PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İZMİR TAYFASI 25 KASIM TOPLANTISI VE RESİMLER

Sayfa : [1] 2

EgeKnn
24 Kasım 2005, 02:34
:bestmt: izmir tayfası tüm arkadaşlarım

her hafta cumartesi günü yaptığımız toplantımız gece geç saatlere kadar sürdüğünden ve ertsi güne yani pazar gününe gezi düzenlediğimizden sabah erken kalkıp toplanmak oldukça zor oluyo bu gün toplan yarın gezi yap pek sağlıklı deyil ve üstelik evli çift arkadaşlarımızda oldukça fazla cumartesi akşamını daha farklı değerlendirmek isteyenler de olabilir ve bir büyük sorunda cumartesi akşamı toplantıya gelemeyen arkadaşlar gece topik açılmadığı ve sabahta erkenden açıp takip edemedikleri haber alamadıkları için geziden haberdar olamamaktadırlar tüm bu olumsuzluklar nedeniyle toplantı ve gezi günü arasında bir günlük boşluğunda avantaj olacağını düşünerek toplantılarımızın cuma akşamı olmasını önerdiğimde olumlu bakıldığını gördüğümden cuma gününe alınmıştır buradan duyurulur.....

saat aynı 19.00

ancak kordonda toplantı yapmadık yer bırakmadık ve gördüğüm kadarıyla sıkıldık tüm arkadaşlar farklı bir mekanda toplantı yapılmasını istediğinden yer araştırması yaptım ve bornova da tüm arkadaşların seveceğine beğeneceğine inandığım süper bir mekan buldum

Bornova da TERAS cafe cafeden menü nün fotokopisini aldım mekan sahibiyle görüştüm fiyat açısından ve mekanın rahatlığı ve güzelliği açısından çok uygun buldum gerekli ayrıntılı açıklamayı ve bilgiyi yarın sitede yayınlayacağım arkadaşlar

:bestmt: :king:

One_Way
24 Kasım 2005, 02:43
bana uyar ama bakalım tepkiler ne yönde olacak :silent:

EgeKnn
24 Kasım 2005, 02:46
ben herkesi düşündüm uymayacak kimse yok gibi

APV41
24 Kasım 2005, 02:47
bu saatte açılan topik bakalım kaç tane sayfa yapacak izmirtayfasından bakalım katılım ne olacak olağan üstü halde bakalım tayfa neler yapıyor bu bir toplanma alarmıdır resimlerden takip edin 24/11/2005 saat 01 46

EgeKnn
24 Kasım 2005, 02:48
topiğin durumu yarın belli olur kanka :P

okram
24 Kasım 2005, 03:12
Sevgili EgeKnn,
Müzmin tabanvay bennn,2 çeker aracım yüzünden Bornova Teras cafe'nin
Açık adresi ve 1/100 Bornova ara sokaklar haritasına ihtiyacım var. Pusulamı ise bir zamanlar üye olduğum tankçılar tayfası sitesindeki grubuma ulaşmak için edinmiştim. :pr:
Ayrıca hasta-kan meselesi ne oldu? halledebildiniz mi?

PHAETONW12
24 Kasım 2005, 03:16
hayırlısı,ben bu hafta yokum,dağa çıkıyorum,koyunlarımı otlatacağım :thumleft:

çalışıyorum malesef :salut:

bornovanın neresinde acep bu teras cafe :thumright:

EgeKnn
24 Kasım 2005, 03:18
sevgili okram gerekli ayrıntılı bilgiyi adres vs... gibi yarın sabah siteden yayınlayacağım

hastamız bu gün akşam amelyata alındı durum iyi kan bulduk ilgine alakana teşekkür ederim :rendeer:

lancelot35
24 Kasım 2005, 12:37
kanka adres bilgilerini versene
:santa:

MrCool
24 Kasım 2005, 13:05
Ya merak ediyorum, şu çözülmeler tahminimizden fazla artarsa ve site kapanma noktasına (reklam geliri + v.s. yüzünden falan) gelirse yeni oluşan bu güzel İzmir Tayfası etkilenir mi?

* Böyle bir ihtimal var mıdır?
* Varsa bir B planımız var mı?

(Hafiften ürkmeye başladım da)

piyade
24 Kasım 2005, 15:01
sn;Mrcoll msn adresini rica etsem özel e yollarmısın ? Bizim tayfanın mns adreslerini toparlıyorum ilgilenirsem memnun olacağım.
saygı ve sevgi

EgeKnn
24 Kasım 2005, 15:54
Ya merak ediyorum, şu çözülmeler tahminimizden fazla artarsa ve site kapanma noktasına (reklam geliri + v.s. yüzünden falan) gelirse yeni oluşan bu güzel İzmir Tayfası etkilenir mi?

* Böyle bir ihtimal var mıdır?
* Varsa bir B planımız var mı?

(Hafiften ürkmeye başladım da)

sevgili dostum selim burası büyük bir camia ve yıkılması için baya uzun süre ve şiddetli sarsılması gerekir ama sanırım merkez üssü baya uzaktaydı ve hafif bir sarsıntıydı biz daha bişey hissetmedik :P

B planı elbette var
B planı şu gerekli hallerde A planı geçerlidir :P

MrCool
24 Kasım 2005, 17:10
EgeKnn, Wallaha onu bilemiyorum ama 1999'da Marmara depremleri olduğunda ben İzmir'de çok iyi yapılmış bir binadaydım ve bayağı korkunçtu. Orada olmayı ve kötü bir binada oturmuş durumdayken düşünmek dahi istemiyorum. :santa:

Dediğin gibi oradaki deprem bizi de hafiften sarstı ama ürküttü. :)

KARAKIZ
24 Kasım 2005, 17:36
arkadaşlar cuma günü yani yarın bornova da teras kafe de mi buluşyoruz biri buna açıklık getirebilirmi

HURAY
24 Kasım 2005, 17:42
Yarın İstanbul yolcusuyum arkadaşlar, bu yüzden aranızda olamayacağım :pale:
Yeni mekanı çok merak ediyordum, artık bir sonraki toplantımıza kadar fotolarla idare edeceğim.

Cuma akşamları benim için de uygundur :cat:

MrCool, B planı ; geçen haftadan itibaren toplantılarımızda kayıt tutmaya başladık, birbirimize siteden ulaşamasak dahi, irtibat bilgilerimiz yakında hepimizde olacak. Bizi kimse ayıramaz :pl:

Kendinize iyi bakın.

Selamlar.. :king:

MrCool
24 Kasım 2005, 17:43
Dostum piyade,

Sana 2 ayrı konuda özel mesaj attım ama ulaşıp ulaşmadığını anlayamadım. :silent:

Birisi msn hakkında, birisi de isim konusunda

Bir bakabilir misin?

HURAY: :cat:

EgeKnn
24 Kasım 2005, 19:37
arkadaşlar cuma günü yani yarın bornova da teras kafe de mi buluşyoruz biri buna açıklık getirebilirmi

fax numaranı ver bide fax geçeyim :jocolor:

KARAKIZ
24 Kasım 2005, 19:43
:salut: :pr:

EgeKnn
24 Kasım 2005, 19:48
Toplantı günü................ 25 kasım 2005 CUMA

Buluşma Yeri.................. EgeÜniversitesi Hastane si önü

Toplanma saati............... 19.00

Hareket saati.................. 19.15

Toplantı Mekanı............... TERAS CAFE

Adres............................. Fevzi çakmak caddesi. No. 54 ( mahfel durağı )Bornova / İZMİR

Tarif.............................. Ege Üniversitesi Hastanesi önünden metro istikametine doğru giden caddeden devam ettikten sonra yol bitiminden sola dönülüyor ve daha sonra ışıklardan karşı yön istikametine doğru devam ettiğinizde ordu evine varmadan sol kolda

Not................................ Adresi bilen saat 19.30 da teras cafede olabilir... adresi bilmeyenler ve toplu halde gitmek isteyenler saat 19.00 da Ege Üniversitesi önünde hazır olsunlar kornelere basa basa gideriz :queen:

KARAKIZ
24 Kasım 2005, 19:53
arkadaşlar ben direk oraya gelirim sizleri orda karşılarım artık :rendeer:

piyade
24 Kasım 2005, 19:55
Dostum mrcoll iki mesaj da özel ime gelmedi , bir daha denemen gerekecek :cat:
saygı ve selam

egelim
24 Kasım 2005, 22:11
arkadaşlar ben cuma günleri okulda oluyorum maalesef gelemeyebilirim yani cumartesi benim için çok uygundu bu değişiklikler bugünlerde çok sıklaştı bence hiç iyi bişey değil ama sizler bilirsiniz :rendeer:

APV41
24 Kasım 2005, 22:41
sus ninja bedri büyüklerin konuşuyor senin içinde c tesi toplanırız zaten milletin arayıpta bulamadığı şey haftanın her günü toplantı var desen gelecek bunlar gecenin saat 05 30 unda gözümü bir açıyorum bakıyorum mutfakta stella ve knn kabus gibi bunlar evde zor otoruyor zaten

egelim
24 Kasım 2005, 23:00
:flower: :flower: :flower: :flower:

APV41
25 Kasım 2005, 00:05
tayfa gevşedi galiba topikler alt sıralarda dolaşıyor dalıp çıkarmak gerekiyor ben bir ele alayım bakayım yoksa yağmur yağdıda millet evinemi kapandı güneş çıkınca mantar gibi çıkacaklarmı ben mantar motorcularlamı takılıyorum yoksa İZMİR TAYFASINI tam takım bornovada içtimaya çekelim :pl: :jocolor:

One_Way
25 Kasım 2005, 01:05
bakalım arkadaşlar burayı deneyelim değişiklik olsun. eğer grup için kötü olursa yeni düzenleme yaparız. amaç hep birlikte olmak, kimsenin kaybını istemeyiz

PHAETONW12
25 Kasım 2005, 01:12
gece 24.00 ten sonra orada kimseyi bulurmuyum acaba :silent:
ben işten o saatlerde geliyorum da :thumleft:

Tuncer Sezen
25 Kasım 2005, 01:18
PHAETONW12, bende abi o saatte geliyorum işten bak ben varım o saatte :flower: Yoksa şu toplantı saatini gece 01:00 a falan mı alsak :P

One_Way
25 Kasım 2005, 01:23
orayı biliyorum ben, gecenin 24 ünden sonra kapıda kedileri bulursunuz :flower:

APV41
25 Kasım 2005, 01:46
kedimi onlar yedi için bulunmaz fırsat yani koyunları bitirdi şimdi sıra kedilere geldi biz tahminen o saatlerde çorbacıda işkembe kelle paça mercimek ve domates çorbası içiyor oluruz sizde bize katılırsınız sizin için c tesi bir daha tekrar ederiz şu an gelen tepkiler bu yönde cuma çok uymadı galiba ama hatadan dönmek bir erdemdir bizde erdemli bir grubuz bizi izlemeye devam edin

PHAETONW12
25 Kasım 2005, 01:49
APV41, hata falan yok cenkis abi,ben sadece bu haftalık gelemem,daha sonra cuma olması benim işime gelir,zaten bu ctsi sözüm var,gece geldiğimde koyun bulamazsam kedi bulurum,kedilerden bir sürü yaparım kendime :flower:

APV41
25 Kasım 2005, 02:01
desene bu hafta nargilemi sensiz içeceğim hiçte sensiz nargilenin tadı olmaz ama :salut: ne yapalım iş iştir :cat: nargileyi senin içinde çekeriz :bounce: işlerimiz olmasa bu toplantılar olmaz :cherry: tek kötü olan biz nargile içip keyif yaparken sen çalışıyor olacaksın :pl: biz sohbet edip gülerken sen yorulacaksın :queen: bak şimdi üzüldüm mevlanada bunu telafi edelim bence pazar günü :rendeer: :pl: :pl: :pl: :pl: :pl:

One_Way
25 Kasım 2005, 02:38
bana da cuma olayı hata gibi gelmeye başladı, inşallah yanılırız :silent:

egelim
25 Kasım 2005, 08:50
sakalımız yok ki sözümüz geçsin :rendeer: :P

okram
25 Kasım 2005, 09:46
9:30 Teras cafe ok.

egelim
25 Kasım 2005, 09:55
teras cafe nerede açık adres lütfen :rendeer:

lancelot35
25 Kasım 2005, 11:34
teras cafe nerede açık adres lütfen :rendeer:

ya bedri sen nereye bakıyon.başka bir topiğemi :pl: :pl:

ayrıca arkadaşlar cuma toplantısı daha mantıklı bence şöyle iyice bir düşünün daha mantıklı olduğunu anlarsınız.

redpepper
25 Kasım 2005, 13:23
arkadaşlar akşamki toplantıya konak, alsancak tarafından gidecek var mı?

lancelot35
25 Kasım 2005, 13:27
ya yok gibi.eğer bir gelirse ataman arkadaşımız gelebilir herhalde.

osdoar
25 Kasım 2005, 13:54
Teras Cafe bence de uygun. Okram seni de bekleriz. Jinlun 200 Kros'u sordum senin için, güzel motor. Alabilirsin! Biz direk oraya gelebiliriz.Akşam görüşmek üzere İzmir Tayfası :king: .

EgeKnn
25 Kasım 2005, 14:13
bedri hatırlatta toplantı günü kulaklarını biraz uzatayım ben :pr: cumartesi gününün özelliği nedir anlayamadım pazar günü kaç haftadır birşey yapamıyoruz bilmem farkındamısınız cuma toplantı sonrası pazara program yapmak daha iyi ve kolay olacak enazından topiklerden herkes takip edebilecek ninja bedri bidaha sölüyom unutturma bana hatırlat kulak operasyonunu çekirge bedri seni :P

stella
25 Kasım 2005, 14:45
ARKADAŞLAR TOPLANTI NERDEYDİ :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

eminim şu an kenan bunu okurken kafasını :pr: vuyordur :) ehi ehi ehi

akşama görüşmek üzere arkadaşlar :rendeer:

EgeKnn
25 Kasım 2005, 14:48
ömrümü yediniz :pr:

akşam kafamı sana ovduracam başım ağtıyo vura vura en çok ta sen vurdurdun duvarlara :P

:rendeer: akşama görüşelimmm... :wiinkk:

stella
25 Kasım 2005, 14:59
sen motorundan çok uzak kaldın bu ara ondan böylesin birde yağmur yediysen sen bu aralar o seni çarpmıştır akşam motoruna bindinmi senin bana bile ihtiyacın kalmadan başının ağrısı geçer canım arkadaşımmmmmm :rendeer:

EgeKnn
25 Kasım 2005, 15:42
sen olmazsan başımın ağrısı nasıl geçecek???????? doktor teşhisi koydu reçete yazıldı sabah aç karnına 1 kere öğle yemekten sonra 2 akşam aç karnına 1 gece yatmadan süt içip 1 kere kaskıma vuracaksın yoksa geçmezmiş baş ağrım ehuehuehuehu :P

osilascop
25 Kasım 2005, 15:42
arkadaşlar ben yeni katıldığım için bu toplantı ve buluşma nedir? :) :thumright:

EgeKnn
25 Kasım 2005, 15:44
arkadaşlar ben yeni katıldığım için bu toplantı ve buluşma nedir? :) :thumright:

dostum bu akşam saat 19.00 da bornova da egeüniversitesi önünde olabilirsen eyer bizimle beraber toplantı yerimize gelirsin tanışırız kaynaşırız gurubu görürsün bilgi sahibi olursun :cat:

osilascop
25 Kasım 2005, 15:47
ok toplantı yeri nerelerde? :sunny:

osilascop
25 Kasım 2005, 15:49
He bide hava yağışlı motorlarla buluma olmaz heralde :pale:

EgeKnn
25 Kasım 2005, 15:53
toplantı yerimiz önceleri alsancakta kordondaydı atatürk lisesi önünde buluşup ömer ağaya gidiyorduk ama sıkıldık artık :pr:

bornovada çok hoş bir mekan bulduk yer yeni olduğu için ve geleneği bozmak istemediğimiz için yine bir toplanma yeri belirledik ve orada toplanıp topluca gideceğiz toplantı mekanımıza toplanma yeri egeüniversitesi önü toplantı yerimiz yine bornovada teras cafe topik içerisinde adres ile ilgili ayrıntılı bilgi mevcut ben yeri anladım direk oraya gelebilirim diyorsan 19.30 da teras cafede olabilirsin direk oraya gelecek arkadaşlarımızda var çünkü ama yok ben de toplanma yerine gelip orada toplananlarla beraber gelirim diyosan 19.00 da egeüniversitesi hastanesi önünde 19.15 e kadar bekleyeceğiz dostum ok.