PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Depo Çizik Yardım

Husnun
30 Mart 2009, 18:22
Arkadaşlar gereksiz bir konu olduysa kusura bakmayın.Kardeşim bu sabah yanlışlıkla elindeki anahtarla motorumun (R6-kırmızı) deposunu çizdi.Çok derin olmayan bir çizik ama alttan hafif beyaz çıktı.çok sinir etti gözüme acayip batıyor.Bu çiziği gidermek için bir malzeme, ürün yada tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı.İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.

yok mu yardımcı olabilecek kimse arkadaşlar

serkanADH13
30 Mart 2009, 21:11
dostum senın yapacagım,
aynı renk boya ıle rütuş yapmak olabılır,
ama oda yaryı kapatmayacaktır,
eğer belırgın bı yara ıse,
macun ile doldurabılırsın,
cok dıkkatlı yapılması gereken bişiy ama,
maksat etrafa dağılmasın görsellıgı bozmasın.

motorhocası
30 Mart 2009, 21:13
Pasta kesinlikle kapatmaz boş yere boyanı matlaştırma. Sticker at geç bence.

Husnun
30 Mart 2009, 21:15
dostum senın yapacagım,
aynı renk boya ıle rütuş yapmak olabılır,
ama oda yaryı kapatmayacaktır,
eğer belırgın bı yara ıse,
macun ile doldurabılırsın,
cok dıkkatlı yapılması gereken bişiy ama,
maksat etrafa dağılmasın görsellıgı bozmasın.

dikkat e alacağım sağolasın. daha da olmadı burada wurth e götürüp göstereceğim,olur derlerse depoya bir pasta cila attırırım.

vlad1462
30 Mart 2009, 21:15
eğer kafana takmayan biriysen o şekilde kalabilir. az takan biriysen rütuş yapabilirsin. ben motoruma çizikle binmem diyen takıntılılardan biriysen boyattırırsın. ben olsam sadece rütuşla bırakırdım.

tr.davutak
30 Mart 2009, 21:24
fransadan gelen bir abim bahsetmişti pasta gibi bir krem den çok derin çizikleri bile geçirdigini söylemişti.bir tanıdıgın varsa oralarda bir araştırsın.

Deli Çerkes
30 Mart 2009, 21:41
Sonax'ın motorunuzun renginde olan kapatıcı cilasını bulun. kutunun aştında pastel boyaya benzer bir kalemi var. bunu çiziğe sürüp üstüne renkli cila vurdunuzmu çizik çok derin değil ise kapanır.

Tundzhay
30 Mart 2009, 21:42
fransadan gelen bir abim bahsetmişti pasta gibi bir krem den çok derin çizikleri bile geçirdigini söylemişti.bir tanıdıgın varsa oralarda bir araştırsın.

bunun tam adını markası cinsi ne acaba* yada fransızca adı? ben bu yaz gidecem kısmetse. bana da lazım da o yüzden..
sağ ol

StoneOfDeath
30 Mart 2009, 22:25
pasta inş kapatır

Husnun
30 Mart 2009, 23:46
bu aksam ustaya götürdüm.motorun bir süre yatması gerekmese komple boyatacaktım, takıntılıyım da biraz:D usta manyakmısın sen dedi, güzel bir rötüş ve pasta ile hallederiz dedi.Bakalım ne olacak gelişmeleri haber ederim yine.