PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sym Fiddle 2 sahipleri yardım edin lütfen

mach1
10 Haziran 2009, 22:46
Motorumu sattığımda Piaggio carnaby alacaktım bugun önümden SYM fiddle geçti yine fikrim değişti.Motor yeni çıktı yedek parça ve ikinci el konusu ne olur bu motorların...Koskoca sahibinden.comda 2 el 1 tane vardı...Parça fiyatları nasıl öneriyormusunuz:)

Hay.alper.est
10 Haziran 2009, 23:05
Piaggio carnaby alabirlirsen al ancak fiddlilerde hoş motorlar ben bile düşünüyorum şehir içi.Scootürk.com da kullanlar var orda sende üyesin galiba bilgi alamadın mı?

mephamd
11 Haziran 2009, 00:32
Bu motor motoran tarafından türkiyede birleştiriliyor sanırım.

mach1
11 Haziran 2009, 08:08
Piaggio carnaby alabirlirsen al ancak fiddlilerde hoş motorlar ben bile düşünüyorum şehir içi.Scootürk.com da kullanlar var orda sende üyesin galiba bilgi alamadın mı?

Tabi carnaby kalite ve performans olarak baya iyi ama bunun tipine hasta oldum...Daha herkes yeni aldı 2. el pıyasası daha oluşmadı gibi bişey.Parça tehmini kolay diyorlar Fabrikası burda olduğu için...:)

korkut 250
11 Haziran 2009, 08:15
Bu motosiklet bana göre bayağı tutuldu .Gün geçtkçe kullanıcıları hızla çoğalıyor.:cat:

mach1
11 Haziran 2009, 12:35
Koskoca Antlayada bi tane gördüm onu inceledim güzel motor benim tarzımı gösteriyor:)

mach1
11 Haziran 2009, 23:07
Ben bişeyi dikkat etmemişim nasıl dikkat etmedim bende bilmiyorum:pr:Selesi derimiydi yoksa plastikmiydi:silent:

G.BEREKET
11 Haziran 2009, 23:50
Ne olursa olsun Piaggio derim tamam bu motorda çok hoş ama birkere ikisi karşılaştırılmaz ki.:):)

mach1
11 Haziran 2009, 23:57
Ne olursa olsun Piaggio derim tamam bu motorda çok hoş ama birkere ikisi karşılaştırılmaz ki.:):)

Karşılaştırılamaz ama ben farklı bi model istiyorum Carnabye baktığında sıradan bir motor Fiddle baktınmı vespanın uzaktan kardeşini görüyorsun bende vespa hayranı olduğum ve maddi durumum yeterli ama vermediğimden dolayı fiddle alcam gibi:)

Tolgam
22 Haziran 2009, 18:21
1 hafta oldu alalı. Sadece hafta sonları kullanabiliyorum şimdilik. 120 km yaptım. 40km hızla haryere sorunsuz şekilde gidiyorum.

sudabatmayanadam
24 Haziran 2009, 16:28
bu motorlar kymco movia nın TAKLİTİDİR size tavsiyem aslı dururken taklitlerinden sakının derim düzgün iş yapmak istiyorsanız, KYMCO yu tercih ediniz derim...geçen arkadaşın biri almış sym fiddle motorundan ses geliyormuş diye servise götürmüş parça gelecek diye bir aydan fazladır bekliyormuş, hala parça gelmediği gibi motoru geri vermek istemiş almamışlar...

ünsal
24 Haziran 2009, 16:34
kymco kullanan arkadaş marka sını övüyor , çünkü onun motoruda kymco :P:P