PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eski motorlar

sçetin
11 Şubat 2009, 13:22
slm ben siteye yeni katıldım her keze merhaba diyorum
benim tartışmak istegim konu eski motorlar
tarihe tanıklık etmiş günümüzde hala bir fiil hizmet veren bu motorlar
94 modelvespa marka cok da eski olmayan bır motorum var tamırı ıcın gıttıgımde tamırcıler ozensız tamırlerınden ben onların hurdaalarına bıle imrenerek bakıyorken onlar aman iş işte dıye bakıyorlar belkı benım motorum cok da ımrenılecek degıl ama bu eskı java lar minskler bana su anda satılan çin mallarından cok daha saglam kaliteli ve gösterişli geliyor
konya ve antalyada boyle degerli, motora gozu gıbı bakan hatta onlarla konusan ustaların olugunu bıle duydum ama ankara ben boyle usta goremedım
Ben ankarada oturuyorum su an ıcın kucuk bır vespa :):)var ama buyuk bır motor dusunuyorum cok da param yok ucuz scoter tarzı olmayan neleri önerirsiniz bmw r 25 veya postacı motoru denılen motorlar cok hosuma gıdıyor sevgilerle bu arada sura vardır gıt bak dıyecegınız yerler varsada senırım
benım sloganım burt munronun ızındeyım

motorhocası
11 Şubat 2009, 13:31
Hoşgeldiniz kasik motorlar içinde önerebileceğim tek makine Kawasaki EN500 1993 modeller süper orjinal duruyor.4500'e en temizini bulabilirsin.

sçetin
11 Şubat 2009, 15:46
tesekkur ederım ılgınıze ama bana pahalı su ana da ayrıla bılecegım en fazla 1000 tl olur

yucika
11 Şubat 2009, 15:59
Eski BMW leri beğeniyorsan Ankara'da Ünal usta var ostimde. Kendisi klasik BMW tamircisidir. İstersen bnede R 26 var ama 1000 tl ye olmaz vallahi :( . Klasik motosiklet tutkusu bir başkadır. Bende 2 tane BMW var çalışırken hala sesleri müzik gibi geliyor bana. Ancak bakımları tamiratları yeni motorlara göre sıkıntılıdır. Parça konusunda sorun yaşarsın fakat iyi toplandıkları zaman binlerce kilometre sorunsuz çalışırlar. Ostimdeki Ünal Atasavun bu motosikletlerin tamirini gereğince yapabilir ancak parça pahalıdır bunu unutma.
Eğer Klasik BMW düşünüyorsan temizini bulmaya çalış yoksa çok uğraşırsın. Ancak temizleri istediğin fiyatın üzerinde gidiyor bunuda unutma.

sçetin
11 Şubat 2009, 17:08
tesekkuur ederım ünal usta ile konustum cts gidip bakacam

postacı motoru-jawa 90-...-93 modelleri veya90-...-93 minsk hakkında yorumunuz varmı hangisi yedek parca acısından iyi dir motoru aşırı hız veya devamlı bınmeyecegımı de belırtıyım bu modeller en fazla 600 ytl ye bulunuyorda

sçetin
16 Şubat 2009, 10:31
cumartesi günü ünal ustaya gittim hakikaten cok guzel motorlar var dibim dutu bmw r25 ler sepetlılerı falan harıkaydı motor cennetıne geldım zannettım dedemde ona gıdermıs motor tamırıne eskıden yarıslara falanda katılırmıs herkeze gidip oraları bır gormelerını
tavsiye ederım