PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Truva 250-4 ile takas tavsiyelerinizi bekliyorum

DrFirari
08 Şubat 2009, 01:35
:rendeer:Herkese selam uzun süreden sonra konu acıyorum...:cyclopsan

Benim emekdarı satmaya kara verdim 151rs... Cinli chopperlerden almak icin ilan sitesinde de takas icin bir arkadas teklif etti Truva tr-250-4 icin... Size danısmak istedim üste 600-700 verip takasa giriyim mi??

Benim bütce sınırlı zaten chopperede ilgim var anca bu kadr olur ne dersiniz truva bana sorun cıkartır mı 6500 kmde Ankara'da bayi yedek parca sorunu cıkartır mı??

Sissy barı ve akü kapagı yokmus birde heybe canta gerekecek onlar kac para tutar bana??

Takas edecegim ilan su; http://www.sahibinden.com/6_500_km_de_truva_250-48WQQaXQQ12336628WQQpXQQdisplayitem

Truva konusunda tecrübesi olan arkadaslardan yardımlarını bekliyorum simdiden tesekkürler...

ethemm76
08 Şubat 2009, 02:12
bu motor salcano SM-250-4 ile aynı. Sadece isim farklı. Bildiğim tek şey şu.Bu motorun uzun yolda ortalama seyir hızı 70-80 km/h tan fazla değil. Daha hızlı gidebiliyor elbette ama bu hızlardan daha yüksek hızlara çıkıldığında rahatsız edici bir titreme ve zırıltı başlıyor. bu titreme senin kullandığın 151 rs de bile yoktur. bende 1 sene 150 hs kullandım. Bunda hiç titreşim yoktu. Deymez. Ama çift silindir, sesi mükemmel. Aynı mevla fark ödeyerek ybr 125 veya biraz daha bütçen varsa cbf 150 bak derim. Asıl kaliteyi çinden çine değilde çinden japona geçtiğinde hissedersin. Buda senin sürüş konforuna bire bir yansır. Hep çin malı gidersen her 2-3 senede motorunu değiştirmen söz konusu olacaktır. Ama bi japon moto alırsan bu süre, kullanım süren çok çok daha uzun olabilecektir. Veya bu motorda ısrarcıysan Salcano SM-250-4 de bakabilirsin. Çünki aynılar. Belki farklı seçenekler karşına çıkar.

sosyal_deve
08 Şubat 2009, 18:04
valla kardesım ben motordan pek anlamam ama ne yalan soylıyım durusu guzel bıt,r motor secmıssın...