PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İZMİR-Pınarbaşı Yarışlarındaydık

Sayfa : 1 [2]

alp_tunay
28 Nisan 2009, 02:19
Resimlere bisey dedigim yok.
Ama konu yaris olunca,
ne yarisi?
kim kazandi?
neyle kazandi?
neler oldu gibi gereksiz sorulara gark oluyor bunye.:)
Insan bi yazar yahu.:)
Gurbetteyiz diye bu kadar ezilmez ki insan.:salut:

Bildiklerimi yazayım....

Süperstock A 600 cc Barış Tok
Süperstock A1000 cc Tolga Uprak
TMSF kupasında da bu ikili 1. ve ikinci oldu....
Süpermoto Şakir Şenkalaycı.....

Hasanın yarışında kim birinci gerçekten hatırlamıyorum çünkü 3 virajda pusudaydık.... Yarış bitsede Hasanın yanına gidip hem Hasanı hem motoru alsak diye kule dibinde bekliyorduk.....:P:P

Bu arada şnu da belirteyim......

125 cc de isteyen herkes yarışabilecekmiş.... 125 cc motoru olup yarışmak isteyenler geçici lisansla 125lik yarışna katılabilecekmiş.....

180 lira kayıt
100 lira antrenman
toplam 280 ytl......
Eğer pit alanında garaj tutmak isterseniz 750 lira....

Birinciye ödül ise 150 lira............:queen::queen::queen::queen:

COQ
28 Nisan 2009, 02:24
Yapsalar ya uluslararasi bir organizasyon.
Ne bileyim?
Ataturk kupasi falan.
Gelip ulkemizde yarissak.
Kafayi gozu yarsak.:)
2bin euro masraf edip, 150 TL odul alip donsek.:mrgreen:

Alp TMSF kupasinda bu ikili 1. ve 2. oldu yazmissin.
Hangisi 1.
600cc yer bu pistte binlikleri.:cherry:

alp_tunay
28 Nisan 2009, 02:31
Tolga 1.ci...Barış 2.......

Valla bu pistte ben 125 likle bile yarışmam...... Çok acaip tehlikeler var....:P Can sıkıntısından gezinti yapılır bir tek.....:P

Ybr alıp küçüten başlamayı düşünüyoruz İzmir ekibi olarak.... Modifikasyonları kendim yapıcam bizzat.... :P
Bu arada 600 cc ler turu 1.07 ile dönerken 1000 likler 1.10 un altına düşemediler.......:P

belo
28 Nisan 2009, 03:38
bi ara onumde durn gorevliler sarı bayrak salladılar durduk yere ne alakysa hadi o geçti sonra bi baktım bi yarıştada 1. ve 2. nin arasında sondan birinci var gorevliler kendi arasında muhabbet ediyor mavi bayrak yok baktım daha sonraki turda yine aynı oly boyle gecti gitti gorevliler hala muhabbetteler

nonsleep
28 Nisan 2009, 20:50
alper abi biyeri kaçırmışsın TOLGA UPRAK SS 1000 A da 1:04 civarı bir derece yaptı birtek o SS 600 A lardan iyi dereceye imza attı diye hatırlıyorum TMF kupasında da zaten 1.TOLGA UPRAK 2.BARIŞ TOK oldu..
Sevgili coq 600cc ler 1000cc leri harcıyor fakat birkaç kişi var pisti iyi bilen ve ciddi anlamda sıkan nereye nasıl girip nasıl çıkacağını iyi bilen bunları harcayamiyorlar...

yarışla ilgili daha detaylı bilgi geçmek isterdim fakat alp_tunay abiminde dediği gibi hasan ve avni abinin kazasından sonra yarışı takip edemedik ambulas-egem virajı pit çadırı gittik gittik geldik...

Saygılar.

APV41
29 Nisan 2009, 00:08
Resimlere bisey dedigim yok.
Ama konu yaris olunca,
ne yarisi?
kim kazandi?
neyle kazandi?
neler oldu gibi gereksiz sorulara gark oluyor bunye.:)
Insan bi yazar yahu.:)
Gurbetteyiz diye bu kadar ezilmez ki insan.:salut:

sonunda hepsi gönlümüzün BİRİNCİ si motor sporları adına yapılan herşey bizim için mutluluktur :cat:

başka bir şekilde bakarsak ; bambam hasanın 7 yarışta 30 un üzerinde düşmesi asfaltı ( pisti) daha yakından tanıması ve anlaşması demektir ( cesaret varsa risk vardır risk varsa kaza vardır )
diğer bir yönden ; avni kardeşimiz ilk yarışı olmasına rağmen start çıkışında farkını ortaya koymuş bir çok rakibini geride bırakmış ve büyük bir şanssızlık sonucu ilk virajda birisi takım arkadaşı olmak kaydıyla 3 motor girdikleri virajdan takım arkadaşınıda pist dışına atarak bu pistlerde banada yer açın bende varım demiştir :rendeer:

COQ
29 Nisan 2009, 00:24
sonunda hepsi gönlümüzün BİRİNCİ si motor sporları adına yapılan herşey bizim için mutluluktur :cat:

başka bir şekilde bakarsak ; bambam hasanın 7 yarışta 30 un üzerinde düşmesi asfaltı ( pisti) daha yakından tanıması ve anlaşması demektir ( cesaret varsa risk vardır risk varsa kaza vardır )
diğer bir yönden ; avni kardeşimiz ilk yarışı olmasına rağmen start çıkışında farkını ortaya koymuş bir çok rakibini geride bırakmış ve büyük bir şanssızlık sonucu ilk virajda birisi takım arkadaşı olmak kaydıyla 3 motor girdikleri virajdan takım arkadaşınıda pist dışına atarak bu pistlerde banada yer açın bende varım demiştir :rendeer:

Eh!!
Bu da bi bakis açisi.:mrgreen:
Ne diyem simdi.:P

nonsleep
29 Nisan 2009, 00:26

hheheheeh süpersin baba :cat::queen::queen:

iskenderunlu26
05 Mayıs 2009, 14:52
arkadaşlar 9 10 mayıstaki kocaelideki programın sattlerini bilen yazabilirmi..?

OzCaN35
05 Mayıs 2009, 14:55
arkadaşlar 9 10 mayıstaki kocaelideki programın sattlerini bilen yazabilirmi..?

İzmire alıncakmış sanırım o yarışlar öyle duymuştum ama son durum nedir bilemiyorum:silent: