Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : 600RR ın başına gelenler...Herkes okusun yardım etsin çıldıracagım...

Sayfa : 1 [2] 3

asfalt meleği
06 Mart 2009, 17:07
Arkadaslar motoru TESLİM almadık o sekılde bırakıp resım cekıp donduk adamlarla zaten anlasılmıyor :S

en güzeli savcılığa suç duyurusunda bulunman..

hem işlerinden edersin insan müsveddelerini, hemde hakkın neyse alırsın

elegance45
06 Mart 2009, 17:14
valla arkadaşım çok geçmiş olsun arkadaşın dediği gibi savcılığa suç duyurusunda bulun motoru alma seni bilmem ama ben 600rr mı o halde bulsam heralde adamlara saldırırdım ne demek motor parçalamak ya kendi malları olsa gözü gibi bakar hıyarlar

crazygizmoo
07 Mart 2009, 13:16
ruhsatın fotokopısını cekmelıydın demış sanırım arkadaş,
ruhsatsız gezmektense işlemler yapılıyor işte ruhsatın fotokopısı acıl işim vardı dersın anlamında demişler fotokopısını cek dıye,,,

cidden çok uzuldum motorun için,
kesınlıkle üzerine düş ve peşini bırakma işlemlerın,
sonucta 100 lıralık iş değil,
astarı yüzünü geçer diye erteleyesin,

senin iyiliğin için hiç üşenmeden elınden geleni yapmaya çalış,,,

Tekrar Geçmiş Olsun...

kesınlıkle hıc bır ıslemden kacınamdan gerekırse o motor parası kadar daha harcayarak onlarında basını agrıtırım cunku motorun nasıl bı hasdalık oldugunu sizler cok iyi biliyosunuz ve benı en ıyı sızler anlarısnız

günaydın,
öncelikle gecmiş olsun kardeşim,
benimde motorumu aldığım günün ertesi bağlamışlardı bir otoparka ve otoparkın ünvanı yedi emin miş yani çok güvenliymiş, motoru trafikten men eden polis men kağıdı üzerinde aynen şu yazının olduğu yere imza attırdı
"ilgili trafik birimlerince trafikten men edilerek, otoparka getirilen aracı yasal sürec sonuna kadar koruyacağımı taahhüt ederim" yani bu ne demek oluyor diye bende araştırdım.. Otoparka teslim ettikten sonra başına bişey gelirse senin aracından önce devlet sorumlu, tutanaktı imza ile teslim alan kişiden motor bedelini tahsil edebilirmiş devlet.. bilgine

bu dediğin iyi oldu dostum aklımızda bulunsun..

Arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun..
Yapman gerekenleri "Selka" nickli arkadaş kendinden örnek vererek yeterince anlatmış. Benim söylemek istediklerim ise şunlar olacak;
1. Öncelikle bu olayın başına geldiğini ve artık hiçbir şeyin bu durumu değiştiremeyeceğini kabul etmelisin (bence en zor adım bu),
2. Olayı kabullendikten sonra istediğin sonuca ulaşmanı sağlayacak hareket tarzlarını belirleyeceksin (bunlar olayı yargıya intikal ettirmek ya da adamlarla anlaşmaya varmak gibi seçenekler olabilir),
3. Belirlediğin hareket tarzlarının eksilerini ve artılarını (adamlarla anlaşırsan belki parayı daha çabuk alırsın ama zararını karşılamaya yetecek meblağ olmaz ...vb) yanyana koyup işine geleni seçeceksin.
Son olarak şahsi fikrim "Selka" nickli arkadaşın dediği gibi yargıya başvurman yönündedir çünkü süreç uzun olsa da en medeni yol budur.

Bu arada fikir belirten bazı arkadaşlara da söylemek istediklerim var; olay zaten olmuş ve şu anda "neden ruhsatsız geziyorsun, sen de suçlusun, kaçsaydın ya...vb" şeyler söylemek bana pek doğru gelmiyor. Arkadaşlarımızdan birinin belli ki kendi hatasından da kaynaklanır bir şekilde canı çok yanmış ve sıkıntılı durumda. Biz "doğrucu davut" olmaktan çok bu forumda arkadaşımızı rahatlatacak ve ona nasıl hareket etmesi gerektiğini anlatacak (çünkü eminim şu anda aklında bir sürü şey var ve ne yapması gerektiği sorusunun içinden çıkamıyor) şekilde destek olmalıyız diye düşünüyorum. Zaten hatasının farkında olan bir insana yüklenerek onu sinir etmekten başka hiçbir yere varılamayacağını düşünüyorum. Biraz "empati" yapın ne demek istediğimi anlayacaksınız..

arkadaslar cok tsk ederım selka ya sana ve yanmda olan herkeze suan pazartesini beklıyoruz adamlarla anlasma yolundayız hıı anlasamassakda pzr. 1değil 3 avukatla dava acılcak sonra onlar ugrassın benm ıcın uzun srmesınn önemı yoq karsı tarafa benm yasadıgım acıyı yasatsam o da yeter saygılar...

hakann
07 Mart 2009, 13:37
bencede önce resmi işlemlerin bitmesini bekle o bitince adama git, gel bakıyım sen benim motora ne yapmıştın de gerisini sana bırakıyorum :)

xterkan
07 Mart 2009, 13:39
ıslerın karısık kardes gecmıs olsun motorsıkletı ındırırken veya yolda otoparka gotururken dusurmuslerdır ,yana dusen motor o sekılde dagılmaz, resımlerını cekmıssın ,gıdeceksın ıyı bır avukata pahalı gelırse mahkemeye dılekce ıle basvurup takıp edeceksın ,ama devlet ıle alakalı oldugundan zor ısler ,yada para koparıp kendın yaptırmaya calıs ,bırde hemen sonuclanmaz tahmınım ce 2.3 ay surer ,o arada da gıdıp ara ara motoruna bak basına daha beter ıs gelmesın ,ben cok gordum cekıcıye atmıslar motorları halat v.s baglamada yok tangır tungur gıdıyor makıneler, dusunsene gıdene kadar ne darbeler alır ? gene gecmıs olsun ısın zor, sabırla takıp et ,eger masraflarına yakın para alabılırsen al ,otopark parasıda verme daha kolay olur ama sen butun parcalar degısecek dıyorsun kımse kırık yoksa degıstırmez ben sana soyleyeyım kırık parcalarının paralarını alırsın belkı ama kırık degılse boya olur ben sana soyleyeyım gene gecmıs olsun arkadasım ......................aslında ruhsatı yoksa polıs nıye hemen baglıyor ? kes ceza gonder calıntı kontrolu yap degılse gonder polıslerı anlamak zor cok onemlı konularda es gecıyorlar basıt olaylarda baglayalım ......?

brnmrt
07 Mart 2009, 13:46
Gecmis olsun kardesim /Ey ahali iste buyuk aci budur insan sinir olur ama bir care vardir nemi// alirken verirken cekerken cektirirken resimliyeceksiniz en azindan elinde az da olsa bir kanit olur lafla gemi yurumez ama elinde en azindan delil olur ///yanlis anlama arkadasim benimde basima geldi zamaninda tekrar gecmis olsun

skakfilozofu
07 Mart 2009, 14:17
kardeşim hemen orada tutanak tutun.birde hekesin aklında bulunsun motorunuz bağlandığında tutanak tutun motorun sağlamlığı hakkında.alan polislere imzalatın.imzalamam derse hemen fotosunu çekin poliside işlem yaparken görüntüleyin.imzalamamakta direnirse başka bir polis çağırın.merak etmeyin zorlarsanız imzalarlar.

crazygizmoo
07 Mart 2009, 17:30
ıslerın karısık kardes gecmıs olsun motorsıkletı ındırırken veya yolda otoparka gotururken dusurmuslerdır ,yana dusen motor o sekılde dagılmaz, resımlerını cekmıssın ,gıdeceksın ıyı bır avukata pahalı gelırse mahkemeye dılekce ıle basvurup takıp edeceksın ,ama devlet ıle alakalı oldugundan zor ısler ,yada para koparıp kendın yaptırmaya calıs ,bırde hemen sonuclanmaz tahmınım ce 2.3 ay surer ,o arada da gıdıp ara ara motoruna bak basına daha beter ıs gelmesın ,ben cok gordum cekıcıye atmıslar motorları halat v.s baglamada yok tangır tungur gıdıyor makıneler, dusunsene gıdene kadar ne darbeler alır ? gene gecmıs olsun ısın zor, sabırla takıp et ,eger masraflarına yakın para alabılırsen al ,otopark parasıda verme daha kolay olur ama sen butun parcalar degısecek dıyorsun kımse kırık yoksa degıstırmez ben sana soyleyeyım kırık parcalarının paralarını alırsın belkı ama kırık degılse boya olur ben sana soyleyeyım gene gecmıs olsun arkadasım ......................aslında ruhsatı yoksa polıs nıye hemen baglıyor ? kes ceza gonder calıntı kontrolu yap degılse gonder polıslerı anlamak zor cok onemlı konularda es gecıyorlar basıt olaylarda baglayalım ......?

motorumda gram boya vya cızık olmadıgı ıcın ben boyalı parcayı kabul etmıyorum etmemede kım ısterkı motordunda boya olsun hemde canı gibi baqarken ben boyalı parcaların sıfırını istedim adamlarla anlasma yolundayız pazartesi gerekeni yapacaklarını söylediler beqlemedeyiz simdilik. syglr..

Mixata_CBR
07 Mart 2009, 17:41
kardeş çok geçmiş olsun üzüldüm valla...

aargh
07 Mart 2009, 17:42
Karakola şikayet ve suç duyurusu. Şu an akla uygun en akılcı davranış bu.

Resim çekseydiniz keşke. Gerekirse görevli polis memurlarının ifadelerine de başvurulur.

Gerçekten talihsizce bir olay geçmiş başınızdan. Bahsettiğin hasarlar var ise düşürmekten çok birisi binip gazlamış galiba ve kaza yapmış.
Çok geçmiş olsun.

Grakul
07 Mart 2009, 18:02
Allah yardımcın olsun arkadasım sana resmen şerefsizlik yapılmıs ben olsaydım senın yerınde herkımse bunun sorumlusu onu bulurdum anlasmaya calısırdım cunku yasal yol bıldıgın uzun ve zor gecıyor neyse anlaşma yolundaymışsın umarım isteklerini geri cevirmezler ve baskasının basına gelmez aynı olaylar...

işçi
09 Mart 2009, 03:52
çok geçmiş olsun ya senin ruh halini anlamak zor değil yasal süreç işleyip tamamlandığında madur olmamış olmanı umuyorum

tubejh
09 Mart 2009, 04:38
geçmiş olsun çok üzüldüm. Olayın gidisatı nı buraya yazarsan çoğu kişi bilgilendirmiş olursun .

philetoaster
10 Mart 2009, 14:15
Çok büyük geçmiş olsun arkadaşım. Bunu yapan primatlara söyleyecek söz yok , zaten anlamazlar. Mağdur olmaman dileklerimle , sonuna kadar arkandayız..Saygılar.

huceyn
12 Mart 2009, 15:57
olay sonucu noldu?

hell_rideRR
12 Mart 2009, 16:03
abi çalınadabilirdi ya buna dua et benim başıma geleni düsün dua et yaptırır yine gazlarsın cokda dert etme

gökhan32
12 Mart 2009, 17:14
doğru diyorsun gecmiş olsun ne deyim

by_001
12 Mart 2009, 17:24
babacan sonuç nedir..warmı bi ilerleme..?

GP500-1st
12 Mart 2009, 17:31
Aslında motosikletin fotolarını da buraya koyabilirsiniz... Takip edenler açısından.. Davanın pesinden inatla giderseniz inanın bunu yapanlar sizden daha çok rahatsızlık hissedecektir. Geçmiş olsun

crazygizmoo
14 Mart 2009, 22:49
abi çalınadabilirdi ya buna dua et benim başıma geleni düsün dua et yaptırır yine gazlarsın cokda dert etme

SENİDE ANLIYORUM yah ama ınsanın kendısı yapsa ya da bı arkadası yapsa bu kadar uzulmezdi tanıamdıgın bılmedıgıın bı adam yapınca cok kötü koyuyor ınsana

Arkadaslar Savcılıga Suc Duyurusunda Bulundum Ve Beqlemedeyim Pazertesi Günüde Motoru Teslım Alcam Sanırım ılgılı Karokol Görewlısı Motorun Yanına Gıderek Resımlerını Almıslar Saygılar Arkadaslar Desteklerınız Için Cok Tsk Ederim..

Bide Arkadaslar Sizlere Cvp Veremedım Bıraz Cok Taktıgım Için Dr Gitmek Zorunda Kaldım Ve Doktor Da Biraz Rahatla Kendını Topla Sonra Peşine Koş Dedi Sakinlestiricilerle Ayakda Duruyorum Belkide Bundan Kötüsü Olabilirdi Kaza Yapmıs Biyerime Bi Zarar Gelmiş Olabilirdi Tabiki Kötünün Kötüsü Vardır Ama Gercekten Bu Olay Benm Içimi Yaktı Ve Gercekten De Piskolojimi Bozdu Yanı O Benm Herseyımdı Hayatımı Ona Baglamıstım Artık Nasıl Bı Hasdalık Oldugunu Hepinizin Cok Iyi Bildiğini Biliyorum Napalım Basa Gelen çekilir Diyerek Hayatıma Devam Etmeye Karar Verdim Biraz Daha Mantıklı Düşünebilir Duruma Geldım Allah Kımseye Böyle Ve Benzeri Bi Acı Yasatmasın Kimsenin Yasamasını ıstemem Bu Sitedeki Basından Bbu Tarzda Olaylar Gecen Arkadasları Cok Iyi Anlıyorum Allah Cumlemıze Sabır Versin Iyi Geceler Saygılar .. .. ..

motopisklet
14 Mart 2009, 22:59
ben olsam silahi cikarip dan dan benim malima devlet teslim aldigi zaman gozu gibi bakacak bakamadigi zaman o gozleri moraracak herneyse gecmiş olsun

muzaffer1968
14 Mart 2009, 23:11
ben olsam silahi cikarip dan dan benim malima devlet teslim aldigi zaman gozu gibi bakacak bakamadigi zaman o gozleri moraracak herneyse gecmiş olsun

:silent::silent::silent::pr::pr::pr:

huceyn
14 Mart 2009, 23:35

n ilginç adamsın yahu.

motopisklet
14 Mart 2009, 23:36
n ilginç adamsın yahu.

oyleyimdir vesselam :)

Szman!
15 Mart 2009, 00:32
Çekilen araçlara hiç önem verilmiyo bizzat gözümle gördüm istanbulda bir otoparktan araçları yan tarafta taşıyolarda motorlar için 3 tane 16-18 yaş arası gençler elleriyle ite ite götürüyo tekrar baska motor almak ıcın gelıyolar bu sefer kolay yolladan gelmek ıcın duvardan arabanın ustune atlıyolar bu devirde kime güvenileceğini bilemez olduk. geçmiş olsun en kısa zaman çözülür

serkanADH13
15 Mart 2009, 00:35
yapılacak bişiy kalmadığı zaman motor boyayan yerler var,
kesınlıkle araştır bulacaksındırda,

tamir ediliyor ve boyasıda senin istediğin şekilde yapılıyor,
gerekli stıcerlerde satılıyor zaten...

facia42
15 Mart 2009, 00:41
çok ama çok geçmiş olsun,inşallah motorun eskisi gibi düzgün olarak geri döner sana temenni ediyorum..

xemko
15 Mart 2009, 00:45
arkadaşlar ruhsat olmadıgı ıcın 2 gun once salı gunu motorumuzu baglayıp otoparka cektıler
motor hastalıgını bılırsınız uzerınde cızık olsa rahatsız olur ınsan..herneyse bugun almaya gıttık aman allahım cılgına donduk motorun on cam kırılmıs on far camı catlmıs xenonlar yanmıyor on kafa grenajı yan grenajlar camurluklar bırsuru parca yapsıtırıp cok cok dandık bır boyayla boyanmıs zaten bu motor boyanmaz boya tutmaz parca degıstırılır ve en kotusu motoru yere dusurduk kaza yapmadık dıyolar ınsan katıl olur boyle bı durum basınagelen varmı bılmıyorum ama cok zor bır durum...racing motor boyanmaz..!
mecburen parcalar degısecek boya tutmaz havuzlama sıstemıyle boyanır cunku parcalarda 5.000 ytl tutuyor sorgulattık halıyle boyayıp verelım dıyolar boyle sacmalık olurmu motor boyanır mı ? nerde duyulmus anlamıyorum bn bu ınsanları lutfen yardım edın cok saskınım :S
Not: Motor HONDA 600RR motorun parca fıyatlarını soylemeye gerek yok sanırım
direk dilekceni savcılıga ver
bence böyle birsacmalıkmı olumuş ya

crazygizmoo
15 Mart 2009, 00:54
yapılacak bişiy kalmadığı zaman motor boyayan yerler var,
kesınlıkle araştır bulacaksındırda,

tamir ediliyor ve boyasıda senin istediğin şekilde yapılıyor,
gerekli stıcerlerde satılıyor zaten...

bu sag ve sol yan granajların üst tarafında bulunan cbr yazılı stıcerler var mı acaba biraz arastırdım ama ulasamadım bilgi verirsen sevinirim saygılar... ...

direk dilekceni savcılıga ver
bence böyle birsacmalıkmı olumuş ya

verdim yaa verdim ama 4tane avukata sordum dedikleri kelime uzun sürer hıı bişi cıkar mı orası da mechul falan filan dediler onada acayıp canm sıkıldı arkadas biz oraya motorumuzu sız gezesiniz diyemi emenet ediyoruz anlamıyorum ki nasıl bi yönetim yargı şekli ile yasıyoruzz :S :S

n ilginç adamsın yahu.

keşke çözüm olcagını bılsemde oraya keleşle gidsemm

Sokaklarda Seçim Otobuslerınde Oy Dıleneceklerıne Kendı Ayıplarını önce Bi Kapatsalar Tr De Hiç Bi Sorun Kalmaz Ama Neyazıkkı Ye Iç Yat Takdiği Ile Yönetilmekdeyiz :@

shadow_57
15 Mart 2009, 01:20
yanı bu turkıyede hıc bısey dogru ılerlemedıgı ıcın hakkını sılahınla ara bak hepsı elını opecektır :cat:

erdo2002
15 Mart 2009, 01:44
Geçmiş olsun umarım düzelir durum fakat sağlığını bozacak kadar kendinizi harap etmeyin.Yazıktır yahu sonuçda mal bu yerine yenisi gelir.Geri gelmiyecek olan sağlık.

Burhansefa
15 Mart 2009, 02:04
evet aynı motor ve aynı duygu bi zamanlar bende de var dı (motordan mıdır nedir:))

boşu boşuna kendini harap etme belki sana çok saçma gelecek ama içindeki kini kusmak için ordaki insanları hayatlarını karartacağını hayal et :cyclopsan

sonra da var gücünle hakkını resmi kurumlarda ara

evet arkadaşların dediği gibi planlanmış bir iş için bile(ehliyet,ruhsat) 40 tane yeri dolaşıp bir sürü sırada bekleyebiliyoruz kiii bu alışılagelmedik bi durum

sakin ol, uğraş ve eğlenmene bak

kasma kendini

edit :kişisel bi soru ama bu arada yaş kaç

Kartal23
15 Mart 2009, 02:21
adli makamlarca hakkını ara...

sudabatmayanadam
15 Mart 2009, 02:29
neyse bu durumlar herkese ders olsun derim ayrıca,böyle durumlarda motorunuzu teslim etmeden önce cep telefonunuzla çekim yapın tabi video çekimi daha iyi olur nasıl olsa çekim tarihleri otomatik olarak belirtiyor, genede çok çok geçmiş olsun allah kötülerle karşılaştırmasın dileklerimle

beykurt
15 Mart 2009, 03:33
geçmiş olsun.inş eskisi gibi olur motorun.hayata her zaman iyi tarafından bakmazsak hayat bizi esir alır.kaza olupta motorun o hale gelebilir daha kötüsü sana bişi olabilirdi.allah korusun herkesi tabi.o yüzden fazla üzme kendini.her işin bi çözümü vardır.sen kendini dik tut yeter

crazygizmoo
16 Mart 2009, 00:24
evet aynı motor ve aynı duygu bi zamanlar bende de var dı (motordan mıdır nedir:))

boşu boşuna kendini harap etme belki sana çok saçma gelecek ama içindeki kini kusmak için ordaki insanları hayatlarını karartacağını hayal et :cyclopsan

sonra da var gücünle hakkını resmi kurumlarda ara

evet arkadaşların dediği gibi planlanmış bir iş için bile(ehliyet,ruhsat) 40 tane yeri dolaşıp bir sürü sırada bekleyebiliyoruz kiii bu alışılagelmedik bi durum

sakin ol, uğraş ve eğlenmene bak

kasma kendini

edit :kişisel bi soru ama bu arada yaş kaç

biraz daha sakin düşünerek dediğin gibi canımı yakanların canını yakma yolundayım o konuda kesınlıkle bı sacmalık yoq dogru sölüyosun
ve kalıplasmıs klasık bı laf : intikam soguk yenen bı yemektır aynen öle olcak sınır sitres yapmadan relax bi şekilde ugrasmaya devam edicem
yorumlarınız ve destekleriniz için he0pinize ayrıca tsk ediyorumm

geçmiş olsun.inş eskisi gibi olur motorun.hayata her zaman iyi tarafından bakmazsak hayat bizi esir alır.kaza olupta motorun o hale gelebilir daha kötüsü sana bişi olabilirdi.allah korusun herkesi tabi.o yüzden fazla üzme kendini.her işin bi çözümü vardır.sen kendini dik tut yeter

ne diyelim allah beterin beterinden saklasın saygılar....

neyse bu durumlar herkese ders olsun derim ayrıca,böyle durumlarda motorunuzu teslim etmeden önce cep telefonunuzla çekim yapın tabi video çekimi daha iyi olur nasıl olsa çekim tarihleri otomatik olarak belirtiyor, genede çok çok geçmiş olsun allah kötülerle karşılaştırmasın dileklerimle

arkadasın dediği gibi ve bi öenmli nokda daha benm yaptıgım tecrübesizlik ve o ankı saglıksız düşünmeden kaynaklanan hatamm kesinlikle anahtarınızı teslim etmeyin arkadaslar saygılar . . .

adli makamlarca hakkını ara...

evet arkadasım dediğin gibi mahkemeliğiz sahipleriyle suan . . . .

Geçmiş olsun umarım düzelir durum fakat sağlığını bozacak kadar kendinizi harap etmeyin.Yazıktır yahu sonuçda mal bu yerine yenisi gelir.Geri gelmiyecek olan sağlık.

eyw saolasın doru aslında ama olay sıcagıyla ınsan saglıklı düşünemiyor allah daha kötüsünden saklasın saygılar ... .. ..

ahmet_cebesoy
16 Mart 2009, 00:37
vay be katil olur insan 600 rr bu be.mobiletmi.dünya para tutar onu toplamak

dreamdark
16 Mart 2009, 00:52
Sonucu merakla bekliyorum..

facia42
16 Mart 2009, 01:02
aynen bende..

ybasaran
16 Mart 2009, 01:28
abi bence bi şase ve motor numarası kontrolu yap.adamlar ayak üstü seni dolandırmaya kalkmasın.beki o başka bi motordur bi ayak vardır orda ne demek çekilen motora zarar verilmesi yaa...saçmalıktan öte bişey deil...umarım hallolur sorunun hakikaten böyle bişeyde delirmemek elde deil....

crazygizmoo
16 Mart 2009, 23:26
Arkadaslar Sonuç : Ilk önce Adamların Yanına Gittik Iyilikle Konusduk Filan Adamlar Anlamadı Yanı Bı Sonuc Alamadık.
Sonra Arkadaslar Biraz Kabakuvvetle Adamları Sıkıstırdık Mekanını Dagıtmaya Kadar Adam Işe Gelemz Oldu Bi Sonuc Yıne Alamdık
Son Olarak Sanırım 5gün önce Filandı Mahkemeye Dava Actık Adamlar Ifade Verdi Filan
Son Olarak Bugün De Gidip Mootrumu Aldım Arkadaslar Xenonlarında Problem Vardı O Yüzden Servise Bırkadtım Onu Yapıyolar Yarın Bi Güzelde Yıkatacam Atacam Garaja Bi Süre Dursun.
Mahkeme Olayında Da Biraz Elimiz Vardı Yukarılarda Onları Fılan Devreye Sokarak Var Gücümüzle Caba Göstererek Onların Benm Canımı Yaktıkları Gibi Bende Onların Canını Yakmak Için Sonuna Kadar Ugrasmakdayım Dava Acarkende Maddi Zararımı 5 6 Milyar Olarak Gösterdım Kİİİ 5 MİLYAR TUTUYOR PARCALARI Suan Beqlemedeyım Motor Bende Baqımlarını Yapıyorum Sezon Için
Hepinize Cok Tsk Ederim Yorumlarınız Destekleriniz Için Hepinizden Allah Razı Olsunyalnız Bırakmadınız Saygılar . . . .
Dava Sonucunuda Burdan Sizlere Bildireceğim .

Büyük Başın Derdi De Büyük Oluyor . . . . .

kingsemo23
16 Mart 2009, 23:37
hayrlısıyla hocam bakalım snç ne olcak

crazygizmoo
01 Mayıs 2009, 16:05
mahkeme tarihi 9.ayın30 na beqlemdeyiz arkadaslar ...

philetoaster
01 Mayıs 2009, 16:09
arkandayız kardeşim..

kubilay_981
01 Mayıs 2009, 16:16
sonuna kadar arkandayız kardeş.600rr gibi bi motor bu yaa!adamların çekerken bile dikkatle götürmeleri lazım.bide makyajlamışlar.sanki anlamıycaksın!kendilerini akılı sanıyorlar herharle.6 milyar demekle iyi etmişsin.bırak biraz canları yansın.zorla ödeyecekler nasıl olsa:wiinkk:

crazygizmoo
01 Mayıs 2009, 16:29
Eyw Arkadaslar !

asfalt meleği
01 Mayıs 2009, 16:53
kafamıza yazdık bekliyoruz ..

crazygizmoo
05 Eylül 2009, 17:30
az kaldu bu ayın sonunda baqalım ne olcak bende meral la beqlıyorumm

htmetin
05 Eylül 2009, 17:52
İğrenç bir durum hakkını aramalısın.

mondial50tt
05 Eylül 2009, 18:31
bilgilendirmeye dewam edersen iyi olur bende merak ediyorum inş. hakkını alırsın