PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu ürünü kullanan warmı ??

cilgin52
20 Mart 2009, 23:17
http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=1601&IID=125273 Arkadaşlar ben geçen hafta bu ürünü aldım ama nasıl uygulayacağım arkasında yazmıyor yardımcı olurmusunz ?? ürün : pasta cila karışımı bişi ..

mourndare
20 Mart 2009, 23:21
arkadaşım verdiğin linkte bişiyler yazıyor ama işine yara mı acep;

KULLANIMI: Aracınızı yıkayın ve iyice kurulayın
Yumuşak bir bez ile ürünü az miktarda sürün.
Hafif bastırarak dairesel hareketlerle tatbik edip kurumasını bekleyin.
Başka kuru ve temiz bir bez ile parlatın.
DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR:
Uygulamayı tozsuz ve gölge bir ortamda gerçekleştirin .Otonuzun kaportasının soğuk olmasına dikkat edin. Araç üzerindeki plastik yan çıta vinil imitasyon ahşap metalize plastiklere uygulamayın. Çocuklardan uzak tutun göz ile teması halinde bol su ile yıkayın.

cilgin52
20 Mart 2009, 23:24
ürünü kuLLanan varmıı :S

halilihsan
20 Mart 2009, 23:36
Yeterli miktar temizlenecek yüzeye sürün,kurutmadan bir kumaş parçası veya pamukla sıkıca ovun ve kirleri kovun.Son olarak yumusak bir kumaşla parlatın.

canercamalan
20 Mart 2009, 23:43
bildiğin pasta cila işte hiç bi farkı yok !! kullanmadım ama yıkamada çalıştım 1 sene kadar bütün hepsi aynı

Alkan1970
20 Mart 2009, 23:44
TURKCEDE W harfi varmi acaba merak ettimde ?
arkadaslar birakalim bunlari yaw gusel yazmakla elinize ne geciyor sahsen beni rahatsiz ediyor.

canercamalan
20 Mart 2009, 23:46
TURKCEDE W harfi varmi acaba merak ettimde ?
arkadaslar birakalim bunlari yaw gusel yazmakla elinize ne geciyor sahsen beni rahatsiz ediyor.

öhh be kardeşim bunu bile yazarken "YAW---GUSEL " yazıyorsun ?? ne iş:farao::queen:

motorhocası
20 Mart 2009, 23:52
Becerebileceğin bir parçayı hallet - parlat ,diğerine geç. Pasta kurursa çok uğraştırır.

sudabatmayanadam
21 Mart 2009, 00:17
http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=1601&IID=125273 Arkadaşlar ben geçen hafta bu ürünü aldım ama nasıl uygulayacağım arkasında yazmıyor yardımcı olurmusunz ?? ürün : pasta cila karışımı bişi ..

arkadaş bu ürün krem şeklinde hafif pastalı cila yani kaporta üstünde hafif çizikleri giderir, ayrıcada kaportaya parlaklık verir, daha sonrada kaporta cilalandığından su tutmaz, bu ürününü sıcak vede sogukta kullana bilirsin sıcak ortamda süngere bir parça çilalı pastadan koy dayresel hareketlerle iyice kaportaya yedir, sıcak havada ise daha sonra kuru bir bezle sil ve parlat, soguk havada da aynı işlemi yap baktın ki kaportada leke kalıyor daha sonra güzel kaportaya bol tazikli su tut bol şampuanla yıka o lekelerin hepsi kaybolacaktır,daha sonra kurula ve kuruyuncada kuru bezle parlat,,,

motorhocası
21 Mart 2009, 00:22
Pasta cila,yıkama gibi olaylar güneş altında yapılmaz! madde hemen kurur ve yüzeye istenen işlem yapılamaz ve zor parlatılır.