PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dün körfezde C grubu 600 de 2. yiz

SERKANS
08 Haziran 2009, 10:32
Merhaba Arkadaşlar,

Sezone iyi bir başlangıç yapamadık İzmirde yarışta henüz bir motorumuz bile yoktu, ancak biz yarışçıyız ve yarışcı ruhumuz var diyerek 2. ayak olan körfeze 2005 model bir 600 RR ile 96 numara ile giriş yaptık, bu yarışta motorumuz tamamen standarttı manetlerine kadar üzerine sadece yarış granajları takabildik,, ve 2. olduk, çok kısıtlı imkanlarla yarışıyoruzki 2. lik bizim için şampiyonlupa bedellll )))

Neyse dün yapılan yarış için biraz daha umutluyduk çünkü bir power comander toplayacak para çıkarılmıştı , bir kaç yedek parçacı abilerimizin arkadaşlarımızında desteğiyle dünkü yarış için yarış öncesi sıralama turlarında en iyi dercesinii yeğenim Sedat Sağlam yaptı, yarışa en önden başlaması bizi biraz daha umutlandırdı ))

Neyse yarış başladı kalkış sırasında 5. liğe kadar düştü ancak daha ilk virajda herkesin dışından girerek 2. liğe yükseldi, birkaç tur sonra 1.liğide aldı uzun süre 1. gitti yarışın son turunda geçildi ve 2. lik yine bizim için şampiyonluk oldu

Sizlerlede paylaşmak istedim....

Sedat kardeşim üzülme 1. önemli değil Şampiyon sensin inşallah bu haftaya 1.cide sensin, Şahin ve Suat kardeşime emeklerinden dolayıda teşekkür ediyoruz .....

ergün1968
08 Haziran 2009, 10:41
Tebrik ediyorum.Motor sporlarının bir kaç kalantorun oyun sahası olduğu bu ülkede sizin gibi yoktan var ederek bir şeyler yapmaya çalışan insanlara şapka çıkarıyorum.

hell24
08 Haziran 2009, 10:46
tebrikler...

kuyucadısı
08 Haziran 2009, 10:52
siz ve sizden sonraki 600 yarışları günün engüzel yarışlarıydı. ikiside oldukca çekişmeli geçti. 600 b son ana kadar kazanın belli olmadıgı heyecanlı bir yarış oldu. 600 c de ise ikinci olan arkadaşın virajı alamayıp çimlere çıkması 5. liğe düşmesi talihsizlik oldu. ancak yinede aradaki farka ragmen büyük bi çaba harcıyarak ikinci olması izlenmeye degerdi. başarılarınızın devamını dilerim :cat:

SERKANS
08 Haziran 2009, 10:56
Tebrik ediyorum.Motor sporlarının bir kaç kalantorun oyun sahası olduğu bu ülkede sizin gibi yoktan var ederek bir şeyler yapmaya çalışan insanlara şapka çıkarıyorum.

Kardeşimizin yarış hevesi yarım kalmasın diye tüm arkadaşlar dostlar onun yanında olmaya onu elimizden geldiğince desteklemeye çalışıyoruz oda bize çıktığı kürsüyle mutluluk veriyor, onu kürsüde görmek gerçekten güzel, herkese nasip olmasını temenni ederim.

CERRAHI
08 Haziran 2009, 10:58
Bu kadar yoklukla bu basarı zaten direk sampiyonluk ile esdeger..
Tebrik ederim..
Herseye ragmen bu basarı icin...

SERKANS
08 Haziran 2009, 11:00
siz ve sizden sonraki 600 yarışları günün engüzel yarışlarıydı. ikiside oldukca çekişmeli geçti. 600c de kazanan arkadaş (yanlış hatırlamıyosam) gürkan korkut benim ısınma turundan itibaren favorimdi :P son ana kadar kazanın belli olmadıgı heyecanlı bir yarış oldu. başarılarınızın devamını dilerim :cat:

İnannın bende heyecandan ne diğer yarışları takip edebildim nede bizim yarışta 1. yi biliyorum 1. ve 3. olan arkadaşlarımızıda burdan tebrik ediyorum, gerçekten zevkli yarıştı.....

yinede bu imkanlarla iddalıyız iddalı olmaya devam edeceğiz, bu hafta 3. yarışımız 3. de şeytanın bacağını kırmak istiyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:58 AM ----------

Bu kadar yoklukla bu basarı zaten direk sampiyonluk ile esdeger..
Tebrik ederim..
Herseye ragmen bu basarı icin...

teşekkürler bu güzel düşünceleriniz için, reklam olmaması için motorumuzun resimlerini eklemiyorum, ama yarışlarda takip etmek isterseniz 96 numarayız tüm dostların ve yarışseverlerin bilgisine

inyez1981
08 Haziran 2009, 12:22
Abi okadar gitmek istiyordum gene olmadı .sedatın motorunu beraber yükledik malzemeleri bol bol dua ettik birinci gelsin diye sedat olmadı.Akşam bir uğrayımda tebrik edeyim.Bakalım bizim Nazarcılar ne yapıyor:)

SERKANS
08 Haziran 2009, 14:59
Abi okadar gitmek istiyordum gene olmadı .sedatın motorunu beraber yükledik malzemeleri bol bol dua ettik birinci gelsin diye sedat olmadı.Akşam bir uğrayımda tebrik edeyim.Bakalım bizim Nazarcılar ne yapıyor:)

bekleriz kardeşim, ne yapsınlar yine destek hep destek yeni yarış için zamanları yok, şimdi geldim ordan harıl harıl çalışıyorlar
işte bir iki resim

http://img191.imageshack.us/img191/5606/dsc04922.jpg (http://img191.imageshack.us/i/dsc04922.jpg/) http://img191.imageshack.us/img191/dsc04922.jpg/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img191/dsc04922.jpg/1/)
http://img41.imageshack.us/img41/5258/dsc04923k.jpg (http://img41.imageshack.us/i/dsc04923k.jpg/) http://img41.imageshack.us/img41/dsc04923k.jpg/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img41/dsc04923k.jpg/1/)

SERKANS
08 Haziran 2009, 17:25
siz ve sizden sonraki 600 yarışları günün engüzel yarışlarıydı. ikiside oldukca çekişmeli geçti. 600 b son ana kadar kazanın belli olmadıgı heyecanlı bir yarış oldu. 600 c de ise ikinci olan arkadaşın virajı alamayıp çimlere çıkması 5. liğe düşmesi talihsizlik oldu. ancak yinede aradaki farka ragmen büyük bi çaba harcıyarak ikinci olması izlenmeye degerdi. başarılarınızın devamını dilerim :cat:

Kuyu cadısı slm, bu 2.nin çimlere çıkıp 5.liğe düşerek sonra tekrar 2. olması bir önceki yarıştı ve dediğin gibi benim kuzenime bir arkadaş dokununca çimlere çıktı ama daha sonraa durumu dediğin gibi düzeltti yani o zamanda 2. oan bizdik :)) dün C grubunda böyle birşey olmadı yarışlar mı karıştı acaba,

dün C grubundan yarış başından soruna kadar 1 ve 2 çekişti 3 ile aralarında baya baya fark vardı

ERDEM860
09 Haziran 2009, 11:25
vay serkan abim,
size kürsülerin en yükseği, en kralı yakışır...
nice birinciliklerle dolu yarışlar diliyorum...

kuyucadısı
09 Haziran 2009, 11:36
Kuyu cadısı slm, bu 2.nin çimlere çıkıp 5.liğe düşerek sonra tekrar 2. olması bir önceki yarıştı ve dediğin gibi benim kuzenime bir arkadaş dokununca çimlere çıktı ama daha sonraa durumu dediğin gibi düzeltti yani o zamanda 2. oan bizdik :)) dün C grubunda böyle birşey olmadı yarışlar mı karıştı acaba,

dün C grubundan yarış başından soruna kadar 1 ve 2 çekişti 3 ile aralarında baya baya fark vardı

evet pardon harfler karışmış :P

lijoluna
09 Haziran 2009, 11:39
Toyata'nın F1 e girdiğinde ilk hedefi yarışları sağlam bitirebilmekdi...
bırakın birinciliği puan hedefleri bile yoktu anlıcanız...
standart motorla kürsü görmek başarıdır..tebrik ediyorum

Sovereign_Kh
09 Haziran 2009, 15:20
Tebrikler, az kaldı ayın 15 inden sonra körfezdeyim bende, şimdilik izleyici olarak yarışlara geleceğim bende.

coldplay
09 Haziran 2009, 15:33
Bu kadar talihsizliğe rağmen çok iyi bi derece yakalamışsınız,tebrik ederim.Önemli olan yarışmak ve o güzelliği yaşamak,keyfi herşeye değerdir.Azminiz ve deneyimlerinizle daha iyi derecelere ulaşacağınıza eminim :wiinkk:

SERKANS
09 Haziran 2009, 17:08
Toyata'nın F1 e girdiğinde ilk hedefi yarışları sağlam bitirebilmekdi...
bırakın birinciliği puan hedefleri bile yoktu anlıcanız...
standart motorla kürsü görmek başarıdır..tebrik ediyorum

tşkederiz, bizde sağsalim yarışı bitirmeyi hedefliyoruz tabi ama kürsüde herzaman aklımızdaydı,bu hafta inşallah şeytanın bacağını kırmak istiyoruz, herkesi bekleriz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:03 PM ----------

Tebrikler, az kaldı ayın 15 inden sonra körfezdeyim bende, şimdilik izleyici olarak yarışlara geleceğim bende.

tşk arkadaşım herzaman bekleriz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:04 PM ----------

Bu kadar talihsizliğe rağmen çok iyi bi derece yakalamışsınız,tebrik ederim.Önemli olan yarışmak ve o güzelliği yaşamak,keyfi herşeye değerdir.Azminiz ve deneyimlerinizle daha iyi derecelere ulaşacağınıza eminim :wiinkk:

güzel temmenniniz için tşk ederiz, talihsizlik derken, yarış öncesi motorumuzda bir kaç mekanik problemimiz oldu özelikle sıralamadan sonra, ama yarışa yetiştirebilmek için körfezden buraya başka bir motorla gelerek bir arkadaşımız gerekli parçaları temin etti, ve gece sabaha kadar mekaniker arkadaşlarımızın çalışmasıyla yarışa çıktık bu arada inanmıycaksız ama yarışta kullandığımız lastikleri anlatsam yada detaylara girsek her iki yarıştada kılpayı kaçırdığımız birinciliğin bile bizleri nasıl mutlu ettiğini anlatamayız. ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:07 PM ----------

Bu arada Beko Serkan nerde eminim oda birşeyler söylemek isteyecektir, belki tanıyanınız vardır,desteğinden ötürü onada burdan tşklerimizi sunarız

Motör
09 Haziran 2009, 23:25
tebrikler kardeşim :D

hasanpinar0537
09 Haziran 2009, 23:34
başarılarınızın devamını dilerim...
BEKO nete fazla takılmıyor...

ibrahim_zx
09 Haziran 2009, 23:46
tbrk ederım, basarılarının devamını dılerım

kıllıtarkan
10 Haziran 2009, 00:10
tebrik ediyorum kısıtlı imkanlarla bu başarı mükemmel bence

SERKANS
10 Haziran 2009, 09:49
tebrikler kardeşim :D
Hepinize tşkler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:48 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:47 AM ----------

başarılarınızın devamını dilerim...
BEKO nete fazla takılmıyor...
teşk...........

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:48 AM ----------

tbrk ederım, basarılarının devamını dılerım

tşk..........

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:49 AM ----------

tebrik ediyorum kısıtlı imkanlarla bu başarı mükemmel bence

herkese tekrar tekrar güzel dilekleri ve destekleri için tşk.

inyez1981
11 Haziran 2009, 05:08
şimdi atölyeden geliyorum harıl harıl çalışıyorlar öotorun granajları takılıyor.sedaT ÇALIŞIYOR İNŞALLAH EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALIR.