PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kafayı Yemek üzereyim Yardım Edecek Var Mı

arkutcu
21 Ocak 2009, 02:37
Ya Millet 95 Rus Tula Myna Motorum Var Ateşleme Arızalı Yedek Parca Bizim Buralarda Yok Bulabileceğim Yerleri Bilenler Allah Rızası Için Msj Atsın

Makine
21 Ocak 2009, 11:51
Camgöz Bisiklet Ltd Şti
Bisiklet ve Motosiklet
Adana

Tel: 0 (322) 3513366

Bu firma Rus motorlarının yedek parçasını satıyor. Sanıyorum istediğiniz parçayı buradan bulabilirsiniz.

Uyarı: Tanışma (http://www.motosiklet.net/forum/tanisma/) bölümünde kendinizi tanıtırsanız çok daha iyi karşılanırsınız. Kendini tanıtmadan ilk mesajında yardım isteyenleri forum pek hoş karşılamıyor.

karafetva
09 Şubat 2009, 21:42
Selamun aleyküm
Adana da Camgöz ticaretin bulunduğu yerde (Adliye karşısı) rus motor parçası satan başka biraz daha küçük dükkan daha var Oraya baksanız belki daha iyi olur.
Hayırlı günler dilerim

North_
09 Şubat 2009, 21:48
rus motor derken :P

huceyn
09 Şubat 2009, 21:53

:queen::queen::queen:
rus motor işte:queen:

helmastas
09 Şubat 2009, 22:42
Tohat zilede rus motorları oldukça çok.Parça satan bayilerinde olduğunu duymuştum.

clemenze
09 Şubat 2009, 23:20

hahahahhahaha( bukadar uzatmama sebep 10karakter kısıtlamasıdır:)

digi_boy26
09 Şubat 2009, 23:56
adam cevabı aldı gitti işte. bidaha da bittin sene uğramaz. bence bu başlık silinmeli. :pr: bölesine cevap sayısı en az 10-15 olmadan yardım etmiceksin ki forumun önemini anlasın..................... :pr:

facia42
10 Şubat 2009, 00:16
yazık oldu arkadaşa be en azından insandı belli ki başı çok ağrımış motor yüzünden direk daldı foruma:)

karafetva
10 Şubat 2009, 12:23
Selamun aleyküm
İnşAllah(c.c.) yararlanmıştır arkadaşımız. Teşekkür etmek güzel olur ama karşılık beklememek gerekir. Bu şekilde teşekkür etmemesinden bahsetmemek gerekir. Zaten karşılıksızdı deyip geçmek daha iyi olur. Nihayetinde zaten karşılıksız ardım edilen bir yer karşılıksız bırakan birisine bun bahsetmek de hak değildir nezaketen öğğretmek gerekir ki; gayet dolaylı yapılarak ona hitap etmiyormuş gibi davranmak gerekir.
Hayırlı günler dilerim