PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankarada Trıumph Ustası Arıyorum

BreakerRuz
08 Mart 2009, 21:59
arkadaşlar dağınık vaziyetteki custom t100a yı bırleştırebilecek iyi bir triumph ustası arıyorum, yardımlarınızı bekliyorum çünkü hangi ustaya gıtsem getır ben toplarım dedıklerınden oturu kendılerıne olan asırı guvenlerı benı rahatsız edıyor ben bu ısı gercekten bılenlerle calısmak ıstıyorum manuel kıtabıda var motorun

arkadaşlar biraz acil bir durum yardımcı olabilecek olan yok mu

Makine
09 Mart 2009, 09:37
Ankara için bir şey diyemem ama BSA ve Triumph ustası olarak Adana'da Algen ile irtibata geçin derim. Topladığı motorları gördüm gerçekten güzel toplamıştı. Ayrıca elinde yedek parça da var. Telefonunu aşağıdaki ilanından alabilirsiniz.

Algen Usta (http://www.sahibinden.com/triumph_motorsiklet-33WQQaXQQ12584895WQQpXQQdisplayitem)

BreakerRuz
09 Mart 2009, 19:31
cok tesekkurler

ankara da bmw ünal sanırım en bilinen eski motor toplayıcısı bır onunla gorusmemde fayda olacagını dusunuyorum

rayjay
12 Mart 2009, 01:55
daytona sahibi bir arkadasim demaks a gondermisti,
sanirim ustasi yok burada

KUVVETMİRA
12 Mart 2009, 02:09
dediğin gibi ünal usta uğraşabilir onunla, dükkanındada bikaç ingiliz görmüştüm sanırım.

skakfilozofu
12 Mart 2009, 02:12
motoru bursadan mı aldın yoksa?

Batis
20 Mart 2009, 21:28
Durum nedir arkadaşım, vaz mı geçtin almaktan?

triumph_1942
04 Mayıs 2009, 20:00
arkadaşlar dağınık vaziyetteki custom t100a yı bırleştırebilecek iyi bir triumph ustası arıyorum, yardımlarınızı bekliyorum çünkü hangi ustaya gıtsem getır ben toplarım dedıklerınden oturu kendılerıne olan asırı guvenlerı benı rahatsız edıyor ben bu ısı gercekten bılenlerle calısmak ıstıyorum manuel kıtabıda var motorun

arkadaşlar biraz acil bir durum yardımcı olabilecek olan yok mu

Ünal usta bmw leriyle bile zor başediyor ve elindeki ingilizler senelerdir sıra bekliyor. Uğraşacağını sanmam, uğraşsadasana 3 motor parasına malolur.

Algen toplar o motoru ona gönderirsen. Bende toplardım ama dizdeki kırık nedeniyle en az iki ay daha servis dışıyım.

Kolay gelsin.

Enduromania
04 Mayıs 2009, 20:19
Erkal Motors,yiba sanayi.(İrfan usta)

Bi şansını dene derim.