PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 150 cj markası shenke + toshiba laptopla takaslık motor

alican_1
03 Mayıs 2009, 00:16
iyi günler arkadaşlar 150 lik scooter ımı takas etmek istiyorum üstüne toshiba a-30 151 laptopumuda vercem az miktarda parada verebilirim benim motorum bilmeyenler için söylüyorum aşşagıdaki resimdekine benziyo renk ve model olarak resimdeki gibidir.
kendi resmini ekleyemedihim için bunu koydum ama bi kaç gün içinde kendi resimlerinide koymaya çalışcahım msn de telde vercem takas etmek isteyen arkadaşlar bana ordan ulaşabilirler telsim numarama çagrı atan telsimli arkadaşları ben ariya bilirim sorun olmaz düşündügüm motor ise çin malı çapır yada race bişe 150 lik yada 250 çapır yada 200 lük race olabilir genede her türlü teklife açıgım bu arada scooterimın çantı yeni dehişti aküsü aynı şekilde elektrik tesisatı full elden geçti yagı dehişti hava filtresi dehişti 330 lira gibi bi masraf ettim ama dış görünüm olarak çok temiz dehildir en azından resimdeki kadar orta şekerli diye bilirim motorum için neyse tekliflerinizi bekliyorum :)

oguzcan@hotmail.it 0541 361 00 09 oguzcan aslan

http://www.bedava.com/pictures/9323_e75d3561df29c8553f0963aff7bbbe40.jpg