PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006 Ya Bomba Gibi Gireceğiz ( Izmir Tayfasi )

EgeKnn
07 Aralık 2005, 13:04
Evet Motosiklet.net izmir tayfası 2005 yılını uğurlamak ve 2006 yılına merhaba demek için sayılı günler kaldı Motosiklet.net sitesi sayesinde bir çok arkadaşlıklara ve AŞKLARA şahit olduk acı, tatlı , bir çok günümüz geçti geride bıraktığımız günlere hatıralara elveda demek ve yeni gelen yıla sağlıklı mutlu ve başarı dolu günler dileğiyle merhaba demek için hep beraber olmaya nedersiniz??

yeni yıla nasıl girerseniz öyle devam edermiş :)) 2006 yılında da hep beraber olmak ümidiyle......

foruma açtığım bu topikte sizlere kendi imkanlarım dahilinde tanıdığım ve müşterim olan kuşadasındaki 4 yıldızlı club festival oteli önermek istiyorum otel ile ilgili ayrıntılı bilgi ve fiyatı aşağıda bilginize sunuyorum birde anket açıcam sizlerden isteğim ankete oy kullanmanız sayılı günler kaldığından gelmek isteyen arkadaşların ismine rezervasyon yaptırılacağından lütfen gelip gelemiyeceğini yada fikir olarak sunulan bu teklifin mekan veya fiyat olarak uygun gelip gelmediğini bildiren cevap ve anket şıkkınızı kısa zamanda bildirmenizi rica ediyorum......................

EgeKnn
07 Aralık 2005, 14:33
Buluşma günü......... 31 aralık 2005 cumartesi

Buluşma saati.......... akşam saat 19.00

Buluşma yeri........... Gaziemir migros

Yer....................... Club Hotel Festival Kuşadası

Rezervasyon şekli.... Tam pansiyon ( herşey dahil )

Fiyat.................... Kişi başına 100.00 YTL

http://img224.imageshack.us/img224/5352/festival21af.jpg (http://imageshack.us)

http://img224.imageshack.us/img224/545/356j7qr.jpg (http://imageshack.us)

http://img224.imageshack.us/img224/536/356d4de.jpg (http://imageshack.us)

http://img224.imageshack.us/img224/5852/356a1xt.jpg (http://imageshack.us)

Açık büfe akşam yemeği + Sabah kahvaltısı + öğle yemeği + sınırsız içki + oda

One_Way
11 Aralık 2005, 23:34
Hadi bakalım yorumları bekliyoruz

lancelot35
11 Aralık 2005, 23:40
kanka ruslar gelecekse bende gelirim ona göre...

borty
12 Aralık 2005, 18:26
fiyat süper

yola dayanabileceğimi bilsem hiç durmam gelirdim

APV41
12 Aralık 2005, 20:21
bence kenan çıplak çengiye çıkarsa gidelim sazları biz çalarız :P

egelim
16 Aralık 2005, 17:52
abi parayı ayarlarsam ve yağmur olup olmaması da önemli çünkü motorla gitcez heralde demi işallah olur :rendeer: :cherry:

mkerdal
16 Aralık 2005, 18:00
yagmur camur önemli degil (para hic degil) kiz arkadasımdan ayrildim tek gelmek istemem.orada kızlar varsa baska.hadi bakalım bilgi verin

redpepper
18 Aralık 2005, 23:19
arkadaşlar ne ankete katılım var ne de topiğe bu yılbaşı yalan olacak bu gidişle

APV41
18 Aralık 2005, 23:31
ben yılbaşında festival oteldeyim bir dahamı dünyaya geleceğim ya motorcuyum ben yarınım garanti değil gezelim eğlenelim sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz ben ve aileden 6 kişi var bizi başa yazın kimse gelmesede biz ailecek oradayız

EgeKnn
19 Aralık 2005, 00:21
işte budur yaaaaaa kankam gelsin yeter :P

Egeknn

APV41 +5 aileden

lancelot 35 +1 yenge

gelmek isteyen diğer arkadaşlar bildirsin

One_Way
19 Aralık 2005, 01:07
erkan ve arkadaşı

redpepper
19 Aralık 2005, 01:46
erkan kim bu arkadaş tanıyor muyuz :wiinkk:

egelim
19 Aralık 2005, 19:47
abi ya şu foça daki tatil köyü daha uygun değilmi bu kuşadası bütçeyi biraz sarsacak benim ama eğer katılım buraya çok olursa ben de gelicem aman be dünyaya birdaha mı gelcem mezara mı götürecem parayı ne olursa olsun ayarlayıp gelirim izinde aldım evden biz motorcuyuz ne olcağımız hiç belli olmaz cengiz abi ye katılıyorum.

lancelot35
19 Aralık 2005, 19:52
abi ya şu foça daki tatil köyü daha uygun değilmi bu kuşadası bütçeyi biraz sarsacak benim ama eğer katılım buraya çok olursa ben de gelicem aman be dünyaya birdaha mı gelcem mezara mı götürecem parayı ne olursa olsun ayarlayıp gelirim izinde aldım evden biz motorcuyuz ne olcağımız hiç belli olmaz cengiz abi ye katılıyorum.

bedri daha dur bakalım senin yaşın genc daha ne acelen var.....:salut:

piyade
20 Aralık 2005, 09:59
arkadaşlar ben 30/12/2005 ve 31/12/2005 tarihlerin de işikkent otogar tesisleri (zemin katbekleme salonu) deyim envanter sayımı yapacaz nasipse ilgilenen arkadaşları beklerim sabaha kadar çay ve sıcak börek servisimiz vardır.(gelirseniz hizmet ederiz , çay sigara börek gani,ayrıca isteyenlere meşrubat imkanı , tatlı olarak afyon pişmaniyesi vs vs vs ,,,) ayrıca sabaha karşı 00,05 ten itibaren günlük gazeteleri okuma imkanı bilet alanlar için ücretsiz liste hizmeti müzik olarak otobüs şirketlerinin bürolarından yankılanan arabesk ,fantazi müzik , pop ayrıca bunlar için hiç bir ücret talep etmiyoruz .

egelim
20 Aralık 2005, 17:45
yürü be tarık abime bak işte budur ya yani açılış mı yapıyoz tarık abi iaşllah gelcem yanına bundan sonra sık sık:rendeer: :cherry:

EgeKnn
20 Aralık 2005, 19:27
tarık kanka valla önerin hiç fena gözükmüyo acaba kuşadası ekibini ekip senin programamı katılsam :queen: :P

egelim bedrim........ nedemek çoğunluk yav herkes böyle düşünürse çoğunlukmu olur?? cengiz abin nalan ablan sacit abin gülgün ben erkan daha neee hadi yapıyom rezervasyonu

APV41
20 Aralık 2005, 22:14
uyus kanka daha ne bekliyorsun biraz daha beklersen otoparkta mangal yakacağız otelde yer kalmayacak ben dansöz kıyafetlerimi aldım temizlemeciden yengen bulaşık eldivenlerini hazırladı bavul hazır aile hazır motorun deposu fullendi yağlar değişti far camları silindi ayarlar yapıldı HADİ ÇIKIYORMUYUZ

EgeKnn
20 Aralık 2005, 22:30
kanka yerlerimiz hazır organizasyon da gördüğüm kadarıyla hazır dansöz kıyafetini de aldığına göre temizlemeciden artık çıkabiliriz...:P gaziemir migros ta buluşalım rermosu getir unutma canım çay istedi ki sormaaa :cherry:

halaoglu
20 Aralık 2005, 22:35
esasında bende cok istiyorum kuşadasını ama malum calışmıyorum :salut: o yüzden gelemiyorum :pr: bide ankete tarıgın orayı yazın herhalde tarıgın yanındayım :cat: çünkü orda herşey var geliyorum tarık karışık müzik,ceşitli insanlar v.s vs vs.

piyade
21 Aralık 2005, 09:43
Sn;izmir tayfası benim yazdığım program bir şakadan ibarettir ciddiye almayın biz o akşam çalışacaz iki dükkanın envanter sayımı yapılacak ben sizi daha sonraki günler bekliyorum haberiniz olsun yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. :rendeer: kusuruma bakmayın
lütfen bu no tu dikkate alınız.

derin
21 Aralık 2005, 10:28
Tarık artık çok geç. Hepimiz sözleştik o gece için; oradayız. :mrgreen:

Kenan şu otel olayı konusunda;

Akşam yemeği konusunda daha fazla ayrıntı var mı? Müzik vs.

Ertesi gün öğle yemeği var mı? Benim bildiğim otel 1200 da terk edilir.

Motorla gitme konusu dışında eşimi razı ettim gibi :flower:

EgeKnn
21 Aralık 2005, 11:11
Tarık artık çok geç. Hepimiz sözleştik o gece için; oradayız. :mrgreen:

Kenan şu otel olayı konusunda;

Akşam yemeği konusunda daha fazla ayrıntı var mı? Müzik vs.

Ertesi gün öğle yemeği var mı? Benim bildiğim otel 1200 da terk edilir.

Motorla gitme konusu dışında eşimi razı ettim gibi :flower:

kanka otel gerçekten çok güzel bir otel cengiz de geldi gördü benim müşterim zater ve otelin konumunu ve kalitesini bildiğimden tereddütsüz tercih ettim akşam yemeği hakkında daha geniş bilgi veremem çünkü açık büfe :P çok zengin bir mutfağa sahip yemekleri inanılmaz güzel ve çok fazla çeşit var memnun kalıcağınızdan eminim ayrıca müzikli eylence olucak mutlaka otel eylence programı hazırlar gece için ve istersek otelin diskosu da var sonra orayada ineriz :cherry: motor olayına gelince......... patron bilir kanka bişey diyemem :cherry: bakalım cenkiss abi neyle gelicek arabayla olabilir..

derin
22 Aralık 2005, 08:21
Motorum olmadan assssslaaaa!:pr:

APV41
22 Aralık 2005, 22:59
benim vaziyet dört teker gibi görünüyor aslan biraz hasta kükreyemiyor bende diyorumki KARIM OLMADAN ASLA motordan önce o vardı ve sonrada o olacak ömrümün son 14 yılını ona harcadım allah daha ömür verirse daha uzun yıllarımı ona harcamayı düşünüyorum eşim olmadan ben bir hiçim sırdaşım yoldaşım hayat arkadaşım ölüm bizi ayırana kadar beraber motorlarımızla ve dostlarımızla birlikte nice yıllara

lancelot35
22 Aralık 2005, 23:20
benim vaziyet dört teker gibi görünüyor aslan biraz hasta kükreyemiyor bende diyorumki KARIM OLMADAN ASLA motordan önce o vardı ve sonrada o olacak ömrümün son 14 yılını ona harcadım allah daha ömür verirse daha uzun yıllarımı ona harcamayı düşünüyorum eşim olmadan ben bir hiçim sırdaşım yoldaşım hayat arkadaşım ölüm bizi ayırana kadar beraber motorlarımızla ve dostlarımızla birlikte nice yıllara

vay vay cenkis abi akşam öyle demiyordun :cherry:

egelim
25 Aralık 2005, 20:49
işa:salut: :rendeer: llah gelicem

EgeKnn
25 Aralık 2005, 23:57
evet arkadaşlar gelmek isteyen ve kesin olan arkadaşlar lütfen bu topiğe isimleri tek tek herkes eklesin yarın rezervasyon için otelle görüşecem kesin sayıyı bildirecem

APV41
27 Aralık 2005, 00:30
apv 41 bir motor bir yenge bir abla bir enişte bir ford otomobil bir ceren le görüş ve emirlerinize hazırdır sayın liderim kankam

EgeKnn
27 Aralık 2005, 12:34
Egeknn
Apv41 + ( yenge + ceren + enişte + abla )
Lancelot35
katja
One_way + ( kız arkadaşı )
Lancelot35 in 2 arkadaşı
Egelim
Toplam 13 kişi olarak rezervasyonu açtırıyorum herkese iyi yıllar :wiinkk:

öz_kan
27 Aralık 2005, 13:30
size iyi eğlenceler diliyorum hayırlı yolculuklar kazasız belasız:cat: :salut:

piyade
27 Aralık 2005, 20:20
sn:izmir tayfaının değerli üyeleri 2006 yılına sevinçli ve bol bol göbek atarak girin yol da dikkat edin gelip giderken bol fotoğraf çekin hayırlı yolculuk .

lancelot35
27 Aralık 2005, 21:09
kanka rusları ayarladın demi.

APV41
27 Aralık 2005, 21:27
koca izmir tayfası 10 kişi mi olacak bizmi temsil edeceğiz izmir tayfasını GURURA bak be

egelim
29 Aralık 2005, 17:23
hooooooooooooooop ben de varım bana da yer ayırtın izmir tayfaası bensiz gidemez unutmayın
motorlar kad
ınlara benzer yan
lış yaparsanız nsizi tanımam

EgeKnn
29 Aralık 2005, 18:05
Rezervasyon yapıldı ninja bedri sana yer kalmamış lemm :P şaka yaw şaka

Egeknn
APV41
Nalan abla ( APV41 eşi ) + aileden 3 kişi daha
Lancelot35
Katja ( Lancelot un eşi ) + 2 arkadaşları
Egelim
One_Way + ( arkadaşı )

Kadroya bak beeeaaa :rendeer:

egelim
30 Aralık 2005, 09:01
yaw kenan abi tek bekar olarak biz seninle kalcaz yani :salut: abi neyle gitcez oraya herkes motorlamı ve ne zaman yola çıkcaz lütfen bilgi:salut: kim demiş bekarlık sultanlıktır diye ya of of :salut: :cherry: :rendeer:

derin
30 Aralık 2005, 09:10
Bekarlık sultanlıktır tabi yaaa!

:pr: :pr: :pr:

APV41
01 Ocak 2006, 21:54
yılbaşı gezisi sona erdi herkez mutlu bir şekilde evine vardı sadece yolda sis bizi biraz üzdü görüş 5 metrenin altındaydı emeği geçen herkeze ailem adına TEŞEKKÜR EDERİM tekrar hepinizin yeni yılı kutlu olsun

One_Way
01 Ocak 2006, 23:25
Cengiz sen de amma kısa özetlemişsin ya :) Gezimizde yılbaşı gecesi, ve bugün de şirince turu, eğlence, dans, kahkaha herşey vardı :)

APV41
01 Ocak 2006, 23:45
resimler basılana kadar kısa ve öz olsun dedim şimdi resim soracaklar bas bakalım resimleri