PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyet Kurs Zamanı Geçtii!!

jose55
30 Mayıs 2009, 19:32
Arkadaslar,18 Mayısta kurs baslıcaktı fakat Yogun ıs nedenıyle Hıc ugrasamadım kayıt ıslerıyle...acaba kayıt yaparlar mı suan?

poyraz010
30 Mayıs 2009, 19:34
bende yaptırmadım daha pazartesi veya salı gidip yaptırmayı düşünüyorum bence sorun olmaz..

HTBAYDAR
30 Mayıs 2009, 19:36
Bildiğim kadarı ile son kayıt tarihinde ehliyet kursu emniyete sınava gireceklerin listesini veriyor. bu yüzden tarih geçtiğinde o sınavı kaçırmış oluyorsun. Kursların sonradan listeyi değiştiremiyor olması lazım, ama kesin o işin bi çakallığı vardır. ne de olsa burası Tr.

jose55
30 Mayıs 2009, 19:38
Bildiğim kadarı ile son kayıt tarihinde ehliyet kursu emniyete sınava gireceklerin listesini veriyor. bu yüzden tarih geçtiğinde o sınavı kaçırmış oluyorsun. Kursların sonradan listeyi değiştiremiyor olması lazım, ama kesin o işin bi çakallığı vardır. ne de olsa burası Tr.

:D Dogru dion çakallığı vardır belki...Ya zaten kursa gitmicem iş dolayısıyla saatler uymuyo.Sadece sınavlara gırcem,Birde Direksiyon sınavına kendı motorumuzu goturebılırmıyız?

MeTaLiuM
30 Mayıs 2009, 19:48
temmuz sınavı için mi ?

Tabi burası tr parayı koklatırsan herşeyin bi çakallığı var bu memlekette...

Direksiyon sınavı için sanmıyorum bildiğim kadarıyla seni yanıltmim ama...

HTBAYDAR
02 Haziran 2009, 16:06
direksiyon sınavına istediğiniz motorla girebilirsiniz. yalnız küçük bişey olmasında fayda var, zira kukaların arasından büyük motorlar geçemeyebiliyor, hevesi kursağında kalanlar görülmüştür. Çarpınca da ehliyet vermiyorlar. Gerçi iyi kullanıcıysanız farketmeyebilir de... Ben sınava girdiğimde eşek kadar Harleyle gele bir arkadaş hepimizden yüksek puan almıştı...

kurubuz
02 Haziran 2009, 16:52
Çakallığı falan yok malesef. Son gönderme tarihinde kurslar listelerini ankara'ya gönderiyorlar. Ankara MEB de tanıdığın varsa başka tabi ama kurstan yapılacak birşey yok. Ancak bütün kurslar son başvurma gününü mahsus sana erken söylüyorlar ki son güne bırakmayasınız diye. O yüzden 1 - 2 gün töleransınız olabilir.

brody
02 Haziran 2009, 17:30
Sitenin ana sayfasında son gün 8 haziran diye reklam var.

halilihsan
02 Haziran 2009, 17:59
4 temmuz içinse kayıtlar devam ediyor.

ozan_bursa
03 Haziran 2009, 09:45
kendi motorunla sınava *****lirsin
zaten birçok sürücü kursunda motosiklet yok
seve seve kendi motorunu getiriyorsun

ozgurkurdas
04 Haziran 2009, 19:23
ben temmuz sınavı için kayıt olacaktım bitmiş ya :pr::pr:

jose55
04 Haziran 2009, 19:28
Temmuz sınavı için Hazıran 15 Tarihli yeni kurs kayıtları yapılıyomus,Sınav tarııhı aynı...Bilginize