PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yedek parça sıkıntısı

wampired
15 Şubat 2009, 02:33
Merhaba arkadaşlar,

Hangi motosiklet markalarında daha çok yedek parça sıkıntısı yaşanıyor?
Bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorum..

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

ahriman
15 Şubat 2009, 02:35
hiç sıkıntı çekmek istemiyorum dersen mondial al ama o kadar yedek parça boşuna getirtilmiyor..

wampired
15 Şubat 2009, 02:53
önerin için sagol, bakalım diğer arkadaşlar ne düşünüyorlar..

ahriman
15 Şubat 2009, 02:58
şimdiden söyleyeyim sana bol bol yamaha önerilecek. hem bol yedek parçası var hem fiyatlar makul sayılır.

CBA
15 Şubat 2009, 03:08
valla kardeş hyosung dada bi belirsizlik var ordada belki parça sıkıntısı olabilri bu aralr...

aparat
15 Şubat 2009, 03:37
Merhaba arkadaşlar,

Hangi motosiklet markalarında daha çok yedek parça sıkıntısı yaşanıyor?
Bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorum..

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

parçamı ithal edeceksin :)

FAHRETTİN METİN
15 Şubat 2009, 04:19
parçamı ithal edeceksin :)

bencede ne marka yazmışsın nede bı motosıklet belırtmışsın bı garıplık war gıbı ama anlamadım:silent:

mhrrmkpnr
15 Şubat 2009, 04:29
şimdiden söyleyeyim sana bol bol yamaha önerilecek. hem bol yedek parçası var hem fiyatlar makul sayılır.

eger yamahanın elinde olamayan bi parcaysa motordan vazgecirebilir seni bekleme suren:bounce:

honda 10-15 gun
suzuki 20-25 gun
yahama 40-60 gun arası parca bekliyo smdye kdr edindigim tecrubelerden ortalama olarak:wiinkk:

wampired
15 Şubat 2009, 14:00
arkadaslar motosikletler hakkında bilgim cok az, o yuzden şu marka ya da bu marka diye belirtemiyorum.. tabi ticaret yapacak kadar bilgi alırsam motosiklet
almayıp sermayeyi parça ticaretine de harcayabilirim :)

neyse konuya dönecek olursak, ben şunu çıkardım şu ana kadar yapılan birkaç yorumdan:

mondial alırsam sık sık arıza yapabilir ama heryerde parçasını rahatlıkla bulurum

yamaha gibi biraz daha tuzlu bi motosiklet aldığımda arıza yasandığı takdirde ve serviste gerekli parça olmazsa en az 1.5 ay beklemek durumundayım

en uygunu honda gözüküyor, o da fiyat olarak en pahalısı sanırım..

diğer markalardan tavsiye edebilecek olan var mı? ya da aman buna bulaşma sıkıntı yasadığın an elinde kalır motosiklet diyen?

saygılar..

RoMe0
15 Şubat 2009, 14:12
Keeway Yaklaşma :) Kawasaki dede Sadece Z moto Tekelinde olduğu için Bekleyebiliosun ama ondada sıkıntı yok gibi SAllamadıkları Sürece seni

En Önemlisi Şu Honda Hayat Onda :)