Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni yamaha tenere ve kawasaki verseys

K.Ahmet
25 Ocak 2009, 10:06
Merhaba arkadaşlar, ben enduro tarzı bir motor almayı düşünüyorum fakat düşündüğüm modeller hakkında kullanıcıların tecrübe ve önerilerini hiçbiryerde bulamadım. Düşündüğüm 2 model var: yeni yamaha 660 tenere ve kawasaki kle650 verseys. Bu motorlar hakkında, özellikle bu motorları kullananlardan bilgi almak isterim. Mesela verseys bana biraz touring motoru gibi göründü buna karşılık tenere daha bi enduro gibi görünüyor. Tenerenin performansını çok merak ediyorum. Bu motorları seçmemin asıl sebebi ise 2 sininde birbirinden çekici görüntüleri. Özellikle her 2 motorunda uzun yolda ve arazideki performanslarından bahsederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

By_StaR
25 Ocak 2009, 10:28
süper zamanda topici acmısın.. :p bugün pazar ve millet ya uyuyo yada bi organizasyon peşindedir sanıyorum.. neyse Kle 500 ü es Geçme Sen yinede :D

belo
25 Ocak 2009, 11:48
tenere %70 arazi %30 yol
verseys %75 yol % 25 arazi şimdi yolmu yapacaksın arazidemi kullanacaksın tenerenin on lastik 21'' verseys inki 17 mi 16 mı ne benim şahşi fikrim param olsa bu gun gider tenere alırdım

tomass
25 Ocak 2009, 12:33
Kle 650 kullanmadım ama tenere yi test sürüşünde kullanma fırsatı buldum. benim çok hoşuma gitti. Ben asfallta kullandım; asfalt performansı iyiydi ama benco motor özellikle arazi için yapılmış bir motor. şekil olarak da çok güzel.oldukça yüksek bi motor. benim tercihim tenereden yana :cat:

K.Ahmet
27 Ocak 2009, 00:47
Aslında benimde gönlüm tenere den yana ama motorun 2. eli henüz piyasada pek yok yeniside epey tuzlu:). Verseys in 2. eli piyasada var normalde abs li modelin fiyatı 22bin euro ama piyasada 12-13 bin liraya çok az kullanılmış'ı mevcut bide 2 silindirli bi motor. Aslında benim amacım 2009 ekim kasım gibi datçadan yola çıkıp türkiye turu yaparak tekrar datça ya dönmek onun için bu motoru haziran temmuz gibi alıp 2-3 ay datça cıvarında zaman buldukça kullanıp motora alışmak, daha sonra türkiye turu. 12-13 bin liraya tenerenin 2. elini bulsam imkanları zorlayıp alacaam bu aleti. Galiba biraz bekleyeceez bide bu motora abs koysalardı çok şahane olacaktı. İnşallah temmuza kadar 2. eli oluşur bizde kısmetse enduroculara katılırız.