PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : deer 152 kayış ölcüleri

erdemed
10 Mart 2009, 12:35
deer 152 triger kayısı olculerı lazım kayıs yenı ama oldukca gevsemıs orıjınalı 120tl
bende sanayiyi gezecem aynı olculerde daha uygun bulabılırsem takacam
simdi kapagı sok bak dıyeceksınız ama sokmeden bılen varsa cok ıyı olur
ayrıca kalkısta fecı tıtresım var set agırlıklar eskı sanırım ondan

unuttum deer e 1lt tam sentetık yag koyduk fazlamı azmı bılen varsa yardımcı olsun tam 3 tane usta gezdım kımse ne kadar yag konacagını bılmıyor

erdemed
13 Mart 2009, 14:42
deer burgman 400 kayısı ile aynı ımıs bılen yokmu yaa
ayrıca ön set agırlıklarını (debrıyaj agırlılarını) degılde komple degıstırsek normal scooter taksak olurmuki

valla bu kanuni servislerini nasıl seciyor cok merak ettim adamlar hicbirsey bilmiyorlar adamlar motoru söktüler inanmassınız geri toplayamadılar onun ıcın servıse goturmek ıstemıyorum

mach1
13 Mart 2009, 20:42
Yağ normal kayışında geyşek durması normal kaç km yaptın o kayışla

erdemed
14 Mart 2009, 17:02
ön varyatoru normal 150cc scooter ön varyatoru taksak olurmu

digi_boy26
15 Mart 2009, 00:29
kayış ölçülerini elde edemedim ama başka bilgiler elde etim :)

YEDEK PARCA KANUNI ->
DEER ->
DEBRIYAJ AKSAMI
KODU:81J-12211-00-00
TRIGER KAYISI DEER 152
92,45______109,09

ölçüleri haala yok. kuralkan resmi sitesinde dahi yazılmamış. ürün kodu varsadece...

erdemed
18 Mart 2009, 11:55
eevvvvveet baya bır ugrastıktan sonra olayı kendım cozdum. belkı bırının daha ısıne yarar dıye buraya yazıyorum.
deer e 1.2 lıtre tam sentetık castroll1 4t yagı konuyor 15w-40
normal scooter on varyatorun bazı parcaları oluyor bırazda torna yardımı ıle on varyatoru degıstırdık degıstırme sebebım ıse ılgınctır set agırlıklarının pıyasa bulunmayısı sımdı normal scooter agırlıkları kullanıyorum koylerde bıle var.
kayıs ıse yenı oldugu ıcın degıstırmekten vazgectım gevsek olması normal hatta varyatoru degıstırınce baya sıkıdı kayıs ustelık hızda gozle gorulur bı artıs oldu ve tıtresım kayboldu.
deer hakkında bıldıklerınız paylasmak ıstedıgınız seyler varsa paylasalım sıtede adam gıbı deer paylasım topıgı yok

yağız volkan
12 Haziran 2009, 12:42
evet arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende motor kullanmayı seven ama fazla teknik bilgiye sahip olmayan biriyim :( deer 152 motorum var biraz şikayetçiyim aslında ama idare eder şu an ki sorunum km sayacında ya eksik gösteriyor yada motor gitmiyor göstergeye göre 55 km yi geçemiyorum ve 14 km lik yol 8 km olarak gözüküyor aldığımdada 50 den sonra 0 km oluyodu garantiden yapıldı bide krank yamulttum yapıldı nasıl kullanmam gerekir teşekkürler

faZus
23 Ağustos 2009, 02:42
Deer 152 de km saatinin doğru göstermesi için td değerini 1840 yapmalısınız.