PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık KTM 640 Adventure

audionaut
27 Nisan 2009, 21:26
Satılık KTM 640 Adventure;

2000 Model, tamamen yenilendi. Geçen sene aldım ve tüm sahipleri, yapılan müdahaleler belli. Piston problemi nedeniyle içi açıldı, açılmışken piston, biyel kolu, krank mili yenilendi. Ayrıca zincir, ön ve arka dişliler, ön ve arka lastikler (Pirelli) değişti. 1998-2000 modellerde klasik bir sorun vardır, tripmetre zmanla aşınır ve su alır. Benimki de bozuktu ve çok daha kapsamlı bir yol bilgisayarı ile değiştirdim (vapor). Tüm bu değişikliklerden sonra yaklaşık 7.000 KM yol yaptım ve en ufak bir sorunla bile karşılaşmadım. Motorumu satma sebebim, genellikle uzun yol yapmayı sevmem ve iki kişi bu motorla konforlu yolculuklar yapamamamız. Tüm bakımları Atamoto da Ahmet tarafından yapılmıştır. Servis kayıtları mevcuttur. alan kişi rutin bakımlarını yaptırarak 10.000 lerce kilometre sorunsuz binebilir. Bu arada motorun ilk sahibi EnduroClub'ın yöneticisi. Ondan alan kişi Süleyman Memnun'da çalışan Volkan usta. Geçen sene de ondan ben satın aldım. Sadece KTM 950-99 Adv. ile takas düşünebilirim. Üste para vererek tabi.

Fiyat 7.500 YTL

İletişim için audionaut@gmail.com