PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Önce sattım sonra ilan ediyorum:)"

M'ARRENTZIEH
17 Ocak 2009, 13:06
Sahibinden.com'da dolaşırken rastladım ve paylaşmak istedim.Ben asıl bu motoru alan arkadaşın tepkisini merak ediyorum doğrusu...

http://www.sahibinden.com/kesinlikle_hyosunga_bulasmayin_ben_motorumu_gecen_ hafta_sattim-44WQQaXQQ12126864WQQpXQQdisplayitem

North_
17 Ocak 2009, 13:08
:)))) yaw sanki alan adam bilmio

nitrious81
17 Ocak 2009, 13:11
Ama senın bu yaptıgın bence yanlıs bısı sonucta alan adam bu ılanı gorse senın ıcın neler der :) Benım sahsı fıkrım sattıgınız satarken tabırı cazıse "ıyı makına" "super" vs vs dedıgınız makınayı sattıkdan sonra arkasından ben kurtuldum alan arkadasa kıtledımmm ohh rahatım sımdı dıyorumkı bu motoorlar 5 para etmez..Bana gore uygun bır davranıs degıl..

M'ARRENTZIEH
17 Ocak 2009, 13:13
Ama senın bu yaptıgın bence yanlıs bısı sonucta alan adam bu ılanı gorse senın ıcın neler der :) Benım sahsı fıkrım sattıgınız satarken tabırı cazıse "ıyı makına" "super" vs vs dedıgınız makınayı sattıkdan sonra arkasından ben kurtuldum alan arkadasa kıtledımmm ohh rahatım sımdı dıyorumkı bu motoorlar 5 para etmez..Bana gore uygun bır davranıs degıl..
Hemen bi yanlış anlaşılmayı düzeltelim ilan bana ait değil ben de dolaşırken rastladım. Başlığı da onun için tırnak içine yazdım.

sakinseytan
17 Ocak 2009, 13:17
bence iyi yapmış

sternboy
17 Ocak 2009, 13:19
ne saçma bi iş yaaaa sat parayı al sonra eksilerini say nasıl iş anlamdım

contrary
terbiyesizlikten başka bişey değil.daha başka şeyler de söylerim ama yeri değil.

headquarters
Onada bi pert makina kitleyenler bulunur yakında dert etmeyin..

Dip not: EDEN BULUR :)

VaScO1925
17 Ocak 2009, 13:21
dip dip not: adam sahte para vermiştir buna inş :D:D

ekuzdere
17 Ocak 2009, 13:42
Ben bu adama msj atmIştIm.. askere gidiom die önce 4.5bin ytl e koymuştu sonra 5.5bin ytl yaptı.. İzmirdeki arkadaşImIn yanIna gidip almayI bile düşünmüştüm =)

OGLUMVE BEN
17 Ocak 2009, 13:43
satan adam kesin çakma motorcu motor seven bi adam başkasına bunu demez ve yapmaz bence :)

aykan
17 Ocak 2009, 13:43
bu makinaların dandik ötesi olduğunu bilmeyan yok ama olay ilginç kafasıda iyiymiş galiba:queen:

M'ARRENTZIEH
17 Ocak 2009, 13:48
bu makinaların dandik ötesi olduğunu bilmeyan yok ama olay ilginç kafasıda iyiymiş galiba:queen:

Motor dandiktir ya da değildir onu kullananlar bilir ama bence nasıl firmalar sattığı motorların arkasında durmaları gerekiyorsa ikinci el satan sahipleri de durmalı bence. Sonuçta at sahibine göre kişner bunu da unutmamak lazım.

aykan
17 Ocak 2009, 13:51
Motor dandiktir ya da değildir onu kullananlar bilir ama bence nasıl firmalar sattığı motorların arkasında durmaları gerekiyorsa ikinci el satan sahipleri de durmalı bence. Sonuçta at sahibine göre kişner bunu da unutmamak lazım.

evet hyonun üzerinde yolda kalınca krank kırınca baya kişnetir adamı......
bizzat başıma gelmiş bi olay......
o yüzden hiç uçmayıp şu anda benim için şehir içi yeterli, olan bi araca biniyorum adı innova 10 tane hyo yapar.....

satoyama
17 Ocak 2009, 13:51
yanlış yapmış ama doğru yazmış:cyclopsan

M'ARRENTZIEH
17 Ocak 2009, 13:59
evet hyonun üzerinde yolda kalınca krank kırınca baya kişnetir adamı......
bizzat başıma gelmiş bi olay......
o yüzden hiç uçmayıp şu anda benim için şehir içi yeterli, olan bi araca biniyorum adı innova 10 tane hyo yapar.....

Ben herhangi X marka motorun teknik artı ve eksilerinden çok "Ben birine kakaladım siz de almayın" zihniyetine dikkat çekmek istiyorum :cat:

Ramazan Can
17 Ocak 2009, 14:16
acayip insanlarız... acaba sattığı kişiyede böyle söyledimi..........

G.BEREKET
17 Ocak 2009, 15:51
dip dip not: adam sahte para vermiştir buna inş :D:D

:queen::mrgreen:

DARKDIAMOND
17 Ocak 2009, 16:01
Ne kadar ekmek o kadar köfte.Camiadaki herkeste Hyo'nun ekmek-köfte denklemini az çok biliyordur.Alan arkadaşta biraz pahalı yönden öğrenecek ama hayatı boyuncada kolay kazık yemeyecektir.Geçmiş olsun.Hyo kötüdür demiyorum ama iyidirde demiyorum:cherry:.Krank kırmasıda o motordan yapamayacağı şeyleri beklemek sebebiyle ortaya çıkan bir sorundur.Mesela Ninja'da bunu yapamazsınız ama ilk alımda kullanırkenki amortismanı çok daha fazla tutacağından insanlar bu makinaları almak zorunda kalıyorlar.Hoş astarı yüzünüde geçiyor oda ayrı bi mesele.Nedri bu ya?Konunun sonu gelmiyor yahu.Bitirdim ben!

filkete
17 Ocak 2009, 16:25
herife bak ya:queen:

wert_35
17 Ocak 2009, 16:42
çok ayıp bi davranış:farao:

kaskşart
17 Ocak 2009, 16:48
bari motorunun resmini koyma oraya :farao:

mhyen
17 Ocak 2009, 19:09
Ne yalan söyleyeyim söylenen doğru ama yapılan hareket çok ama çok yanlış:farao:

HercuL
17 Ocak 2009, 19:19
görünüşüne aldanma bendeki bu aşk olmasa sen bi b.. yaramazsın =)

asfalt meleği
17 Ocak 2009, 19:34
kendi açpında kendi karakterine göre doğru bir şey yapmaya çalışmış. önemli olan şey niyete bakmak. niyeti insanları uyarmak bir şekilde.

ben olsam tenezzül bile etmem. böyle bir davranış şekli aklıma bile gelmezdi doğrusu. ama herkesi çapı, herkesin penceresi bir değil unutmayın arkadaşlar..

NoVaRiX
17 Ocak 2009, 20:14
nasıl bir millet olduk biz yaa..?!

herkes birbirini kazıklamaya çalışıyor, bunuda başarı sayıyor!!

yazık ya, kaybettiğimiz değerlere yazık!!

M'ARRENTZIEH
17 Ocak 2009, 20:17
kendi açpında kendi karakterine göre doğru bir şey yapmaya çalışmış. önemli olan şey niyete bakmak. niyeti insanları uyarmak bir şekilde.

ben olsam tenezzül bile etmem. böyle bir davranış şekli aklıma bile gelmezdi doğrusu. ama herkesi çapı, herkesin penceresi bir değil unutmayın arkadaşlar..

tabi dediğiniz gibi de olabilir ama her ne pencereden olursa olsun yapılan şeyin büyük ayıp olduğuna inanıyorum.

İşin ilginç yanı İlan hala yayından kaldırılmamış ve öğlenden bu yana nerdeyse 200 hit yapmış. Sahibinden.com'daki ilanlar yayınlanmadan önce kontrol ediliyor diye biliyordum.

Düzeltme: Ne anlama geliyor bilmiyorum ama "Sistem Pasif Yaptı" işareti var.

CBA
17 Ocak 2009, 20:18
o kadarda değildir yaav ne bu allah aşkına.

ercaan
17 Ocak 2009, 20:41
bu nasıl insanlık :)

PaskalNouma
17 Ocak 2009, 20:48
ılk motorum HYO GT 650 bu fıyata bu kalıte az bulunur,benden alan arkadaslada hala gorusuyoruz oda cok memnun
bence her marka ve nodelde sorun yasayan arkadaslar olabılır,ama benım 250 R kullanan bır suru arkadasım oldu ve buyuk bır sıkıntı yasayan(redlıne sınırlarını zorlamadan) görmedim

espri kutusu
17 Ocak 2009, 21:28
Ben bu adama msj atmIştIm.. askere gidiom die önce 4.5bin ytl e koymuştu sonra 5.5bin ytl yaptı.. İzmirdeki arkadaşImIn yanIna gidip almayI bile düşünmüştüm =)

hocam al bende de o kadar, bende mesaj attım, birde cevap verseydi gel al diye kek gibi hemen gidicektim izmire. anlamadığım tamam krank kırabilir(tabii redline sınırlarını zorladığın taktirde) ama bu hyo gt 250r ler aşırı derece kötüleniyo, anlamadığım bu kadar kötülenmesinin sebebi ne? bence yeni başlayacak(bende dahil:P) veya normal kullanım için çok ideal bir motora benzemesi, hem görüntü bakımından insanları tatmin ediyo hemde performansı motoruna göre gayet iyi zannedersem. ama sakın ama sakın alma denmesini açıkçası bir türlü anlamadım?:silent:

teknoali
17 Ocak 2009, 21:53
görünüşüne aldanma bendeki bu aşk olmasa sen bi b.. yaramazsın =)

süper cevap ::plus1::

Blacklove16
17 Ocak 2009, 21:57
süper cevap ::plus1::

bu cevap ta süper ::plus1:::queen:

Taner YILMAZ
17 Ocak 2009, 22:17
Elin adamı red line'a girme diye kırmızı çizgi çekmiş.. Adam gibi kullanırsan bişey olmuyo.. Bende satıyorum motorumu ama 600'lük almayı düşünmesem hayatta da satmam..

Deli Çerkes
17 Ocak 2009, 22:45
Bu ilanı veren arkadaş , kendince hyosung 250 R modelini almayı düşünenleri uyarıyor.neticede sahibinden. com çok büyük bir kitleye hitap ediyor.başka bir niyetinin olduğunu düşünmüyorum.

Taner YILMAZ
17 Ocak 2009, 22:58
Performans sınırlarını zorlamakla, hayvan gibi kullanmak arasında dağlar kadar fark var.. Bence durum bu..

Lucas
17 Ocak 2009, 23:20
Bu motoru satın olan kişi olsam döverdim bu herifi.. Eğer satarken bu motoru öve öve bitiremediyse tabi.

extreme1925
17 Ocak 2009, 23:25
yanlış yapmamış bence satmış gitmiş
naaapsaymış tursunu mu kuracaktı ?? :queen:

Taner YILMAZ
17 Ocak 2009, 23:28
Karakter meselesi.. Bence yanlış sence doğru.. Bence karaktersizlik..

motopisklet
17 Ocak 2009, 23:47
niye kotuluyorsunuzki

alacam bende bundan ehliyetten sonra :wiinkk:

Murat2100
18 Ocak 2009, 00:37
ne insanlar warya :S

gs3034
18 Ocak 2009, 00:59
şimdi bu adama sorsan iyi birşey yaptım der(motor alacakları uyardıya),iyide arkadaşım hani motorcuyduk,hani yolda kaldığımızda birbirimize destek olurduk?yardımcı olurduk ?dümenmi hepsi yasladın motoru bittimi yani,bu arkadaşımızın yaptığı çok ayıp hyosung babamın oğlu değil ama böyle abuk şeyler yazıp insanı motordan soğutmak çok yanlış,3 tane hyosung'u olan arkadaşım var çok sıkıntı yaşamadılar..

Taner YILMAZ
18 Ocak 2009, 01:00
şimdi bu adama sorsan iyi birşey yaptım der(motor alacakları uyardıya),iyide arkadaşım hani motorcuyduk,hani yolda kaldığımızda birbirimize destek olurduk?yardımcı olurduk ?dümenmi hepsi yasladın motoru bittimi yani,bu arkadaşımızın yaptığı çok ayıp hyosung babamın oğlu değil ama böyle abuk şeyler yazıp insanı motordan soğutmak çok yanlış,3 tane hyosung'u olan arkadaşım var çok sıkıntı yaşamadılar..

:cat::cat::cat:

sey_47
18 Ocak 2009, 01:09
Umarım bu sorunlarını da sattığın kişiye söylemişsindir...
Ticaret Ahlakı...

mandarake
18 Ocak 2009, 01:11
İyice tuhaf bi millet olduk...:pale: Bence bu yapılan hiç hoş değil...:farao:
Bu arada benim gibi yeni motora başlayacakların iyice kafasının karışmasına sebep oluyor bu tür şeyler.almayı düşündüğüm motorların arasında hyosung RT 125'de var ama bu tür şeylerle karşılaşınca kafamda soru işaretleri oluşuyor...:silent: benim bildiğim hyosung bir suzuki bir yamaha değil ama çin mallarınının üstünde kalitesi, olan orta kalite bir marka.
ne yapmalı?!!? bir tane cbf 150 yada ybr 125 mi almalı işimizi sağlama almak için...:silent:
Bizim gibi acemilerin işide zor yahu...:pr:

thaii_vtec
18 Ocak 2009, 01:12
şahsen bende hyosung gt 250 r aldımm.. okadarr hevesten sonraa.. bendenn önceki sahibi küfürr edicemde neysee.. motoru yağsız bırakmış ve bana kakaladıktan 3 gun sonraa krank dagıttı.. motorr acılıp bakıldıgındada yagsızlıklıktan dolayı dagıtmıss.. eger yagına suyuna cok ıyı bakarsan red lıne aa gırmezsen bencee oo motorr sorun yaratmazz.. MOTORUM KRANK DAGITTIGI HALDE BUNLARI DIYOSAM.. gerisi size kalmışş =)

soner_kep
18 Ocak 2009, 01:14
alan adam biliyodur birincisi nasıl kötü motor olsugunu satanda açık yüreklilikle söylemiş dandik olsugunu bu normal

kıllıtarkan
18 Ocak 2009, 01:29
bence o kadar ilginç değil bi dünya laf söylüyorlar zaten hüseyine :)