PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cup motor grenaj .. (Bilgi)

cLiMaX
01 Mart 2009, 21:16
Arkadaşlar merhaba
inşallah alacağız bi motor kısmetse bizde ne zamandır bakıyoruz tık yok her sene bi şey çıkıyor neyse hayırlısı ben teknik soruma geleyim ...
burada bi tanıdığın cup motoru var salcano yalnız grenajları çatlak boyası solmuş ..
benim sorum bu grenajlar komple deigiştirilebilri mi fiyatı ne kadar tutar değiştirirsek yani dış aksamı kısaca 100/150 lira gibi bi fiyata halledebilirmiyiz?
ya da bu çatlakları ben yapıştırırım üstüne bi boya yapayım diyorum ama plastik granejlar boya olur mu bi de beni bu konu hakkında bi bilgilendirirseniz ? böyle daha uyguna gelir gibi geldi fiyat bazı fotolar görüyorum güzel boyanmış oluyor ama nasıl oluyor plastik onuda bilmiyorum? kısaca astarı yüzünden pahalıya gelmesin ..
her şey için teşekkürler hayırlı akşamlar .
yani grenajlar üstünde ufak maliyetler ile ne kadar oynayabilirim ..
Hazır bu tanıdık uygun fiyata verecek iken motoru sizlere de danışayım dedim ..

canercamalan
01 Mart 2009, 21:18
uygun fiyata 200 ytl gbi halledersin gibime geliyor ben scooter ın full grenajlarını 250 küsüre toplamıstım ama 100 kh varken niye salkanoya baktın anlamadım hemde hasarlı diyorsun :S

cLiMaX
01 Mart 2009, 21:53
uygun fiyata 200 ytl gbi halledersin gibime geliyor ben scooter ın full grenajlarını 250 küsüre toplamıstım ama 100 kh varken niye salkanoya baktın anlamadım hemde hasarlı diyorsun :S

Çünki fiyatı uygun diye .. ki cup motor hiç düşünmüyordum ben ancak fiyat dediğim gibi inanılmaz uygun ... ve motorunda bi şey yok hasarlı değil yani sadece görünüşte biraz :) grenajlarında çatlaklar var bi renkte solukluk o yüzden ..
İlgin için saol ..
Kısmet tabi yaa hemen yarın gidip almıyacağım da sadece işe girmeden önce aklıma takılanı sormak istedim o kadar ..

canercamalan
01 Mart 2009, 21:56
hayırlısı olsun arkadasım inş kafana göre bişi bulursun ;)

fehmiilker
02 Mart 2009, 02:44
kardeş bence hiç boya işine girme ben parçaların biikısmını boyattım orjinalinde güzel oldu ama yeni parca alsaydım daha ucuza gelirdi

serkanADH13
02 Mart 2009, 02:51
eger parcaları tamır işine gırersen,
fıber senın için çok mantıklı bır karar olacaktır,
hem orjınalınden sağlan olur,
hemde,
sağlıklı olur,
ama fıber sonrası macun cekmelısınkı boya oncesı zımpara kolay olsun,

ama araştır parca satan servıslerı,
kanuni tigrina 100,
mondıal kh 100
salcano,
yuan,
vs,
cup motorların neredeyse hepsinin parçaları aynı,

uydurabılırsın,
hangısı daha ucuz ise onları kullan,

ve burada cup motor parcaları var işine yarar ise,
http://www.sahibinden.com/kanuni_tigrina_mondial_kh_100_on_takim_komple-95WQQaXQQ12621726WQQpXQQdisplayitem&keyword=kanuni%20tigrina

cLiMaX
02 Mart 2009, 17:45
kardeş bence hiç boya işine girme ben parçaların biikısmını boyattım orjinalinde güzel oldu ama yeni parca alsaydım daha ucuza gelirdi

evet aslında bende onun için istiyorum neyse hayırlısı yaa ..

serkanADH13 : teşekkür ederim tavsiyenizi dinliyeceğim ..