PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar Motor seçimi hakkında(Yardımlarınıza ihtiyacım var]

recayi
20 Şubat 2009, 20:53
Merhabalar 1milyar param var 1000 Tl Bana 2.el Guzel bir motor onerebilirmisiniz okula gidip gelıcem Görüntü onemlı Modifiye yapıcam Ne önerirsiniz ? Ybr alıcaktım maddi durumdan dolayı alamıyorum vitesli vitessiz fark etmez onerilerinizi bekliyorum

guv_09guv
20 Şubat 2009, 21:03
Merhabalar 1milyar param var 1000 Tl Bana 2.el Guzel bir motor onerebilirmisiniz okula gidip gelıcem Görüntü onemlı Modifiye yapıcam Ne önerirsiniz ? Ybr alıcaktım maddi durumdan dolayı alamıyorum vitesli vitessiz fark etmez onerilerinizi bekliyorum

RECAYİ KAÇ YAŞINDASIN ?
EHLİYETİN VARMI YOKMU?
GÜVENLİK TEÇHİZATIN VARMI KASKIN FALAN?
ÖNCE BUNLARI YAZSAYDIN BE ABİM HI?
HEM OKULA GIDIP GELCEM DIYOSUN HEMDE MODIFIYE YAPABILECEGIM BISEY ARIYORUM DIYOSUN?:silent:

recayi
20 Şubat 2009, 21:03
Mondial 100kh düşünüyorum O motora yapılabilicek Modifiye nelerdir ?

18 yaşındayım Var Sorunum yoK yani

melcor09
20 Şubat 2009, 21:09
ewt celiskili istekler ama mondial falan uzak dur derim hic hayredenini gormedim acıkcası tabiiki istisnalar vardır da bana denk gelmedi sahip olanlara da sorry bence biraz daha para yap.

recayi
20 Şubat 2009, 21:10
ewt celiskili istekler ama mondial falan uzak dur derim hic hayredenini gormedim acıkcası tabiiki istisnalar vardır da bana denk gelmedi sahip olanlara da sorry bence biraz daha para yap.

Usta Cbr yatıyor zaten Kaliteye gerek yok suan 2 ay binicem ulaşım için İş görmezmi

melcor09
20 Şubat 2009, 21:15
olur uyar dersen sana bak ama once sitede kullanan arkadaslara bi danıs kanımca yada salla 2 ay mınıbus otobus falan takıl sonra cıbırına don:D

G.BEREKET
20 Şubat 2009, 21:19
Bence mondial cup götürür problem yaşatan bir motor değil ama melcor09'un dediği gibi 2 ay idare et dön Cbr'a.;)