PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İzmir-MT] Yollara Düşüyor Gezisi 11.07.2009

Sayfa : [1] 2

hızlıcesi2
01 Temmuz 2009, 03:01
EVET UYAN ARTIK İZMİR MT .YOLLAR BİZLERİ BEKLER DEYERLİ KARDEŞİMİZ FORAPIMIZIN .GELİŞİNİ KUTLAMAK AMACIYLA. VE ÇOKTANDIR YOL YAPAMAMIZIN NEDENİYLE BERABER GÜZEL BİR GEZİ YAPALIM DEDİK .:rendeer:
GEZİMİZ GECE KALMALI OLACAK.PAMUCAKTA MOTO KLAP KAMPİG PANSYON .ŞAHBETİN BEY ARKADAŞIM .FİYATLARI ÇOK UYGUN TUTU BİZİM İÇİN .SAĞ OLSUN ...odalar son derece temiz ve hijyenik ...FİYATLAR ŞÖYLE .
.....ODA.TEK .KİŞİ 20.YTL.SABAH KAHVALTISI. DAHİL.
.....BİRA.3.5.YTL.
.....ÇAY.50..YK
...SALATA.DUBLE.4.YTL.
...IZGARA.ÇEŞİTLERİ 7.5.YTL..TAVUK..KÖFTE.ÇÖP.ŞİŞ.OKALI TABİ.BOL KESEDEN.OLCAK.NOT ...VE İSTEYE BAĞLI GECE HAVANA DİSKO KILAP.KUŞ ADASI.KUŞTURDA SAĞLAM BİR EYLENCE.YAPARIZ TANIDIK BİR DOSTUMUZ GİRİŞLER BEDAVA İSTEYEN İÇER İSTEYEN İÇMEZ .SERBEST .MEKAN BENİM .ORANIN FİYATLARIDA UYGUN OLCAK BİZE .:cat: BİTMEDİ AYRICA DENİZE GİRMEK İSTEYENLER HAZIRLIKLI GELSİN .

BULUŞMA.YERİ VE TARİH. 11.07.009.
..C.TESİ.AKŞAM SAAT 19.30DA.KARABAĞLAR MEZARLIĞI GEÇİNCE SAĞ TARAFTA OPET .BENZİN İSTASYONUNDA BULUŞUYORUZ VE DEPOLAR FULENİP KAZASIZ BELASIZ SAAT 20.00.DA GAZI ÇEVİRİYORUZ :rendeer::cat:HER ŞEY DOSTLUK OLSUN .

Tuncer Sezen
01 Temmuz 2009, 03:31
Gelmeme gibi bi şansım var mı :)
Orada görüşmek üzere :wiinkk:

hızlıcesi2
01 Temmuz 2009, 06:10
GELMEK İSTEYENLER EKLEYİN KENDİNİZİ.SAYIMIZ BELİ OLSUN SAYGILAR.
1...forap
2..hızlıben.+1
3..kim?

miroglu53
01 Temmuz 2009, 06:38
Selam arkadaşlar bu sezon içerisinde kuşadasına gelmek istiyorum kısmetse...:)

metin3590
01 Temmuz 2009, 11:09
GELMEK İSTEYENLER EKLEYİN KENDİNİZİ.SAYIMIZ BELİ OLSUN SAYGILAR.
1...forap
2..hızlıben.+1
3..kim?

bnm cesur abi ölmez sag kalırsam bu sefer geliyorum...:rendeer:

izmirli_ua
01 Temmuz 2009, 13:44
1...forap
2..hızlıben.+1
3..izmirli_ua+1(willy)

haydi elleri görelim izmir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dynner
01 Temmuz 2009, 19:03
odalarda klima varmı :P

wert_35
02 Temmuz 2009, 00:03
1...forap
2..hızlıben.+1
3..izmirli_ua+1(willy)
4..wert_35+35:P söz vermemekle birlikte gelmeye çalışacağım:cat:

stunt_rider_35
02 Temmuz 2009, 00:18
arkadaşlar ben gelemiyorum. çok istiyordum böyle bi geziyi kalmalı oldugu için :pale: çünkü 12 temmuz sabahı Dikey geçiş sınavım var. size iyi eğlenciler:rendeer:

metin3590
02 Temmuz 2009, 00:54
1..forrap
2..hızlıben.+1
3..izmirli_ua+1(willy)
4..wert_35+35 söz vermemekle birlikte gelmeye çalışacağım
5..metin3590 garanti geliyo:)

haydi elleri görelim izmir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karmacoma
02 Temmuz 2009, 14:57
bende gelirim kesin , herhalde , galiba.

aguila
02 Temmuz 2009, 17:30
:bounce: bizim gitmemizimi bekliyodunuz...üzgünüm gelemicem uzun bir işim çıktı..:)
size iyi eğlenceli toplaşmalar diliyorum..kazasız belasız gidin gelin....:rendeer::rendeer:
:rendeer::rendeer: forrap..:rendeer::rendeer: hoşgeldin...

Tuncer Sezen
02 Temmuz 2009, 17:33
Hoşbulduk :cat:

izmirli_ua
02 Temmuz 2009, 19:32
arkadaşlar ben gelemiyorum. çok istiyordum böyle bi geziyi kalmalı oldugu için :pale: çünkü 12 temmuz sabahı Dikey geçiş sınavım var. size iyi eğlenciler:rendeer:

sende bi kere olsun gel be kardeşim hep aynı terane :queen::queen::queen:

mert gelmeye calışcam falan diyip ayak yapma geliyosun ona göre :cat::cat:

stunt_rider_35
02 Temmuz 2009, 20:00

abi sonuçta sınav var sabahtan nasıl gelebilirimki :) :P Bi gezi paramıda geçen trafik yedi zaten :P

hızlıcesi2
02 Temmuz 2009, 20:21
:bounce: bizim gitmemizimi bekliyodunuz...üzgünüm gelemicem uzun bir işim çıktı..:)
size iyi eğlenceli toplaşmalar diliyorum..kazasız belasız gidin gelin....:rendeer::rendeer:
:rendeer::rendeer: forrap..:rendeer::rendeer: hoşgeldin...

naci abim sanada hayırlı yolculuklar gülegüle git gülegüle gel abicim bay:rendeer:

aguila
03 Temmuz 2009, 17:58
naci abim sanada hayırlı yolculuklar gülegüle git gülegüle gel abicim bay:rendeer:

teşekkürler kardeşim ..:cat: .seneye sözün var biliyon bizi güneye götürcen unutma. :cat::rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:55 PM ----------

mert gelmeye calışcam falan diyip ayak yapma geliyosun ona göre :cat::cat:

erman.... sende hoşgeldin inşallah herşey yolunda gitmiştir..senin açından.:cat:
bu arada zaten mert yoksa bende yokum.....:cherry:

izmirli_ua
04 Temmuz 2009, 02:07
[QUOTE=
erman.... sende hoşgeldin inşallah herşey yolunda gitmiştir..senin açından.:cat:
bu arada zaten mert yoksa bende yokum.....:cherry:[/QUOTE]

cok saol naci abi hersey yolunda şimdilik çok şükür.pazar sabahı izmirde olcam.hala gebzedeyim .uğrarım abi yanına konusuruz :cat::cat:

thecoolzzz
04 Temmuz 2009, 03:14
usta hep beraber nasıl gidiyonuz yolda.grupta 125 lik makina varsa 80 km/h gecilmez.600lük adam nasıl dayanıyo :D

aguila
04 Temmuz 2009, 14:14
usta hep beraber nasıl gidiyonuz yolda.grupta 125 lik makina varsa 80 km/h gecilmez.600lük adam nasıl dayanıyo :D

valla burada usta çok.. kime sordun bilmiyorum ....:silent: diğer konu ise denemen lazım...:cat:

wert_35
04 Temmuz 2009, 21:47
arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar çok yoğundum nete hiç giremedim hayırlı işlerle uğraştım (ben ve hayırlı işler):P

neyse ermanım gelmeye çalışıcam hatta ve hatta bi arkadaşımıda getirmeyi planlıyorum ama bi sorun var benim tencereyle yol yaptıramam artçıya burdan gelecek herkese sesleniyorum fazla kaskı olan varsa beni bilgilendirsin ona göre plan yapcam:)

naci abi şansını fazla zorlama bence abi bak karadenize gelirim görürsün hemde ermanıda ayartırım çifte bela hayatının en uğraşmalı gezisi olur:queen:

büyüklerime saygılar küçüklerime sevgiler:rendeer:

extreme1925
04 Temmuz 2009, 22:19
arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar çok yoğundum nete hiç giremedim hayırlı işlerle uğraştım (ben ve hayırlı işler):P

neyse ermanım gelmeye çalışıcam hatta ve hatta bi arkadaşımıda getirmeyi planlıyorum ama bi sorun var benim tencereyle yol yaptıramam artçıya burdan gelecek herkese sesleniyorum fazla kaskı olan varsa beni bilgilendirsin ona göre plan yapcam:)

naci abi şansını fazla zorlama bence abi bak karadenize gelirim görürsün hemde ermanıda ayartırım çifte bela hayatının en uğraşmalı gezisi olur:queen:

uzun mesajının neresine cevap yazsam karar veremedim :P

KadZe
04 Temmuz 2009, 23:42
Ne yani İzmir Mt yalnız başına mı yollara düşüyor. Manisa peşine takılamaz mı :salut:

wert_35
05 Temmuz 2009, 20:16
uzun mesajının neresine cevap yazsam karar veremedim :P

kask konusunda yardımcı olabilirsin mesala gökalpcim:rendeer:

extreme1925
05 Temmuz 2009, 23:58

msn e ekledim dedin ama gözükmüyorsun, haberleşelim :cat:

hızlıcesi2
06 Temmuz 2009, 00:04

mert yedek kask var bende hal ederiz kardeşim :cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:03 PM ----------

Ne yani İzmir Mt yalnız başına mı yollara düşüyor. Manisa peşine takılamaz mı :salut:

manisayıda bekleriz her zaman sağ olsunlar yanımızda oldular tabiki gele bilirsiniz bekleriz :rendeer:

wert_35
06 Temmuz 2009, 00:17
mert yedek kask var bende hal ederiz kardeşim :cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:03 PM ----------

manisayıda bekleriz her zaman sağ olsunlar yanımızda oldular tabiki gele bilirsiniz bekleriz :rendeer:

tamam cesur sen sen getirceksen aramıyım daha fazla bi arkadaşımıda getircemde o yüzden teşekkür ederim şimdiden:rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:08 PM ----------

msn e ekledim dedin ama gözükmüyorsun, haberleşelim :cat:

abi ekledim ya:silent:

ben sana özelden atıyom benim msni bide sen ekle bakalım:cat:[COLOR="Silver"]

KadZe
06 Temmuz 2009, 00:24

Eyw arkadaşlar sağolun misafirperverliğinizi biliyoruz ayrı gayrımız yok:cat: takılayım biraz dedim =) İnş aranızda olucaz.

extreme1925
06 Temmuz 2009, 00:36

1 dk 1 dk o kaskı kimin için istiosun sen hem toplantılara gelme hem cadının kekını getirme hemde kız peşinde koşup yeni saçın ve imajınla zamparalık yap olmuyor ama böyle :queen::queen::queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:35 PM ----------

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
extreme1925, izmirli_ua+, ssss

wert_35
06 Temmuz 2009, 00:41
1 dk 1 dk o kaskı kimin için istiosun sen hem toplantılara gelme hem cadının kekını getirme hemde kız peşinde koşup yeni saçın ve imajınla zamparalık yap olmuyor ama böyle :queen::queen::queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:35 PM ----------

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
extreme1925, izmirli_ua+, ssss

ne o kıskandın mı seni artçı almadım da başkasını alıyorum diye tipim değilsin gökalp çok üzgünüm arkadaş kalalım böylesi çok daha iyi senin gibi bi arkadaşı bu gibi konularla kaybetmek istemem:queen:

extreme1925
06 Temmuz 2009, 00:43
ne o kıskandın mı seni artçı almadım da başkasını alıyorum diye tipim değilsin gökalp çok üzgünüm arkadaş kalalım böylesi çok daha iyi senin gibi bi arkadaşı bu gibi konularla kaybetmek istemem:queen:

tenekelere binmiom ben karadeniz turuna cıkarsan belki sana bakarım ama malesef yeni motorcusun sacları dökmen lazım senin askerlik bitmez evlat :queen::queen:

wert_35
06 Temmuz 2009, 00:46
tenekelere binmiom ben karadeniz turuna cıkarsan belki sana bakarım ama malesef yeni motorcusun sacları dökmen lazım senin askerlik bitmez evlat :queen::queen:

ulan sana inat şimdi yola çıkıp yarın naci abilere yetişmeyen ne olsun hayır zaten aramızda bişey olamaz ama motoruma bu lafı yediremem:P

extreme1925
06 Temmuz 2009, 00:47
ulan sana inat şimdi yola çıkıp yarın naci abilere yetişmeyen ne olsun hayır zaten aramızda bişey olamaz ama motoruma bu lafı yediremem:P

onları belki dönüş yolunda yakalarsın :wiinkk: :queen::queen:

wert_35
06 Temmuz 2009, 00:52
onları belki dönüş yolunda yakalarsın :wiinkk: :queen::queen:

ben en azından dönüş yolunda yakalarım sende buarada anca sunsetin etrafında turlarsın:P

extreme1925
06 Temmuz 2009, 00:55
ben en azından dönüş yolunda yakalarım sende buarada anca sunsetin etrafında turlarsın:P

piyasa bizim işimiz :cat::

wert_35
06 Temmuz 2009, 01:00
piyasa bizim işimiz :cat::

o yüzden selçuka arkanda kimseyle gelcen di mi:P

extreme1925
06 Temmuz 2009, 01:01
o yüzden selçuka arkanda kimseyle gelcen di mi:P

kiminle gelecegime karar veremedigim için net bir şey yazmış degilim :queen::queen:

wert_35
06 Temmuz 2009, 01:04
kiminle gelecegime karar veremedigim için net bir şey yazmış degilim :queen::queen:

ben sana söyliyim kardeşim arkanda anca sırt çantanla gelirsin sen başkada bi cacık olmaz:P

extreme1925
06 Temmuz 2009, 01:10
ben sana söyliyim kardeşim arkanda anca sırt çantanla gelirsin sen başkada bi cacık olmaz:P

port bag ve bagajım var olum ben mahşerin hızlı kowboyuyum :queen::queen:

wert_35
06 Temmuz 2009, 01:14
port bag ve bagajım var olum ben mahşerin hızlı kowboyuyum :queen::queen:

o daha kötü ya yine benim dediğime geldin işte arkanda bi sırt çantan bile olamıycak:P

extreme1925
06 Temmuz 2009, 01:17
o daha kötü ya yine benim dediğime geldin işte arkanda bi sırt çantan bile olamıycak:P

al işteeee bir topik nasıl kirletilir görüyorsunuz degil mi arkadaslar :queen:

wert_35
06 Temmuz 2009, 01:21
al işteeee bir topik nasıl kirletilir görüyorsunuz degil mi arkadaslar :queen:

benimki açık hala bana torpil yapmışlar:queen::queen::queen:

extreme1925
06 Temmuz 2009, 01:23
benimki açık hala bana torpil yapmışlar:queen::queen::queen:

açık olan ne anlamadık,egzoz mu :queen::queen:

wert_35
06 Temmuz 2009, 01:29
açık olan ne anlamadık,egzoz mu :queen::queen:

sus sus çaktırma yok öyle bişi orjinal benim egzozlar:P

hadi kaçtım kardeşim görüşürüz yine:rendeer:

extreme1925
06 Temmuz 2009, 01:35
sus sus çaktırma yok öyle bişi orjinal benim egzozlar:P

hadi kaçtım kardeşim görüşürüz yine:rendeer:

hızlı kaçma radar var

deyip iğrenç bi espriyle nokyaı koydum...

yarın sabah bu topic kilitlenir bu mesajdan sonra :P:P
herkese iyi geceler :)

kuyucadısı
06 Temmuz 2009, 01:45
wert_35 ve extreme1925 kavga etmeyin uslu uslu oynayın bakıyım :P

extreme lütfen espiri yapma :queen:

extreme1925
06 Temmuz 2009, 01:47
wert_35 ve extreme1925 kavga etmeyin uslu uslu oynayın bakıyım :P

extreme lütfen espiri yapma :queen:

2. bir emre kadar yasaklandı :queen:

hızlıcesi2
06 Temmuz 2009, 02:31
hızlı kaçma radar var

deyip iğrenç bi espriyle nokyaı koydum...

yarın sabah bu topic kilitlenir bu mesajdan sonra :P:P
herkese iyi geceler :)

ulan gezi topiyimi niye kirletiyonuz kırcam kemiklerinizi :) gezi hakında muhabet edin gençler bırakın geyiyi millet konuyu unutu .

wert_35
06 Temmuz 2009, 15:10
ulan gezi topiyimi niye kirletiyonuz kırcam kemiklerinizi :) gezi hakında muhabet edin gençler bırakın geyiyi millet konuyu unutu .

hepsi gökalpin suçu cesur o başlattı:queen:

extreme1925
06 Temmuz 2009, 20:06
hepsi gökalpin suçu cesur o başlattı:queen:

Nayırrrr nolamazzzz yalan nöylüyorsunnnnn :queen::queen: