PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsikleti Düşürdüm

motomania34
27 Şubat 2009, 15:58
Merhabalar Benim Bi Sorunum Var Ve Kafayı Yemek üzereyim Motosikleti Yerine Koyarken Düşürdüm (küçük Bi Yokuşçuk Vardı 1.5 Metre Felan Bayağı Dik ) Daa önceden De Diskten Ses Geliodu Bi Gün Tm Motoru Yokuştan Indiriken Motordan Indim Frene Bakmak Için Elim Gaza Takıldı Ve Düştük (motorla)bende Bacağımda Küçük Sıyrıklar Hariç Hiç Bişi Yok Fakat Motorun Sol Tarafında Derin çizikler Var Onu Sticker Kullanarak Halledebilirim Fakat Dediğim Gibi Sol Tarafa Düştü Ve O Tarafta Kayış Kapağıda Yere Vurdu Görünüşte Herhangi Bişiler Yok Fakat Sanki Milimetrelik çatlaklar Var Yinede Sormak Istedim Bi Sorun Olurmu Motor Daa Yeni 260 Km De 150 Cc Scooter Garanti Kapsamına Girermi Yada Bi Ustaya Gösteriimi Yada çatlaklara Silikon Sürüp Kapatabilirmiyim Noolur Yardım Edin Kusura Bakmayın Roman Yazdım Biraz Ama..

yürekçe
27 Şubat 2009, 16:02
Merhabalar Benim Bi Sorunum Var Ve Kafayı Yemek üzereyim Motosikleti Yerine Koyarken Düşürdüm (küçük Bi Yokuşçuk Vardı 1.5 Metre Felan Bayağı Dik ) Daa önceden De Diskten Ses Geliodu Bi Gün Tm Motoru Yokuştan Indiriken Motordan Indim Frene Bakmak Için Elim Gaza Takıldı Ve Düştük (motorla)bende Bacağımda Küçük Sıyrıklar Hariç Hiç Bişi Yok Fakat Motorun Sol Tarafında Derin çizikler Var Onu Sticker Kullanarak Halledebilirim Fakat Dediğim Gibi Sol Tarafa Düştü Ve O Tarafta Kayış Kapağıda Yere Vurdu Görünüşte Herhangi Bişiler Yok Fakat Sanki Milimetrelik çatlaklar Var Yinede Sormak Istedim Bi Sorun Olurmu Motor Daa Yeni 260 Km De 150 Cc Scooter Garanti Kapsamına Girermi Yada Bi Ustaya Gösteriimi Yada çatlaklara Silikon Sürüp Kapatabilirmiyim Noolur Yardım Edin Kusura Bakmayın Roman Yazdım Biraz Ama..

ilk mesajın ama ben bu lisanı çözemedim "daa"

< iLk@yy >
27 Şubat 2009, 16:03
çatlakların sorun yapacağını sanmam bi süre orada kayış kasnak sistemi var sadece debriyaj balataları vs ama kırılmaya başlarsa o zaman değiştirmen gerekir

motomania34
27 Şubat 2009, 16:09
zorlamayla felan kırılabilirmi yanii ama dediğim gibi çok minik çatlaklar

osmaniyeli
27 Şubat 2009, 16:46
garanti ye girmez sen düşürmüşsün
sıcak silikon tabancası ve silikon çubukla
iyice eritip silikonlarsan çatlaklar pek uzamaz öyle kalır

ama sıvı silikon o kadar iyi olmuyor

canercamalan
27 Şubat 2009, 17:21
çorum tokat yozgat oralardan heralde ;) daa ;)

ünlümotor
27 Şubat 2009, 17:38
silikona gerek yok varyetörden ses gelmiyosa sorun olmaz bence