2009, 13:39
dün akşam hine ucuz atlattım diye bileceğim kazalardan birini yaptım ama hiç böyle arabayla kafa kafaya girmemiştim
http://img268.imageshack.us/img268/938/adszzul.jpg (http://img268.imageshack.us/i/adszzul.jpg/)
kaza gerçekten geliyorum demedi daha önce yaptığım bi kazada sürücü kaza yerinden kaçmıştı ama bu sefer o panikle daha yerdeyken kenardaki taksicilere plakasını alın diye bağırdığımı hatırlıyorum ama bu sefer kaçamazdı çünki aracın plakasını da koparmışım :)
dedim belim kırıldı herhalde ama ayağa kalkabiliyordum taksiciler gerçekten korkmuş sen bırak kırığı çıkığı paramparça olmadığına dua et dediler
kazayı yapan bayanda gerçekten çok korkmuş olacakki daha ben yerde yatarken kendini savunmaya başladı ''ben dönecektimde birden çıktıda çok hızlı geliyoduda'' bende ablacım ''altımdaki bildiğin kurye motoru yokuş aşağı max 80 yapıyo yokuş yukarı kaç yapabilir ki'' dediğimde söyleye bileceği hiç bişey kalmamıştı
oğlu geldi polis geldi
kadın ifade için hastahaneye gitti bizde cengiz abi (kurye arkadaş) ve bayanın oğlu ile hasteneye gittik acile girdik içerde sanki panayır var
---gözümüzün önünde ölenler - kolu kopanlar - intihar edenler - keneyi getirip ben bunu ne yapayım diyenler ---
zaten olay burda koptu bizim cengiz keneyi getiren adama git kapının önüne götür üstüne bas dedi :queen:
neyse acil muayenehanesine gireceğimiz sırada sıraya girdik en son dayanamadım kardeşim iç kanamam mı var neyim var niye bekletiyosunuz diye bağırdım güvenliğe oda git sedyeye yat öyle gel dedi gittik sedyeyi aldık geldik kapı da sedyeye yattım hiç bekletmeden içeri aldılar --doktor ''kalkmada inandırıcı olsun'' diye beni sedyeden kaldırmadı :queen:
oradan kan vermeye gittik kan alacak hemşire telefonda geyik yapıyor neyse konuşması bitti ben sedyedeyim sizin neyiniz vardı dedi bende -taşıt tanıma var abla- ortalık bir daha yıkıldı
rontgen odasındayız teknisyen --bak bende motor alacaktım sizin yüzünüzde gözüm korktu şimdi alamayacağım neyle kaza yaptınız
ben iyice sıkıldım ki
---zzr600 abi
---nereye çarptınız
cengiz abi
---camiye girdi
biz yarılıyoruz:queen:
adamların kafası karıştı intahar eden adamın röntgenini umut diye çekecekler bende ne yapıyosunuz umut benim dedim
---kafamız karıştı umut senmisin dedi
---evet dedim
---e hangisini önce cekeces nasıl yapacas falan dediler
cengiz abi
---şöyle yanyana çekseniz nasıl olur ????:queen:
biz hala gülüyoruz sonucları aldık
---hemşirelerden biri cengiz abiye asılmazmı :queen:
---geçmiş olsun cınııııııııım
---üçümüzde şaşkın şaşkın bakıyoruz

gülmekten karnım ağrırken tüm acılarımı unuttum

karakolda ifademizi verdik
tekrar dkkana döndük kazalı activa yı çekmeye gittik
--motorun sol tarafı yok
ordaki taksici kendini arabanın üstüne atmasaydın hiç şansın yoktu dedi haklıydı
sonuç
kollar yaralı kalça ezik
bi tişört bir kask ve bir kumaş pantolonla 10 mt uçtuğunda olabilecek en iyi ihtimal bence buydu olağan üstü bi geceydi okuduğunuz için teşekkürler

Ofelya
18 Temmuz 2009, 13:40
çok geçmiş olsun yaa.

cakalaz
18 Temmuz 2009, 13:41
Gecmiş olsun :) Böyle neşeli anlattığına göre ucuz atlatmıssın gercekten :)

Benim de dün önüme kırdı anormalin birisi ; Az daha alıyodum aşaya :)

yoknickmick
18 Temmuz 2009, 13:45
Gecmis olsun ucuz atlatmissin

karasahin
18 Temmuz 2009, 13:45
Geçmiş olsun arkadaşım :)

ımroz
18 Temmuz 2009, 13:46
Abi çok geçmiş olsun da bu kadar tiiiiiye nasıl alıyorsun olayı yaaaa:) inanki okumaya başlamadan üzüldüm ama okumaya başlayınca gülmekten ezildim valla bravo sana ...
neyse büyük geçmiş olsun:queen:

sakinseytan
18 Temmuz 2009, 13:49
vay be kaza haberi okurken bu kadar gülmemiştim :) cengiz abin en iyisini yapıp sana moral vermiş bende arabaya senin gibi kafadan girmiştim aynı şekilde oldu kazam adam bi anda önüme kırdı ama ayagım sıkışıp 4 yerden kırıldı allahım neler cektim neler hastaneye düşmek berbat bişi doktorlarla mahkemeliyiz güvenligi fln dövmüş benim birader kapıda şişli etfale daha gidemiyom nam yaptık :D dua et bişey olmamış sana artık sende benim gibi araba başını gösterince paniklemey başlarsın :) geçmişolsun hemşireler insanı bitiriyo benim ayagımın altında 1 hafta kanca durdu ameliyattan sonra sonra gittik hemşire baktım demiri cekicez dedi dedim cek anam :D acırsa namertim ordaki millet nasıl gülüyo açıyo ama hissetmedim :D:D

fireblade1
18 Temmuz 2009, 13:52
geçmiş olsun da..hiç bu kadar eğlenceli bi kaza yazısı okumamıştım..:P ucuz atlatmışın.

t00t
18 Temmuz 2009, 14:04
Allah c.c. korumuş kardeş aman dikkat böle yazdığına göre hafif atlatmışsın yüzünden hep gülümseme topiclerınden hiç makara eksik olmasın emi kal sağlıcakla

DR.TOLGA
18 Temmuz 2009, 14:10
kardeş harbiden ucuz atlatmışsın yaw....Geçmiş olsun

sysroot
18 Temmuz 2009, 14:11
Daha başlıkta kopucaımız belli azrail teğet geçti :mrgreen:

Grakul
18 Temmuz 2009, 14:15
Gecmis olsun en kotu kazan bu olur isallah sen boyle anlatınca "allah her kaza yapcaklara boyle kaza nasip etsin" dıyecegım geldi tovbe tovbee. :queen:

kıllıtarkan
18 Temmuz 2009, 14:18
geçmiş olsun

mezit
18 Temmuz 2009, 14:24
geçmiş olsunn bu arada bi ayağın çukurdayken bile espiri gırlaa tekrardan geçmiş olsun..:mrgreen:

umutt
18 Temmuz 2009, 14:30
hocam geçmiş olsun yaa ... gerçekten ilk okumaya başlayınca insan üzülüyo ama sen tam tersine olayı makaraya almışsın brawo :)

_UnReaL_
18 Temmuz 2009, 14:45
Çok çok geçmiş olsun.

barsgamze
18 Temmuz 2009, 15:08
verilmiş sadkan varmı korumasız bu kadar ucuz atlatmışsın allahın sevgili kulu imişsin ama ltf korumasız motora binmeyelim
biliyorsunuz çekirge misali 1.2.3

umut2738
18 Temmuz 2009, 15:56
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum kaza sonrası bütün cadde motorcu dolmuştu sizler varken ne ölümden korkarım nede motorsikletimden vazgeçerim bu ilk kazam değildi son olmayacağını biliyorum olacak olur dikkati elden bırakmamakta yarar var diğer aracın fotoları arkadaşta var kaput titanic gibi yarılmış umarım yakında paylaşırım

motordelisi_
18 Temmuz 2009, 16:02
geçmiş olsun hemşirelere dikkat:mrgreen:

ceyhun__22
18 Temmuz 2009, 16:40
geçmiş olsun arkadaşım aman dikkat!

Gökhan
18 Temmuz 2009, 17:07
Umarım tüm motorcuların geçirdigi kazalar bukadar eglenceli olur.:)

Geçmiş olsun. Ucuz kurtarmışsın.

flying hellfish
18 Temmuz 2009, 17:09
Cok gecmis olsun arkadasim.

yyurttas
18 Temmuz 2009, 17:22
Geçmiş olsun..

Volkan Serezli
18 Temmuz 2009, 17:34
çok güzel paylaşım olmuş
bende okurken koptum :cherry:
ayrıca allah korumuş dahada kötüsü olabilirdi
büyük geçmiş olun

jönysf
18 Temmuz 2009, 17:45
çok büyük geçmiş olsun.

scuderia06
18 Temmuz 2009, 18:00
gecmiş olsun bundan dersler cıkarman kendın ıcın daha hayırlı olcaktır donuslerı olan yollarda karsındakını her zaman takıp etmen gerek ne yapcakları bellı olmaz ayrıca bır gun sadece kaskta yetmeyebılır....

Barış Şuşut
18 Temmuz 2009, 18:20
canının sıkkın olduğu bi gün gidecen acile gelene gidene bakacan keneyi acile getiren yurdum insanının o halini resimleyecen baksıkıntı keder kalıyomu..

ha bu arada geçmiş olsun ...:)

Osbourne
18 Temmuz 2009, 18:27
Geçmiş olsun :rendeer:
Allahtan arabayla motor arasında tost olmamışsın..

Bu kadar ucuz atlattığın için sana biraz yüklenmeden edemeyeceğim..
Birincisi kask hariç korumasız olman zaten sende kabul ediyorsun..
İkincisi ise o arabaya çarpman bana kalırsa gene senin suçun..Bi kere kavşağa geliyorsun ve senin çizimine göre sol şerittesin yani soldaki dönüş yapabilecek araçlara karşı görüş alanın zayıf..
Ayrıca hızın da motosikleti durdurmaya yetecek kadar düşük değilmiş yada dikkatin yolda değilmiş ki aracı görememişsin..
Yanlış anlama lütfen hırsızın hiçmi kabahati yok durumu değil elbetteki suç tamamen o kadında ama bunları ön görmemek te senin suçun olmuş burada..
Bunları yazmamın nedeni de birileri okurda bari daha dikkatli girerler kavşaklara..
İstatistiksel olarak motosiklet ile diğer araçların temaslı kazaları en çok kavşaklarda oluyormuş..Dikkat etmek gerek her daim..

Tekrardan geçmiş olsun..dediğim gibi hafif atlattığın için yazdım bunları sen vesile oldun yani :rendeer:

serdar.0405
18 Temmuz 2009, 18:46
çok geçmiş olsun... kazayı bayağı eğlenceye çevirmişsin:)

mete_han
18 Temmuz 2009, 18:52
geçmiş olsun kardeşim....Allah korumuş...

Ramazan Can
18 Temmuz 2009, 19:00
geçmiş olsun...dediğin gibi azrail teğet geçmiş.....

jr.
18 Temmuz 2009, 19:11
geçmiş olsun kardeş. cbfleri bu hafta üçleyecektik ama olsun. ilk fırsatta katılırsın.

doğru mu anladım? teyze önüne kırdı uçtun. peki activa nasıl karıştı olaya?

umut2738
18 Temmuz 2009, 19:18
cbf ile deil şirketin activasıyla yaptım kazayı tosun garajda duruyo haftaya umarım üçleyeces onları :cat:

jr.
18 Temmuz 2009, 19:20
hobareeee..ii o zaman bekleriz..nerede çalışıyosun yaş kaç?

umut2738
18 Temmuz 2009, 19:33
özelden attım cvpları dağılmasın topic:P

forumgrk
18 Temmuz 2009, 19:38
çok büyük geçmiş olsun allah korumuş ne kadar neşeli anlatmışsın öyle kafada darbe yok dimi:queen:

Armin
18 Temmuz 2009, 19:50
Hayatı ti'ye almak diye buna derler. Geçmiş olsun :)

ömer altun
18 Temmuz 2009, 19:52
büyük geçmiş olsun

_alp_
18 Temmuz 2009, 19:53
canının sıkkın olduğu bi gün gidecen acile gelene gidene bakacan keneyi acile getiren yurdum insanının o halini resimleyecen baksıkıntı keder kalıyomu..

ha bu arada geçmiş olsun ...:)

:silent: ne demek simdi bu? Hic acile gitmedin herhalde :farao: Insanlar oraya sadece kene goturmeye gitse keske ...

umut2738
18 Temmuz 2009, 20:12
Geçmiş olsun :rendeer:
Allahtan arabayla motor arasında tost olmamışsın..

Bu kadar ucuz atlattığın için sana biraz yüklenmeden edemeyeceğim..
Birincisi kask hariç korumasız olman zaten sende kabul ediyorsun..
İkincisi ise o arabaya çarpman bana kalırsa gene senin suçun..Bi kere kavşağa geliyorsun ve senin çizimine göre sol şerittesin yani soldaki dönüş yapabilecek araçlara karşı görüş alanın zayıf..
Ayrıca hızın da motosikleti durdurmaya yetecek kadar düşük değilmiş yada dikkatin yolda değilmiş ki aracı görememişsin..
Yanlış anlama lütfen hırsızın hiçmi kabahati yok durumu değil elbetteki suç tamamen o kadında ama bunları ön görmemek te senin suçun olmuş burada..
Bunları yazmamın nedeni de birileri okurda bari daha dikkatli girerler kavşaklara..
İstatistiksel olarak motosiklet ile diğer araçların temaslı kazaları en çok kavşaklarda oluyormuş..Dikkat etmek gerek her daim..

Tekrardan geçmiş olsun..dediğim gibi hafif atlattığın için yazdım bunları sen vesile oldun yani :rendeer:
evet resimden anlaşıldığı gibi sol şeritteydim ama çizimde atladığım iki detay var yol 8 mt genişliğinde sağda park etmiş uzun bir sıra araç yani gidecek başka bi şerit yok
yol yokuş yukarı çankaya köşküne çıkıyo o yolda 100 cc lik activanın yapacağı max ya 40 yada 50 dir bayan her ne kadar durabildim desede eğer dursaydı her gün yanından geçip gittiğim onlarca araçtan biri olacaktı ama korumalık konusun da kesinlikle hahaklısın valla ben kaska hayret ettim yibadan alınmış 50 liralık -can- marka bi kask kadının kaput yarılmış kaskta bi şey yok türkler yapınca yapıyolar taktir ettim

JUSTice4all
18 Temmuz 2009, 21:50
insanın kaza yapası geliyor yahu(kimselere göstermesin rabbim). ne biçim anlatış bu :cherry:

edit:geçmiş olsun demeyi unutmuşum bak :)

yeschim
18 Temmuz 2009, 22:02
:mrgreen: geçmiş olsun :rendeer:

remzi661
19 Temmuz 2009, 06:41
Gecmis olsun... Kötü birseyden sonra halen gülebilmek harika degilmi?
Yukarida arkadaslardan biri sende dikkat ediceksin falan demisti.. Cok hakli..
Herzaman seni görmediklerini hesaba katicaksin.. Herzaman..
Ben bundan 3 hafta önce falan bir motorsikletyi görmedim.. Birsey olmadi ama görmedim.. :salut:
Ve ben cok dikkat ederim bunuda acikliyayim..

egelim 43
19 Temmuz 2009, 10:03
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum kaza sonrası bütün cadde motorcu dolmuştu sizler varken ne ölümden korkarım nede motorsikletimden vazgeçerim bu ilk kazam değildi son olmayacağınıda biliyorum olacak olur dikkati elden bırakmamakta yarar var diğer aracın fotoları arkadaşta var kaput titanic gibi yarılmış umarım yakında paylaşırım

Öncelikle geçmiş olsun Allah korusun ve bu son kazan olsun inş. Ayrıca başına gelen böyle sıkıntılı bi durumda bile okurken bizleri koparıosun ya tebrikler her kötü durumdan gülünecek güldürecek bi taraf buluosun :cat:

ERDEM860
21 Temmuz 2009, 09:29
bu nasıl kaza anlatıımı ulen :queen::queen: yarıldım vallaha...
bide kazanın oluşumunu anlatsan eminim daha güzel olurdu :D (şirketten girdiğim icin resimleri göremiyorumda)
gecmiş olsun en kötü kazan böyle olsun inşallah:rendeer:

omercem
21 Temmuz 2009, 09:41
Geçmiş olsun ;

Kazasız belasız atlaşmışsın, Allah Korumuş...

Azrail teğet geçmez gelirse Allah saklasın verilmiş sadakan varmış;

Tekrar geçmiş olsun , kazasız belasız sürüşler inşallah...

MEGAN66
21 Temmuz 2009, 09:44
Birader konuyu böyle anlatma yahu, üzülmeye çalışıyoruz, satırları okudukça tebessümleniyoruz. Yinede çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun!

hilost
21 Temmuz 2009, 10:13
geçmiş olsun... kendi yolundan öte karşı yola, saga sola yukarı aşağı yer yere dikkat etmek lazım, herkes kurallara uysa problem değil ama türkiyede herkesin adına düşünmek dikkat etmek gerek. allah korumuş...

HercuL
21 Temmuz 2009, 10:46
geçmiş olsun kardeş allah beterinden saklasın

edii
21 Temmuz 2009, 10:48
Geçmiş olsun.. kaza yapıp gülen tek ben değilim demek :)