PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunun olabilme ihtimali nedir? Oldu ama:)

RunemagicK
07 Haziran 2009, 06:50
Geçenlerde bi başlık açmıştım orta sehpayı kırdım diye. Neyse, serviste yenisi olmadığı için sehpayı söktüm mil, segman, yay vs koydum arka çantaya kaynakçıya götürdüm. Kaynak yapıldı ama sehpa çok sıcak olduğu için çantaya koyamadım, bari takiyim şuracıkta dedim. Herşeyi taktım en son mili tutan segmanı takıcam uğraş uğraş olmadı, en son baya zorladım fırlatı gitti biyere, ara ara bulamadım.
Canım sıkkın eve geldim, "lan nolucak düşer bu" diye düşünüyodum, 1 saat sonra filan bari çıkiyim motorculara soriyim dedim. Dolaş dolaş hiçbirindemi olmaz yahu, 5-6 yere gittim, 1 saat daha geçti öyle. En son biyere daha gittim, gösterdim burdaki parçayı arıyorum diye, adam "ver motoru gidiyim, şurda oto tamircisinde kesin vardır" dedi aldı motoru. 15-20dk bekledim, dükkandan dışarı bakıyorum nerde kaldı bu adam diye. En son geldi, sordum "abi bulabildinmi" diye evet buldum taktım dedi, tam eğilip bakıcakken yeni parçaya, motorun içinden yere bişe düştü, tahmin edin ne:) benim kayıp segman. 3 saat boyunca, 30km boyunca, o kadar çukurda tümsekte düşme, tam gözümün önünde duran motorun içinden düş:)
Çok önemli birşeyde değildi ama bunun olma ihtimali kaç yüzbinde birdirki :)

korkut 250
07 Haziran 2009, 09:06
Bahtsız bedevi durumu olmuş kardeşim...:mrgreen:Derler ya aramayınca bulursun diye...Aradığın zaman insan gözünün önündekini bile göremiyor.:cat:

sey_47
07 Haziran 2009, 09:12
geçmiş olsun .:mrgreen::mrgreen:
olur böyle vakalar:)

Chronix
07 Haziran 2009, 09:19
Benim de motorun anahtarında kullandığım anahtarlığım vardı yolda ilerlerken nasıl olduysa düşmüştü , daha sonra temizlik yaparken depo altında ki elektrik kabloların arasına sıkıştığını gördüm oldukça şaşırtıcı ve komik bir olaydı benim için...

azgurbuz
07 Haziran 2009, 09:22
Çok şanslısın, ama böyle şeylere kafanı yorma. Genellikle standart parça oldukları için civatacılarda olur.

m.s
07 Haziran 2009, 09:39
Geçmiş olsun.Herşey olabilir hayatta...

Motör
07 Haziran 2009, 15:34
geçmiş olsun :P