PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kovaladım mobileti vurdum ölmedi it :S

Sayfa : [1] 2

archeus
20 Nisan 2009, 01:00
'' kovaladım mobiletliyi vurdum ölmedi it '' arkadaslar bu lafı bugun calısdıgım yerdeki guvenlik sefi söyledi ..... olay soyle baslıor arkadasıma bı kac aydır temiz bir titan arıyorduk ve şukur sonunda guzel bı makına bulduk ve dun aldık bugun işe gittim motoru otoparka bıraktım bizim marketin dier şubesinin aracı geri geri giderken gitmiş bizim motora carpmıs devirmis sona hic bakmadan gitmiş yemekhanede otururken arkadaslar geldi böyle böyle sizin motora araba carptı guvenlik şefide orda ilk söledigi söz arabada cizik varmı tutanak tutup kıtleseydiniz motora niyeymıs arac otoparkına motor koymusuz suc bızdeymiş haha :D ondan sonra basladı bu ben adanadayken bi mobilet gelmiş beni gecmeye calışıo kovaladım bunu bi koydum arkadan yoldan fırladı ölsün die bekledim ölmedi topallaya toplayya kalkdi gitti it :S:S :pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::farao::farao: ben bu adamı öldürsem günaha girerimiyim aacaba yada kac yılla başlar :silent: :mrgreen:

emekkoray
20 Nisan 2009, 01:04
HANGİ BİRİNİ ÖLDÜRECEKSİN? O KADAR ÇOKLARKİ.. :( ama şöyle dua edebiliriz inşallah çocuğu vardır.. ve motosiklet tutkusuyla tanışır.. işte o kıymığı alınmamış arkadaş o zaman anlar....

asfalt meleği
20 Nisan 2009, 01:04
nerede çalışıyorum demiştin?

arkadaşla tanıştırsana bende ona yemekte kendi hikayelerimizden anlatayım. araç sürücüsünü elimize aldık sevdik i.i.. gibisinden :)

koromako
20 Nisan 2009, 01:10
bu yontulmamış adamın motosikletlilere bu kadar kin duymasının nedeni acaba zamanında karısını yatakta kask takan biriyle yakalamış olması olabilir mi dersiniz?? başka bir açıklaması olamaz diye düşünüyorum..

archeus
20 Nisan 2009, 01:11
yok böle bişi ya o lafları duyunca yola cıkmaya korktum valla bi an onun gibi düşünen daha kac ınsan olma ıhtimalini düşündüm :S

bu yontulmamış adamın motosikletlilere bu kadar kin duymasının nedeni acaba zamanında karısını yatakta kask takan biriyle yakalamış olması olabilir mi dersiniz?? başka bir açıklaması olamaz diye düşünüyorum..

kullanmasınlar kardeşim tehlikeli arac '' bu soruna verdigi cwp bu sucu buymus motorcunun

siyahlimuzin
20 Nisan 2009, 01:13
Günah münah değil hiç bir davranıştan çekinme :pr:

koromako
20 Nisan 2009, 01:17
yok böle bişi ya o lafları duyunca yola cıkmaya korktum valla bi an onun gibi düşünen daha kac ınsan olma ıhtimalini düşündüm :S

kullanmasınlar kardeşim tehlikeli arac '' bu soruna verdigi cwp bu sucu buymus motorcunun

tehlikeyi yaratan kendisi herifin :) kovalamış, arkadan çarpmış, ölmesini beklemiş, ölmeyip seke seke gittiğini görünce üzülmüş.. adam bi çeşit sapık galiba :) ama şanslıymış ki mülayim bi adama denk gelmiş..

archeus
20 Nisan 2009, 01:22
tehlikeyi yaratan kendisi herifin :) kovalamış, arkadan çarpmış, ölmesini beklemiş, ölmeyip seke seke gittiğini görünce üzülmüş.. adam bi çeşit sapık galiba :) ama şanslıymış ki mülayim bi adama denk gelmiş..

:D motor tehlikeli ama neden tehlikeli :silent: bu soruyu hic sormamıs kendine sorsa icinde şöyle bi cewap belirecek '' benim gibi .....lar yuzunden '' bu cevabı bulcak

mterayes26
20 Nisan 2009, 01:24

arkadaşla tanıştırsana bende ona yemekte kendi hikayelerimizden anlatayım. araç sürücüsünü elimize aldık sevdik i.i.. gibisinden :)

bizde yaptık bunu çok zevkliydi . Ben birde kan gördümmü sinirlenirim ne dayak atmıştık ama

kevın
20 Nisan 2009, 01:25
Elimi ayağımı titreten bir topic olmuş. İnşallah bana da öyle birşey yapmayı denemez. Ola ki denedi ve ben o kazadan sağ salim çıktım. Allahını şaşırması fazla uzun sürmezzzz...::angry2::::sapkaa::

archeus
20 Nisan 2009, 01:27
bizde yaptık bunu çok zevkliydi . Ben birde kan gördümmü sinirlenirim ne dayak atmıştık ama

bide dun trafikde ılerlerken sakin sakin yanımıza bi arac yaklasdı camı acdı dalga gecercesıne bıldıgı butun kufurlerı saydı o an istiyeceğim tek sey motorun ön catal borularını sökmek olurdu

lijoluna
20 Nisan 2009, 01:28
onlar yolda mobiletlerle yyarışır kardeşim
gelsin nerde isterse eline verim eksozu anlar ozaman madara olmak neymiş

kevın
20 Nisan 2009, 01:31
bide dun trafikde ılerlerken sakin sakin yanımıza bi arac yaklasdı camı acdı dalga gecercesıne bıldıgı butun kufurlerı saydı o an istiyeceğim tek sey motorun ön catal borularını sökmek olurdu

Ne yani sana mı etti küfürleri :silent:

alper_satriani
20 Nisan 2009, 01:38
vay top vay

DeLi MoToRcU
20 Nisan 2009, 01:39

AYNEN ABİCİM KATILIYORUM BEN ZEVKLE ANLATIRIM YANİ HİÇ SIKILMAM ODA ÇOK MUTLU OLUR YANİ :cat::cat:

katliwacip
20 Nisan 2009, 01:40
ya adam atmış işte resmen. yok mobilete vurmuş ölsün diye beklemiş, yok bilmem ne.
ulan o mobilettekinin sahibi yok mu? öyle vurcan arabayla bide ölsün diye bekliycen, kimse sana hesap sormuycak. inip sıksaydın bari boğazını ölmediyse :)
benim de bunun gibi bir abim vardı; kızdığı arabaları kendi arabasıyla ittirip virajdan aşağı atıyomuş :) ben böyle komik hikayelerle büyüdüğümden inanmadım adamın anlattığına.

beykurt
20 Nisan 2009, 01:41
küfretsem onun seviyesine inerim o yüzden etmiyorum. fani dünyada vursun bakalım it.bakalım diğer tarafta zebaniler ona nasıl vuracak

alper_satriani

tamam kin ve öfke duyuyoruz fakat bu yorum gerçekten rahatsız edici...

Memotor
yahu ben anlamıyorum bu motosikletlere duyulan siniri...Sankı biz adamların anasına kufrettık haklarını gasp ettık yada baska turlu bırsey yaptık.cok ilginç bir durum camını acıp kufur etme olayıda ayrı bir ilginç geldi...:pr:

mterayes26
20 Nisan 2009, 01:43

valla indirdiğim gibi bir yumruk vurdum sersemledi vucut var ama içi boşmus . Ne ön dikmelere gerek kaldı ne de haydara tesadüfen bnm kurye arkadaşlar geçiyormustu ordan , işte birşeyler oldu :D

archeus
20 Nisan 2009, 01:45
ya adam atmış işte resmen. yok mobilete vurmuş ölsün diye beklemiş, yok bilmem ne.
ulan o mobilettekinin sahibi yok mu? öyle vurcan arabayla bide ölsün diye bekliycen, kimse sana hesap sormuycak. inip sıksaydın bari boğazını ölmediyse :)
benim de bunun gibi bir abim vardı; kızdığı arabaları kendi arabasıyla ittirip virajdan aşağı atıyomuş :) ben böyle komik hikayelerle büyüdüğümden inanmadım adamın anlattığına.

yapmısdır o kişiliksiz insansı warlık taksiciymişdi

valla indirdiğim gibi bir yumruk vurdum sersemledi vucut var ama içi boşmus . Ne ön dikmelere gerek kaldı ne de haydara tesadüfen bnm kurye arkadaşlar geçiyormustu ordan , işte birşeyler oldu :D

bana küfürü saydı saydı sağa cek lan dedi sol şeritten kapattı gitti ondan sonra :S:S bende bi anlam veremedim madem o kadar laf yaptın ıcraata gec cek saga

road
20 Nisan 2009, 01:49
O güvenlik şefini bacaklarından başaşağı sallandırıp, elimede baltayı alıp en uygun yerinden başlayarak baltayla vura vura ikiye ayırmak geldi bir an içimden:queen:

archeus
20 Nisan 2009, 01:52
O güvenlik şefini bacaklarından başaşağı sallandırıp, elimede baltayı alıp en uygun yerinden başlayarak baltayla vura vura ikiye ayırmak geldi bir an içimden:queen:

altına hayabusa verip trafige salcan diyecem ama kendi gider birilerinide götürür bu :P

kocc
20 Nisan 2009, 01:53
Bir gün bende kirmizi isikta bekliyorum yanima bir siyah camli mercedes durdu sonra cami indirdi ve bana tükürdü , tükrük yüzgerin sayesinde motorumun arka çamurluguna yapisti, bunu görür görmez motordan kalkacaktimki lamba yesil oldu bu ib**e kaza basti hizli kalkis yapti bende hemen bastim motora o hizini alana kadar ben kapisina yaklastim bi tepik attim güzelim mercedesin kapisi yamuldu ,o an camini yumrukla kiracaktim direksiyonu önüme çevirdi tabii ben frenledim son anda çarpamdim , serefsiz hizlandi kaçi takip edecektim ise geç kalirim diye vazgeçtim ama arabayi tanidim kapida belli yine raslarsam anasindan doduguna pisman olacak..
Haala düsünüyorum benim suçum neydide tükürdü???

kevın
20 Nisan 2009, 01:55

Sen benden de sadist çıktın beeaa:queen:

archeus
20 Nisan 2009, 01:57
Bir gün bende kirmizi isikta bekliyorum yanima bir siyah camli mercedes durdu sonra cami indirdi ve bana tükürdü , tükrük yüzgerin sayesinde motorumun arka çamurluguna yapisti, bunu görür görmez motordan kalkacaktimki lamba yesil oldu bu ib**e kaza basti hizli kalkis yapti bende hemen bastim motora o hizini alana kadar ben kapisina yaklastim bi tepik attim güzelim mercedesin kapisi yamuldu ,o an camini yumrukla kiracaktim direksiyonu önüme çevirdi tabii ben frenledim son anda çarpamdim , serefsiz hizlandi kaçi takip edecektim ise geç kalirim diye vazgeçtim ama arabayi tanidim kapida belli yine raslarsam anasindan doduguna pisman olacak..

senin sucun motora binmek güzel arkadasım

katliwacip
20 Nisan 2009, 02:03

gerçekten sana büyük bi terbiyesizlik yapmış ama bişey sorucam. belki özellikle sana tükürmemiştir, kızgınlıkla öyle zannetmişsindir olabilir mi?

kocc
20 Nisan 2009, 02:09
gerçekten sana büyük bi terbiyesizlik yapmış ama bişey sorucam. belki özellikle sana tükürmemiştir, kızgınlıkla öyle zannetmişsindir olabilir mi?

Gözüme baka baka bana dogru bilerek tükürdü üstelik yüzüme dogru , bende bir anda kendime teselli olarak içimden "bana degildir düsündüm ama ib*e gülümseyerek alay edercesine camini kapatti ,,, 100% bana idi eminim...

motorhocası
20 Nisan 2009, 02:11
Bana geçen şehrin göbeğinde yayanın biri ışıklarda ne yapacağımı öğretmek istedi , Trafik ışığı üzerinde yeşil oklar var ya o yanıyordu ama ok yukarı gösteriyor ben soldan ana yola sapacağım yeşil ışık bekliyorum, kaldırımda yürüyen hıyar ışık yanıyor geçsene diye işaretler yaptı, cam kapalı sesini duyamıyorum ama 3. tekrardan sonra tepem attı açtım kapıyı çıktım dışarı 1 saniyede öyle bir bağırdım herife '' Gerizekalı ok nereye yanıyor diye ,kendimi Rambo,Tarzan falan sandım:queen:, herif bir topuk nasıl kaçıyor, benim 1,5 porsiyonum iriyarı bişey, diyeceğim o bağırın küfrederken temiz edin kaçıyor dallamalar, en temizi bu.

shadow_57
20 Nisan 2009, 02:15
'' kovaladım mobiletliyi vurdum ölmedi it '' arkadaslar bu lafı bugun calısdıgım yerdeki guvenlik sefi söyledi ..... olay soyle baslıor arkadasıma bı kac aydır temiz bir titan arıyorduk ve şukur sonunda guzel bı makına bulduk ve dun aldık bugun işe gittim motoru otoparka bıraktım bizim marketin dier şubesinin aracı geri geri giderken gitmiş bizim motora carpmıs devirmis sona hic bakmadan gitmiş yemekhanede otururken arkadaslar geldi böyle böyle sizin motora araba carptı guvenlik şefide orda ilk söledigi söz arabada cizik varmı tutanak tutup kıtleseydiniz motora niyeymıs arac otoparkına motor koymusuz suc bızdeymiş haha :D ondan sonra basladı bu ben adanadayken bi mobilet gelmiş beni gecmeye calışıo kovaladım bunu bi koydum arkadan yoldan fırladı ölsün die bekledim ölmedi topallaya toplayya kalkdi gitti it :S:S :pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::farao::farao: ben bu adamı öldürsem günaha girerimiyim aacaba yada kac yılla başlar :silent: :mrgreen:

dostun o serefsızıde ıns bı gun tır kowalarda altına alır olsun dıye bekler bu adi herıflere bu yakısır

archeus
20 Nisan 2009, 02:16
Bana geçen şehrin göbeğinde yayanın biri ışıklarda ne yapacağımı öğretmek istedi , Trafik ışığı üzerinde yeşil oklar var ya o yanıyordu ama ok yukarı gösteriyor ben soldan ana yola sapacağım yeşil ışık bekliyorum, kaldırımda yürüyen hıyar ışık yanıyor geçsene diye işaretler yaptı, cam kapalı sesini duyamıyorum ama 3. tekrardan sonra tepem attı açtım kapıyı çıktım dışarı 1 saniyede öyle bir bağırdım herife '' Gerizekalı ok nereye yanıyor diye ,kendimi Rambo,Tarzan falan sandım:queen:, herif bir topuk nasıl kaçıyor, benim 1,5 porsiyonum iriyarı bişey, diyeceğim o bağırın küfrederken temiz edin kaçıyor dallamalar, en temizi bu.

haha :D :cat: biz yarım porsıyonuz ama :D

dostun o serefsızıde ıns bı gun tır kowalarda altına alır olsun dıye bekler bu adi herıflere bu yakısır

arkasından bi tek polisler üzülür her gun beleş yemek yedirio malkette polislere yalakalık olsun die ben o markette calısıorum bana yemek verilmior firma personelı oldugum ıcın ben ve benle beraber % 50 oranındakı firmacıya ama polisler hergun ac karnını doyurup gıdıor polisdende tiksinmeye basladım nerde beles oraya yerles mantıgı ıle calısıorlar

Osbourne
20 Nisan 2009, 02:51
abi cüsse varsa gerisi kolay onu bilirim ben :)

Osbourne
20 Nisan 2009, 02:51
abi cüsse varsa gerisi kolay onu bilirim ben :)

THE_LANCET
20 Nisan 2009, 03:32
o güvenlikçiye eğitim şart. Araç diye bir çok kulanılabilir elemana denir. İlla motorlu taşıt olacaksa; yine hepsi araçtır.
Allah mobilete binmeye mahküm etsin o herifi.

archeus
20 Nisan 2009, 04:11
o güvenlikçiye eğitim şart. Araç diye bir çok kulanılabilir elemana denir. İlla motorlu taşıt olacaksa; yine hepsi araçtır.
Allah mobilete binmeye mahküm etsin o herifi.

:cat::cat::cat:

< iLk@yy >
20 Nisan 2009, 04:18
ayşe şule bilgiçin dediğini yapıp bol bol çocuk doğurtmamız gerekicek sanırım insanlarımız başka türlü alışamayacak yoksa bu motor olayına...

Serk21
20 Nisan 2009, 04:30
belliki adam eziğin en önde gideni.kişiliksiz ve karakteri oturmamış,kendini ispatlama çabasında bir dümbük..ben olsaydım dik dik konuşur uyuz ederdim bişey dediğindede dalardım.çünkü bu konuda yaram var..artık trafikte motora haraket yapana kuruyorum kendimi

otopsici
20 Nisan 2009, 04:35
yinede iyi dayanmışsın ben olsam direk herife senin gibi ş..... yüzünden doğru düzgün süremiyoruz bu motur derdim

dreamdark
20 Nisan 2009, 05:53
İnsanlıktan nasibini almamış hastalıklı zihniyetler.. Hayvan demeye dilim varmıyor, o kadar aşağılık yaratıklar.

kirki
20 Nisan 2009, 09:03
Allahtan İsteğim
Bu ve bunun gibi ayıların hastanede acil ilaç beklerken , eşi çocuğu kardeşi anası babası için acil hayati bir şey baklenirken , o küfür ettiği sıkıştırdığı yeri geldiğinde tahammülsüzlükten gidip bilerek arkadan dokunduğu bir motorcu arkadaşımın ihtiyacını getirmesi ve yüzüne tükürmesi..
Yada
çocuğunun tam bir motor tutkunu olması...

belki o zaman anlar bu eğitilememiş varlıkımsı şeyler...

Özer
20 Nisan 2009, 09:23
O hayvana ne yaparsan yap sevaptır ::evil::
Kazığa oturt, Elektrik ver...Tırnaklarını çek.... Dişlerini 0,5mm matkapla eski kaşar gibi delik deşik et ve sürekli buzlu su içir...göz kapaklarına kibrit çöpü koy ki kapanmasın...UV ışınlarına maryz bırak yansın...işte aklına gelen bilimum işkence türlerini uygula şerefsize. İnşallah onun oğlu da motosiklete biner.

KUVVETMİRA
20 Nisan 2009, 09:43
vay top vay

ulan alper. ne adamsın bre :)

omercem
20 Nisan 2009, 09:47
Araç Sahipleri neden motorculara düşman ?

Arkadaşlar çünkü bu okumamış yazmamış, hödük, 1 yaşında annesinden 5 yasında abisinden babasından arkadaşından öğretmeninden dayak yiyerek büyümüş, öküzlüğü, kabalığı, tükürmeyi, erkeklik sanan bu hödük, kendisinden farklı herşeye düşmandır.

Motosikletliye de düşmandır, audi A3 le gezene de düşmandır, yanında kız arkadaşıyla gezen gence de düşmandır, aslında hayata düşman bir hayvandır.

Bunlarla sadece trafikte değil, sinema da , vapurda ,markette karşılaşırsınız, ve bu ülkede bu şehhirde yaşadığınız lanet edersiniz....

Ben bu durumlarda hep susturuculu tabancam olduğunu hayal ederim. Cıv. Cıv diye çaktırma dan beyin olmayan kafataslarına iki adet sıkarım ve güneş gözlüğümü takıp 007 misali ortadan kaybolurum :)

Endurocu01
20 Nisan 2009, 09:48
o adamın anasını kesin mobiletli kaçırdı,hatta dağda üstünden mobiletle geçtiki bukadar motoculara kini var,

kameraman
20 Nisan 2009, 10:21
ben adanadayken bi mobilet gelmiş beni gecmeye calışıo kovaladım bunu bi koydum arkadan yoldan fırladı ölsün die bekledim ölmedi topallaya toplayya kalkdi gitti it :S:S :pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::farao::farao: ben bu adamı öldürsem günaha girerimiyim aacaba yada kac yılla başlar :silent: :mrgreen:[/QUOTE]

eğer istanbulda olsaydın o abinin yanın:wiinkk:a topluca bi ziyarette bulunurduk.

kurubuz
20 Nisan 2009, 10:31
Kullandığımız araç ufak diye bizi de ufak yefek sanıyor bu salaklar. Motordan inip üstüne yürüyünce kaçmayı iyi biliyorlar ama.

Ramazan Can
20 Nisan 2009, 10:35

bende o vatandaşla seve seve yemek yemeyi isterim...haatta evine kadar bırakmayı isterim... o daha motorcu dayagı yememiş.....

serkanzat
20 Nisan 2009, 10:37
adam harbi dallamaymış,bunu kafasından yazmış bile olsa zihninde böyle düşünceleri barındırması bile tehlikeli,potansiyel bir motosiklet düşmanı yuh ona,,terbiyesiz adam
keş ke özer kardeşim sende lafı yapıştırsaydın bir gün sanada bir motorcu koyarsa,sen de topallaya topallaya gidersin deseydin

CBR- KADİR
20 Nisan 2009, 10:41
yok hocam yok artık insanın sinirlerini hoplatıyolar sonra biz suçlu oluyoruz nasıl bir düşünce nasıl bir insanlık anlayışı bu ya kediye , köpeğe çarpmamak için ölen arkadaşlarımız varken bu nasıl bişey böle allahım ya insanlık anlamını taşıyan tek bir kelime kullanamıyorum.

mach1
20 Nisan 2009, 12:11
Sabah sabah sinirlendim :pr:Onun arabayıda tırla biçmek lazım:pl: