PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 MAYIS 2009 Mersin-istanbul Yol Arkadaşı Aranıyor

eudomania
30 Nisan 2009, 17:37
EVET ARKADAŞLAR SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM AÇIKÇASI BU İL UZUN YOLCULUĞUM OLACAK YOLCULUĞA TEK DE ÇIKABİLİRİM AMA AÇIKÇASI YANIMDA BİRİLERİ OLURSA DAHA RAHATA GİDERİZ DİYE DÜŞÜNDÜM.

BU ARADA MOTORUM SKY-GO 250-4 VE YENİ SERVİSTEN ÇIKTI GÖZÜMÜ KARARTTIM BU SEFER :bounce:

yarın sabah 7de istanbul kartaldan yola çıkıyorum

csem66
30 Nisan 2009, 17:44
EVET ARKADAŞLAR SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM AÇIKÇASI BU İL UZUN YOLCULUĞUM OLACAK YOLCULUĞA TEK DE ÇIKABİLİRİM AMA AÇIKÇASI YANIMDA BİRİLERİ OLURSA DAHA RAHATA GİDERİZ DİYE DÜŞÜNDÜM.

BU ARADA MOTORUM SKY-GO 250-4 VE YENİ SERVİSTEN ÇIKTI GÖZÜMÜ KARARTTIM BU SEFER :bounce:
Kardeş başlığı düzelt Nisan 31 gün değil 30 gündür.:queen: 1 mayıs dersen olur :cat:

musti81
30 Nisan 2009, 17:45
Bende bunu yazmaya gelmiştim ..:mrgreen:

mete_han
30 Nisan 2009, 17:46
Nisan 30 çeker...dakka bir gol bir...:P

İSTANBUL
ile
MERSİN
arasındaki mesafe
932 Km

o makinayla hayırlısı olsun...

G.BEREKET
30 Nisan 2009, 17:47
Kardeş eğer 31'inde gidersen bende gelirim.:)

Umarım yanına birini bulursun yanlız mesafe çok uzunmuş böyle hadi gidelim demekle olmaz biraz plan program yap şu gün şuradayız bu gün buradayız öyle istediğimiz gibi gideriz dersen çok zahmet çekersin hem altındaki motorda bu yolu kaldırabilecek mi makine güzelde sende zorlanırsın.

csem66
30 Nisan 2009, 18:03
Kardeş gözünü karatmışın ama umarım dünyan kararmaz. Ne yapacaksın o kadar uzun yolda bu mevsimde. Yollar çok kötü yağmur, çamur çoğu yer tek şerit. Birdaha düşün derim

eudomania
30 Nisan 2009, 18:09
gelen var mı gelen onu söyleyein siz yarın çıkıyorum yola bende nisan bitmez

mertyagci
30 Nisan 2009, 19:12
Ah keşke gelebilsem.Gerçekten keşke gelebilsem.Şu motoru bir alayımda inş. başka zaman.

muyi
30 Nisan 2009, 21:46
ben eskişehir yolundan gitmiştim otoban güzel ama sıkıcı olur düşüncesi ile sana tavsiyem hızlı gitmeyeceksen eskisehir yolundan git gezmiş görmüş olursun sabah 7 değilde 5 te cık 7 de cıkarsan cok geç kalırsın mersine karanlık olur zorlanırsın en güzeli karanlıkta cıkıp bir daha karanlık görmemek tahminen 16 saat sürecek yolculugun mersinde havalar istanbul a göre 45 dakika önce kararıyor şimdiden hayırlı yolculuklar

azgurbuz
30 Nisan 2009, 21:56
Ümmet abi Adana'ya gelecek, ona sor

chagyy
30 Nisan 2009, 21:57
Keşke dün açsaydın bu konuyu.
Bende yarın mersine gidiyorum ama uçak biletimi aldım... Dün söyleseydin gelirdim motorla....

mirty
30 Nisan 2009, 22:00
aynı şekilde bende yola çıkıyorum :) sabah motoru servisten alıp doğru antalyaya gidicem bende kararttım gözü :) yağmur çamur umrumde değil, antalyadanda muğla diyorum ama hayırlısı:)..

voyagerx
02 Mayıs 2009, 23:00
Böyle uzun yol topiklerini gördükçe bakmadan duramıyorum. Yeterli vakit ve param olsa İzmir'den en güneybatıya, oradan en güneydoğuya, oradan en kuzeydoğuya...... ulaşıp 7-8 bin kilometre yaptıktan sonra İzmir'e kuzey yönünden giriş yapmak istiyorum ama çoook zor. :salut:

Osbourne
03 Mayıs 2009, 00:03
ee ne oldu acaba?