PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet giysileri alaninda turk uretici bulaamadim yardim lutfen

rottendog
10 Temmuz 2009, 20:32
Arkadaslar ben motosiklet giysileri ureten bir turk ureticiye simdiye kadar rastlayamadim.Gecen gun internette de bayagi arastirdim ama ya bende bi kitlik var yahut da turkiyede motor giysisi uretiminde bir kitlik var heralde cunku bulamadim.Sizde motosiklet kiyafeti ureten ozellikle ozel urunler ureten firmalar var ise bunlari bu konu basligi altinda yazmanizi rica ediyorum.Markalarin turk markalari olmasi tercih nedenidir:D
Saygilarrr

Tolme
10 Temmuz 2009, 21:24
izmir kahramanlarda bir firma vardı kendi üretimlerini satıyorlardı ama firmanın ismini hatırlamıyorum ne yazıkki

DeaD_Rider
10 Temmuz 2009, 21:26
LBC var
http://www.lbc.com.tr

jose55
10 Temmuz 2009, 21:32
LBC var
http://www.lbc.com.tr

bu Siteyi şiddetle kınıyorum,Bu nedir yahu,Sitenin girişine ses koymuslar,Kalbim yerinden çıkcaktı,Son ses acık sakin bi müzik dinlerdek,VIIIIIIIIVVVVVVVVV...

alma kardesım sen burdan,baska yerden bak

chopperb
10 Temmuz 2009, 21:40
harbiden de bi de motosiklet ön kaldırıyo zaten montları da güzel deil bi şeye benzemio:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Barış Şuşut
10 Temmuz 2009, 22:30
LBC ve NIC diye iki firma var .. başka varmı bilmiyorum .. 2006 1. fuarda ürünlerini görmüştüm yanılmıyosam ilk yıllarıydı. Yerli üretimi alım yaparak deteklersek altı üstü 2.5 m bez parçası bi kaç plastikten oluşan montlara 100 lerce € saçmayız..

zaten çoğu firma çinde üretim yaptırıyo..

ShowDown
10 Temmuz 2009, 22:33
motobot var bot olarak %100 türk üretimi o da değil mi:silent:

montları da gayet şık bence :cat:

no_name
10 Temmuz 2009, 22:44
LBC ve NIC diye iki firma var .. başka varmı bilmiyorum .. 2006 1. fuarda ürünlerini görmüştüm yanılmıyosam ilk yıllarıydı. Yerli üretimi alım yaparak deteklersek altı üstü 2.5 m bez parçası bi kaç plastikten oluşan montlara 100 lerce € saçmayız..

aynen katılıyorum bez parçasına o kadar para vermeyiz hem para Türkiye ye kalır

PIERzig
10 Temmuz 2009, 23:03

Hakkımızda

Mototeks motor ekipmanları (nic motor) Türkiye’de ki motosiklet tutkunlarına en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

%100 TÜRK SERMAYESİ ile kurulan mototeks motor ekipmanları halihazırda üretimini Pakistan ‘da sürdürmekte
http://www.nicmotor.com/hakkimizda.asp

kuyucadısı
10 Temmuz 2009, 23:13

katılıyorum. yerli üretimi desteklemek üretim yapan firmanın büyümesi demek çok daha kaliteli ürün çok daha kaliteli hizmet demek. daha az ödiyerek hemde :wiinkk:

Alkan1970
11 Temmuz 2009, 00:28
yabanci mal istersen hein gericke derim kalite/fiyat orantisi mukemmel ben cogu markayi denedim simdi hein gericke kullaniyorum ama bazen model olarak alpinestars dainese de aldigim oluyor.

Lucastorn
11 Temmuz 2009, 00:45
BEn Motobot marka yazlık bot kullanıyroum, Türk markası olması lazım. Çok memnunum, tavsiye ederim.:cat:

wermeer
11 Temmuz 2009, 00:47
kışlık lbc montum var ,beni bir gün olsun üşütmedi sağolsun.. korumalarıda ithallerden çok da farklı görünmüyor. bi bak bakalım.

egelim 43
11 Temmuz 2009, 00:59
Sitede birde fiyat listesi olsa:pale:

aya
11 Temmuz 2009, 01:32
ankara'da fuarda bir izmir firmasıyla konuşmuştum. deri mont üretimi yapıyorlardı. kartlarını da almıştım ama ismini şu an hatırlamıyorum. yalnız ürünlerinin daha çok geliştirilmesi lazım. türk üreticiyi destekleyelim, yabancı markalara paramız gitmesin haklısınız, eyvallah da, onlarda bi işi yapıyorsa adam gibi yapsınlar ama di mi? dikişler kaltesizdi, kalıplar tam oturmuyordu filan. üstelik bu eksikleri gidermek için para harcamak ve maliyeti yükseltmek de gerekmiyor. sadece yapılan işe biraz daha özen göstermek yeterli olacak.

ayrıca arkadaşların dediği gibi motobot var ayakkabı ve bot alanında. yani araştırınca aslında varmış türk firması pekala...

korkut 250
11 Temmuz 2009, 01:37
bu Siteyi şiddetle kınıyorum,Bu nedir yahu,Sitenin girişine ses koymuslar,Kalbim yerinden çıkcaktı,Son ses acık sakin bi müzik dinlerdek,VIIIIIIIIVVVVVVVVV...

alma kardesım sen burdan,baska yerden bak

:queen::queen::queen:

Kaiser
11 Temmuz 2009, 22:29
Lbc'den memnun değilim ama Nic ona göre bir gömlek daha üstün

YÖRÜK
11 Temmuz 2009, 23:43
lbc kullanan görmedim.ama nic markayı tavsiye eden çok kişi var.ayrıca kesinlikle çin ve hint malı montlara -yüzde 80 e yakını hindistanda ve çinde üretiliyor- o kadar çok para vereceğimize.yerli malı alalım.şuan vasat üretim yapsalar dahi biz desteklersek ileride kaliteyi aşarlar gibime geliyor..

muyi
12 Temmuz 2009, 02:24
bende de nic marka mont var feyizoğlundan almıştım

mterayes26
12 Temmuz 2009, 02:25
nic i şiddetle öneriyorum çok harika

plur
12 Temmuz 2009, 03:23
Lbc ve Nic firmalarının ürünleri yerli üretim değil. Nic pakistanda Lbc çinde üretiliyor. İki firmanın sahipleriylede konuşma fırsatım oldu. Tekstil olarak türkiyede mont üretmenin maliyet olarak imkanı yok. Yağmur geçirmez condura olarak tanımlanan kumaş yerli üretim yapılamadığı için dışarıdan getirtiliyor,reflektör ithal. Ayrıca korumaların türkiyede üretmek keza yüksek fiyat. Bu montu türkiyede üretmeye kalkarsanız ---kumaş+koruma+reflektörler+işçilik = Revit veya dainese marka montlarla aynı fiyat. Bu fiyatla yerli üretim bir montun satması mümkün değil.
Ancak yerli üretim deri montlar var. Mesela route 66 marka deri montlar gayet şık ve bu firma motosiklet montları üzerine yoğunlaşmış. Fiyatlarıda makul sayılır.

DARKDIAMOND
12 Temmuz 2009, 03:36
Yerli denilen markaların alayı PAKİSTAN malı. Bir tane Babayiğit çıkıp yerli üretim yapamaz.Ben yapıyorum diyende yalan söyler.Çünkü Çİn,Hindistan,Pakistan'da karın tokluğuna insanları sömürürler.Sonrada kardeşini kestiğinde "Boykot edemeyiz,bize para verdiler!" derler. :farao:

n_tuncak
12 Temmuz 2009, 09:40
"Yinede tamamiyle yabancı marka almaktan daha iyi olmalı"...:silent:

rottendog
02 Ağustos 2009, 21:03
Arkadaslar oneride bulunan butun arkadaslara tesekkur ederim.
Ben simdi avrupadayim ve acikcasi burada motorculara turk markalari
satmayi planliyorum
Saygilarimla....

canercamalan
02 Ağustos 2009, 21:18
Arkadaslar oneride bulunan butun arkadaslara tesekkur ederim.
Ben simdi avrupadayim ve acikcasi burada motorculara turk markalari
satmayi planliyorum
Saygilarimla....

inş hadi bakalım :wiinkk:

ShowDown
02 Ağustos 2009, 21:41
e bu sitedeki %100 yerli üretim ne ayak :silent:

ugurapay
02 Ağustos 2009, 21:45
Kilolu olduğum için ÖZEL ÖLÇÜLERDE pantolon yaptırdım 250 tl gitti bir şeye benzemedi ve giyemiyorum
Üstelik giydiğim kot pantolonu numune olarak vermiştim
hanımıma diktirseydim daha iyi olurdu
firma ise LBC