PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 19 Kasım'da ESKİHİSAR'da Rakı-Balıktayız (resim ekledim)

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

federal
17 Kasım 2005, 15:37
mete_han, gel abi, kadıköye gel ben ordan arabayla giderim seninle, dönerkende karşıya giden birisi olur, onunla devam edersin, soyutlama kendini kuzen...

conqueror
17 Kasım 2005, 15:48
Ben saat 14:00 a kadar kadikoydeyim arkadaslar, yolu problem etmeyin eger bulusursak ben size rehberlik ederim ...

14 30 mu simdi bulusma?

mete_han
17 Kasım 2005, 16:00
fedo o zaman bende gelirim...maksat muhabbet kaynaşma fokurdaşma...kadıköye gelmek kolay valla...beşiktaşdan vapurla kadıköy no problema sinyor bilo :P

federal
17 Kasım 2005, 16:03
mete_han, c.tesi maçtayım o gün konuşuruz buluşma saatini, başka gelmek isteyen varsa 20:30 civarı kızıltoprak'ta buluşabiliriz, dönüşte de bostancı'ya dönecem dönüşte de alabilirim, ayarlayın işte arayın beni.... :cat:

baron985
17 Kasım 2005, 16:07
olmadi abarayi ben kullanir gelirim diye dusunuyodum ama bugun ayak kipirdadikca agri yapmaya basladi. alpay sen gelicekmisin. beni alirim falan demistin. kacta gelirsin. senin telefonda yok bende bu arada

Infaustus
17 Kasım 2005, 17:44
Evet arkadaşlar sorularınızı cevaplıyorum sırayla,

erkiran, hocam Gebze-Harem minibüsüne biniyorsun. E-5'den Gebze çıkışına girdiğinde köprünün altında inmak istediğini söylüyorsun. Oradan beni cep telefonu ile arıyorsun bir şekilde seni gelip alıyoruz. Olay budur.

zpoint, senin için en kolay yol, otogar vs. bir yerden Gebze otobüslerine biniyorsun. Sanırım Bayramoğlu çıkışından E-6'dan çıkıp E-5'e giriyorlar. Sen de eğer indirirlerse Gebze girişi tabelasının orada bir yerde in, yok olmadı otogara giderse de problem değil. Gebze otogardan da beni arayabilirsin. Seni oradan da alırız. Anlaştık ?

federal, hocam Fuat abinin de dediği gibi, Eskihisar-Topçular feribot iskelesini biliyorsan zaten olay tamamdır. İskeleye in, büfelerin karşısındaki yoldan sola gir, orası Eskihisar. E-5'den gelişi de özetliyim, E-5'den İstanbul'dan İzmit istikametinde ilerliyorsun. Kartal, Pendik, Tuzla, Bayramoğlu çıkışlarını geçip devam ediyorsun. Orada Eskihisar (feribot) çıkışından giriyorsun. Dümdüz aşağıya devam edip iskelenin oraya geliyorsun. Bu şekildedir olay.

**Not: Listeyi de güncelledim.

chooperturk
17 Kasım 2005, 18:28
Tam Kadro gezide maşallah :)) Bursalı Kebeleklerde gelirler heralde :) iyi eglenceler

federal
17 Kasım 2005, 18:33
cenkmenderes, hacı, agora meyhanesi, huysuz ve tatlı kadın'ı çalacak dimi bu arkadaşlar, o kadar yolu boşa gelmeyelim... :queen:

buraaaaaasııııııııııı aaaaaaaaggggggooooooooraaaaaaa meyhanesiiiiiiiiiiiiiii
burda yaşaaaaaaaar aşklarııınn en divanesi en şahanesiiiiiiiiii

dırrrrımmlaralaylaylaylaylaaaaaaaadıt dıt dırırdıt........ :queen:

RUZGARSEVDALISI
17 Kasım 2005, 18:35
baron985, ne oldu lenn kurudun kaldın ben götüriyim dedim hött zött yaptın ohh olsunn :queen:

e_erdun
17 Kasım 2005, 18:43
cumartesi benim hangi aracla geleceğim belli değil
otoyla gelirsem avrupa yakasından bir kaç arkadaş
motorla gelirsem 1 arkadaş alabilirim
ama bu durumu cuma akşamı kesinleştircem
avrupa yakasından gelecek arkadaşların bilgisine :cat:

Infaustus
17 Kasım 2005, 18:48
RUZGARSEVDALISI, sen geliyor musun dostum ?

chooperturk, Bursa'dan gelecek olanlar varsa söyle hocam listeye ekliyim hemen..

federal, abicim istediğimiz şeyleri çaldırırız merak etme sen. O gece patron biziz orada..

zpoint
17 Kasım 2005, 18:55
nunu abi galiba arabayla gitmeyi düşünüyomoşunuz
yada avcılar tarafından araçla gelcek biri varmış.
eğer sorun olmazsa bende gelmek isterim
malum bulgaristandan geliyoz birbirimize eşlik edelim.
bilginize tez elden cevap bekliyom .
ha buarada bende erken gelme taraftarıyım herşey uyar bana millet.
:flower: :flower: :flower:

Ergin
17 Kasım 2005, 18:57
cenk biliyosun baba cumartesileride çalışıyorum gelmeyi çok isterdim ama malesef 19 da çıkıyorum işten o yüzden çok istememe rağmen gelemem :salut: ama benim için en buzlusundan bi kadeh içerseniz içmiş kadar olurum hepinize iyi eylenceler umarım süpper bir gün geçirirsiniz saygılar :king:

explorer
17 Kasım 2005, 19:01
baron985, ben gündüz gidip akşam dönücem hatunu alıcam tekrar gidicem. yani akşam geleceksen geçerken seni de alabilirim, bana uyar kardeşim :)

Infaustus
17 Kasım 2005, 19:04
teror, napalım hocam yaw.. Canın saolsun.. Seni o saatlere kadar çalıştıranlar utansın.. Ah be ah..

zpoint, ayarlayın bir şekil de gelin balık tutalım gündüzden. Akşam da tuttuklarımızı çerez niyetine götürürüz.

Balık tutmak için malzemesi olan arkadaşlar yanlarında getirsinler. Buradan da birşeyler ayarlamaya çalışırız ama herkese yetmeyebilir. O yüzden siz getirmeye çalışın yine de.. Fuat abiminki bizden ama tabii ki :)

mete_han
17 Kasım 2005, 19:05
türk sanat musikisi gibi varmıdır abiler...birden coştumda...

pişman olur da birgün dönersen bana geri,
dönersen bana geri...
gönül kapım açıktır, çalmadan gir içeri,
çalmadan gir içeri...

sana sevgiler sonsuz, henüz geçmedi zaman,
henüz geçmedi zaman...
gönül kapım açiktir, çalmadan gır içeri,
çalmadan gir içeri...

offf off...hem ceza dinlerim hemde tsm...bir fasıl patlatsak valla kurtlarımı dökeceğim...

:joker:

explorer
17 Kasım 2005, 19:14
cenkmenderes, akşam gideceğimiz yerde maç seyretme muhabbeti filan olmaz inşallah (yani tv yoktur umarım demek istiyorum) :)

Infaustus
17 Kasım 2005, 19:17
explorer, hayır abi maç seyretme muhabbeti falan yok yaw. Müzik dinliycez abi en canlısından..

Alın size birkaç resim daha.. Gazlamak manasında :mrgreen:

http://www.sihirlitur.com/gezi/eskihisar/images/01.jpg

http://www.sihirlitur.com/gezi/eskihisar/images/03.jpg

http://www.sihirlitur.com/gezi/eskihisar/images/02.jpg

http://www.sihirlitur.com/gezi/eskihisar/images/04.jpg

Infaustus
17 Kasım 2005, 19:56
gündüz gel eğer başka bir işin yok ise.. 13:00 gibi Eskihisar'a gelecek baya kişi var. Sen de gündüz sefası yaparsın ?

erkiran
17 Kasım 2005, 20:30
arkadaşlar bostancı veya kadıköyden minibüsle gidecegim yokmu bana yolda arkadaşlık edecek kimse Yada aracı olan ve yol arkadaşı arayan kimse ?

baron985
17 Kasım 2005, 20:36
cenkmenderes, gündüz neler yapılıcak. yuruyus dolasma falan varsa bende gec gelirim. eger bi yerde otururuz balığımıza bakarız falan diyosanız akşam geliyim.

explorer, sağ olasın kardeş. benide şettirirsen çok iyi olur. :rendeer:

bu arada hasan kardeş takıldım sana sadece. eğer alan olmasa sana gel derdim :cat:

Infaustus
17 Kasım 2005, 20:56
baron985, gündüz planımız balık tutmak. Muhtemelen tekne ile çıkıp tutacağız, duruma göre kıyıdan da bakabiliriz balığa. Ama balık tutacağımız kesindir. Bu arada gelecek arkadaşlar her ihtimale karşı yağmurluk gibi birşeyler de alsınlar yanlarına, ayrıca tekne ile açılırsak denizin ortasında hava eser ve üşürsünüz. Sağlam giyinin..

serhat_fb
17 Kasım 2005, 20:57
resimler hangi sayfadaydı :silent:

Infaustus
17 Kasım 2005, 20:58
serhat_fb, bir önceki sayfa (11) ve ilk sayfada da gideceğimiz yerin tam resmi mevcut. Ankara'dan gelmeyi falan mı planlıyorsun yoksa ?

baron985
17 Kasım 2005, 21:14
explorer, kardes :king: bende sabahtan geliyim. sabahtan gel de bize iki çift laf eder çıkarız. teknede kaptanlık ederim size :cherry:

serhat_fb
17 Kasım 2005, 21:15
pehhh :pr: motor yok :pr: ehliyet yok :pr: yürüyerek gelme planları yapıorum :) :P :cherry:

e_erdun
17 Kasım 2005, 21:23
Nunucum hemşeri kardeşim :hello1:
burgaristandan geliyo onuda al tamammı :cat:
yoksa karışmam toprağımı almazsan :director:

explorer
17 Kasım 2005, 21:33
baron985, ben cumartesi öğlene doğru ararım seni, o zaman konuşuruz. ben 12-12.30 gibi çıkacam evden :)

ya bu arada senin telefon çalışıyo dimi, arıza filan yapıyo falan ya o yüzden soruyorum

ulan türkçeyi katlettim valla!

baron985
17 Kasım 2005, 21:46
explorer, annemin cebini kaptım gecici bir süre. yani cepte sorun yok :cat: ama senin nuramaran yok bende haberin ola :bounce: bu arada senin ev anadolu yakasındamıydı ? yarım saat falan erken gel. bırakmam valla :cherry:

e_erdun
17 Kasım 2005, 21:54
baron985 kaptanlık ehliyetindemi var kardeşim senin :queen:
sığ sularda batırıp boğdurmayasın bizi :flower:

nunu
17 Kasım 2005, 22:28
abi ne demek tabiki alabileceğim kadar kişiyi alırım neden olmasın sadece benim saatlerime uysunlar ben cumartesi 11.00 civarında buradan çıkarım ona göre haberleşelim arkadaşlar beylikdüzü avcılar bakırköy civarı bana uyar arkadaşlar
her zamanki gibi cep.0 535 971 18 55 bana mesaj atın arkadaşlar :flower:

mertmertmert
17 Kasım 2005, 22:47
serhat_fb,
pehhh motor yok ehliyet yok yürüyerek gelme planları yapıorum

kardeş bizde motor varda noluyo sanki..... ben yinede gelemiyorum , ehliyet yok..... :pr: :pr: :santa:

Sadobey
17 Kasım 2005, 23:17
İptal oldu. Yiğenimin doğumgünü olduğu ve ben unuttuğum için. Bizi listeye eklediyden çıkarabilirsin :pr:

Selam Cenk bizi de ekler misin listeye. Bu güzelliğe katılmamak olmaz. Motorlarla gelmey,i düşünüyoruz. Hava durumu çok kötü olursada atlar Gebze-Harem'e geliriz.

:salut:
:salut:

Motorla gelmemiz halinde Tansas buluşma noktası uyar bize.

Biscuit
17 Kasım 2005, 23:21
beyler rıza ve eşide geliyor şu an izmirden dönmek üzeredir bi aksilik olmaz ise gelecem dedi bakalım hayırlısı

CANGO
17 Kasım 2005, 23:23
yasin senin iyi bir insan olduğunu söylemişmiydim dostum? eskihisar benim eve 1kmcik akşam işe gidicem ama yanınıza uğrarım :queen: :queen: :queen:

ccbbdd
17 Kasım 2005, 23:38
serhat_fb,
pehhh motor yok ehliyet yok yürüyerek gelme planları yapıorum

kardeş bizde motor varda noluyo sanki..... ben yinede gelemiyorum , ehliyet yok..... :pr: :pr: :santa:

çok istiyorsan gelirsin %98 bişeycik olmaz

Biscuit
17 Kasım 2005, 23:39
CANGO, kardeşim saolasın güsel iyi olan sensin kalplerimiz bir herzaman görüşmek dileği ile arayı açmayalım kardeşim... :rendeer:

zpoint
17 Kasım 2005, 23:50
e_erdun, abi anladığım kadarıyla bulgaristandan gelen hemşerin benim

nunu abi valla bana uyar telin var ben seni rahatsız ederim abicim saolasın.

Slwer
17 Kasım 2005, 23:54
boyle bı aktıvıteye katılmak cok hos bıse omer abım yazdı ısmımı mahsuru yoksa bızde katılmak ıstıyorus havanın cok kotu olması durumunda gebze - harem le gelıces organızasyon ıcın kocaman tesekur :)

mertmertmert
17 Kasım 2005, 23:56
ahhh şu ehliyet ahh!!!!!!
içim yanıo!!! :pale: :pr:

nunu
18 Kasım 2005, 00:04
ya olm yırtınıp durma geleceksen takıl birimize gel ne ağlayıp duruyosun ya

korkma bişi olmaz atla motora 2.köprüden gel ne olacak biraz cesaret hadi mert

:thumleft: :thumleft: :thumleft: :thumleft: :thumleft: :thumleft: :thumleft:

Sadobey
18 Kasım 2005, 00:24
Mert köprüden önce son çıkışa kadar gel. Sonra dönme mecbur gelirsin. O zaman. Ben ilk köprü deneyimimi ehliyetsizken o şekilde yaşamıştım. Ehliyet yok diye uzağa gitmiyor köprüye girmiyordum. O zamanlar :queen:

conqueror
18 Kasım 2005, 00:27
ehliyeti alalı aylar oldu hala kendimi ehliyetsiz gibi hissediyorum...

bi türlü alışamadım yaw ehliyetimin olduğuna :cherry: :cherry:

HEKTOR
18 Kasım 2005, 01:12
cenkmenderes, benide yazarmısn listeye yer kaldıysa tabi amasraya gitme ihtimalim vardı iptal oldu iyikide oldu aslında keyifli bi akşam olacak kaçırmayacağıma sevindim mekan mükemmel:cat:

AIR_
18 Kasım 2005, 01:34
Merhaba Arkadaşlar..

Ben Gebze de oturuyorum, Sitenizi Ersen Söyledi Girdim ve çok hoşuma gitti..

Müsade varsa bende gezinize ve aranıza katılmak isterim..

Not: Motorsikletim yok ama Nisan ayına kadar alacağım bir sorun olmazsa.

VeYSeL

e_erdun
18 Kasım 2005, 09:57
arkadaşlar
bende araçla geleceğim
Avrupa yakasından gelecek
arkadaşlardan bende
alabilirim hava soğuk ve yağmurlu
motorla rizikoya girmeyin
benimle gelmek isteyen
MSN' me mesaj bırakabilir
*aır kardeşim nedemek tabiki gezimize ve aramıza katılabilirsin*