PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Hayabusa

BlueSea
25 Kasım 2005, 00:22
2004 model 4200km 16.000ytl

http://img505.imageshack.us/img505/9784/hayabusa1tr.jpg

erkiran
25 Kasım 2005, 02:39
arkadaşım sen yanlış yere ilan vermişsin burası motorsiklet sitesi ucak satışı zor olur :P

Hayırlı satışlar alanada satanada hayırlı olsun :cat:

Duncan
25 Kasım 2005, 09:52
Alana da satana hayırlı olsun.

PM:Cenkmenderes haklısında forumda msg silmenin olmaması en büyük eksiklik.Zaten msg atarak ilanın akfif kalmasını istedik.

Infaustus
25 Kasım 2005, 09:55
Alıcılar veya motorla ilgilenenler mesaj atarsa daha iyi olur arkadaşlar.. Laf olsun diye başlığı şişirmeyelim..

kocaday
25 Kasım 2005, 15:58
şu alemde tek hayalimdeki motor alabilecek durumum da var.Ancak sanırım sadace dışarıdan bakmak daha iyi direk ölüm makinası çünkü o kasaya 600 cc yapsalar ne müthiş olur dimi.:)

mert20cim
26 Kasım 2005, 13:31
arkadaşım motorunuzu almayı düşünüyorum pazarlık payı varmı :bounce:

trenox
26 Kasım 2005, 14:13
caponca yazının orda çizik mi var yoksa oyle mi gorunuyo?

takilbana
26 Kasım 2005, 18:47
bu motor dehşet bi makina ya bunu alancak insan çok şanslı birisi hayabusanın 340 ibre basan video görüntülerini izldm ve hayabusa ya aşık oldum hayabusa jabonca serçe tarzı bi kuşun ismi bu motora bu ismi de vermek yanlış aslında yakuza desek daha mantıklı olur bence bazen bu japonları anlamak gerçekten zor dostum motorun değirni bilen birine nasip olsun :king: :king: :king:

BlueSea
26 Kasım 2005, 23:27
arkadaşım motorunuzu almayı düşünüyorum pazarlık payı varmı :bounce:

motor bi tanıdıgımın,hicbirseyi yok! istanbulda,pazarlık payı tabiki vardır.eger dusunuyosan özele msj atarsan sana arkadasın numarasını veririm görüsürsün...

Transify
02 Aralık 2005, 02:06
takılbana'ya

Hayabusa Japoncada "Japon Şahini" demektir. Tahmin edebileceğiniz üzere, bu kuş Japonya'ya özgü bir türdür. Büyük, yırtıcı bir kuştur. Bir şahindir... Aşağıdaki linklerden kuşu incelerseniz motosikletin hatlarının bu kuşdan esinlenilerek oluşturulduğunu görebilirsiniz. Yine linkde anlatıldığı üzere, bu kuş bazı özelliklerinden ötürü Suzuki mühendislerine ilham kaynağı olmuştur. bunların neler olduğunu linkden okuyarak öğrenin, benden bu kadar.

Lütfen doğruluğundan emin olmadığınız bilgileri hemen yazmayın.

http://www.cmgonline.com/articles/CMG99/bikes/testride_GSX1300R_Hayabusa/testride_GSX1300R_Hayabusa.html

http://www.tcp-ip.or.jp/~eriko/photo/hayabusa.jpg

Bu arada bu motosiklet ağır motoru sebebiyle, düşük hızlarda ninja veya CBR lere nazaran pek kıvrak olmadığından şehir içi kullanımda yorabilir. Sesi kendine özgüdür. Tiz bir ses olduğu söylenebilir. Ninja veya CBR larınki gibi boğuk değildir. Daha boğuk, "tehditkar" (!) bir ses almak için egzosunu değiştirmelisiniz.

"Bu motorun" ölüm makinası olduğuna katılmıyorum. Sonuçta her motor 50 / 60km den sonra tehlikeli hale gelir ve 100 km ile seyrederken motordan ayrılmanız durumunda en iyi ihtimalle vücudunuzdan bazı fedakarlıklarda bulunursunuz (kalıcı eklem/uzuv bozuklukları veya uzuv kayıpları)

Saygılar

Olcay Avşar
02 Aralık 2005, 08:54
Transify hoşgeldin, bigiler için sağol. Keşke tanışma başlığında kendini tanıtsanda herkes hoşgeldin dese :)
Sitemizde kalıcı olursun inşallah...

xxxxx
02 Aralık 2005, 21:20
Eyong, anlaşılan sadece şahine serçe dedik diye bozulmuş sırf onu düzeltmek için üye olmuş arkadaş ilginç