PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Piyasadaki Ucuz Shoei xr-1000 Kenan'lar

sümük
16 Nisan 2009, 20:31
Arkadaşlar Shoei xr-1000 Kenan Replika adlı kaskları bir çok yerde indirimli olarak görüyorum bu fiyat düşüşü nedendir 500€ den 300€ düşmesinin nedeni ? stokları eritmek için mi yoksa başka nedenler yüzünden mi ? açıkcası kaskın tasarımı pek hoşuma gitmiyordu ilk çıktığından beri ama sonuçta haticeye değil neticeye bakmak lazım (kaskın krallarından nede olsa sağlamlık konusunda şüphem yok zaten).Diyelimki bir sorun yok bu fiyata süper peki kask hakkındaki yorumlarınız nelerdir.Beni bilgilendirirseniz sevinirim fiyatı çok uygun çünkü :) birde bu fiyatlarda bildiğiniz kampanyada kask varsa söylerseniz sevinirim şimdiden herkese teşekkürler :)

motorhocası
16 Nisan 2009, 20:34
Sürümden kazanmak, başka ne olabilir ki:wiinkk:

tasarslan
16 Nisan 2009, 21:02
Kenan numarasını değiştirdiği için sanırım..54(Sakarya plakasıydı)Şimdi rahmetli kardeşinin kullandığı 61 yanlış hatırlamıyorsam..

flying hellfish
16 Nisan 2009, 21:04
Fiyatina gore en iyi kask, gercekten iyi bir indirim olmus...

sümük
17 Nisan 2009, 20:15
Yardımlarınız için teşekkürler peki kask için neler düşünüyorsunuz danıştığım çoğu kişi iyi şeyler söylüyor ama havayı kesiyormu yani sağlamlık açısından bir süphem yok ama o kadar para verdikten sonra boynumda ağrılar istemem yada gürültü :D

motorhocası
17 Nisan 2009, 20:19
Yardımlarınız için teşekkürler peki kask için neler düşünüyorsunuz danıştığım çoğu kişi iyi şeyler söylüyor ama havayı kesiyormu yani sağlamlık açısından bir süphem yok ama o kadar para verdikten sonra boynumda ağrılar istemem yada gürültü :D

Diğer Xr-1000 modellerinle kıyaslayabilirsin, aynı kasklar galiba sadece renk-desen farkı var.:silent:

aziqun
17 Nisan 2009, 20:20
numarası değişti birincisi,bide sanırım en son yarısta 1. olamamasınında etkisi vardır..

melcor09
17 Nisan 2009, 20:26
Ben Shoei x-spirit kullanıyorum 250-260 larda bile bir sorun olmuyo Shoei cok guzel bir marka ve super urunler bu kampanyadaki ürününde farklı veya kotu olacagını sanmıyorum hatta kaskı yenilemek adına ben bile kaskımı satıp bundan alma dusuncesindeyim!!

sümük
17 Nisan 2009, 20:37
Yardımlarınız için sağolun içim rahatladı :D haftaya alırım umarım :)