Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İstanbul MT]Kalk Gidelim Hamama Otur Benim Yanıma Buluşması

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

kuyucadısı
21 Ocak 2009, 13:36
hamama getiririm ::winkwink::winkwink::winkwink::winkwink ::pala::

olur abi hamama getirirsin :cherry:

delipoyraz
21 Ocak 2009, 13:41
http://www.motosiklet.net/forum/duyurular/55686-%5Bistanbul-mt%5D31-01-2009-c-tesi-fuar-oncesi-bulusmasi.html

hamam malzemeleri konusun takım kurma çalışmalarını bu toplantıda yaparsınız artık

kaleci hazır :queen:

hele sen bii katılda o toplantıya :cherry: sonra reklam yaparsın...

GKN
21 Ocak 2009, 13:49
[MT Yıkama Team] olarak topici yakından takip ediyoruz :P

http://img166.imageshack.us/img166/7031/hamamtakmhy8.jpg (http://imageshack.us)
http://img166.imageshack.us/img166/hamamtakmhy8.jpg/1/w604.png (http://g.imageshack.us/img166/hamamtakmhy8.jpg/1/)

emomen
21 Ocak 2009, 14:09

http://img166.imageshack.us/img166/hamamtakmhy8.jpg/1/w604.png (http://g.imageshack.us/img166/hamamtakmhy8.jpg/1/)

:queen::queen: kolay gelsin abi çok zor şartlar altında konuyu takip ediyonuz:queen:

VaScO1925
21 Ocak 2009, 14:25
orda başka bişi takip etmiyonuz demi :D

delipoyraz
21 Ocak 2009, 15:38
Hamamın rehaveti çöktü herhalde herkesee :silent: 1000 i geçince mesajlar sustu :) yalnızzz aldığım duyuma göre bayanlar erkenden gidiyor hamama hafif nispet konusu olacak gibi.. Daha burda beylerin hadi gidiyoruz muhabbeti devam ederken, bayanlar işlemiş gerçekleştirmiş olacak... duyduk duymadık demeyinnnnn :bounce::bounce::cherry:

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 15:58
Hamamın rehaveti çöktü herhalde herkesee :silent: 1000 i geçince mesajlar sustu :) yalnızzz aldığım duyuma göre bayanlar erkenden gidiyor hamama hafif nispet konusu olacak gibi.. Daha burda beylerin hadi gidiyoruz muhabbeti devam ederken, bayanlar işlemiş gerçekleştirmiş olacak... duyduk duymadık demeyinnnnn :bounce::bounce::cherry:

abi sen nerden biliyorsun bu muhabbeti kadınlar senin yanındamı konuşuyorlar yuh yani be :queen::bounce::wiinkk:

biz Gürkanla candostuz... Aygül e keseyi onun namına ben atarım :queen::queen: şimdi Gürkan ı yormayalım buraya kadar :cherry:::gleam::::winkwink::winkwink::winkwink

aman , şimdiiii terlik geliyooo kafama AYGÜL dennnn..... gibi hissettim :)

aklın yolu bir demişler seni dublör tayin ettim dostum hayırlı olsun:rendeer::queen::queen::queen::queen:

orda başka bişi takip etmiyonuz demi :D

yüzlerindeki ifadeye göre aynı şeyi düşünüyoruz vasko:queen:

zamanla tecrübe kazanacağına eminim aygülcüm her genç kızın başına gelebilir :salut::salut::cherry:

biz o hediyeyi almayalım diye tek ayak üstünde kırk takla attık :queen::queen:

burda tejrube öne cıktı tabi :queen::queen::queen::wiinkk::rendeer:

AnqeLa
21 Ocak 2009, 16:40
hamamcılar susmuş :queen: 1000. mesajı kaptırdılar diye ne çok içerlemişler :queen::queen:

delipoyraz
21 Ocak 2009, 16:41
abi sen nerden biliyorsun bu muhabbeti kadınlar senin yanındamı konuşuyorlar yuh yani be :queen::bounce::wiinkk:

dostum, eticin getireceğim ya Aygül le Cadı ya :cherry: ister istemez gelişmelerden haberdar oluyorum :queen:

hamamcılar susmuş :queen: 1000. mesajı kaptırdılar diye ne çok içerlemişler :queen::queen:

:wiinkk::wiinkk::wiinkk::wiinkk:

sakinseytan
21 Ocak 2009, 16:42
vay be 1209 msj topiq hit olmuş ya bakalım katılımda öle olucak mı :)

delipoyraz
21 Ocak 2009, 16:43

nazar etme ne olur :cherry: çalış seninde olur (1210:queen:)

GKN
21 Ocak 2009, 16:55
Belki henüz belli değil : 29 (24 Kayıtlı ve 5 Misafir üye bulunmaktadır.)

* AKREPAHMET
* alper_tim
* babaçi
* bat_boy
* caracalstar
* D C R + 2 Misafir
* dreamdark
* Gelişim Sürücü Kursu
* gittardando
* GorkeM
* hanedan12
* hell24
* iyireklam10
* Jubaa
* Kelleci
* lijoluna
* okan_style
* pokergs
* RECOKARAP
* RoMe0
* sakinseytan + 3 Misafir
* serkanzat
* thaii_vtec
* tolgada

şu kardeşler artık bi karar verse??

kuyucadısı
21 Ocak 2009, 17:26

aboooo siz dört kişi düşünüp bi cevabı ancamı veriyosunuz :cyclopsan
desenize biz bir yerine hepinizi dört sayıcaz :P

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 17:32

senden başlıyalım ne dersin :rendeer::bounce::wiinkk::cat:

AYGÜL
21 Ocak 2009, 17:32
süperr.... :cat::cat::wiinkk: eti cin en kısa zamanda elinde

Belki yarın, belki yarından da yakın :cherry:

oleeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyy

yalan gürkanın hediyeyi öğrenmiş hediyeyi almadan gitmem diye pm attı bana :queen::queen::queen:

yalaaannnn :P:P

biz Gürkanla candostuz... Aygül e keseyi onun namına ben atarım :queen::queen: şimdi Gürkan ı yormayalım buraya kadar :cherry:::gleam::::winkwink::winkwink::winkwink

aman , şimdiiii terlik geliyooo kafama AYGÜL dennnn..... gibi hissettim :)

tmm abim sana boynum kıldan ince :)

dumayanlara tekrar duyurulur. 1000.mesaj hediyesi sitemizin bücür cadısı AYGÜL arkadaşımıza kısmetmiş. iyi günlerde kullanması dileğiyle:queen::queen::queen::queen::queen:

aygül hdiyenle biraz önce görüştüm. kendiside çok sevindi. şimdiden antreman yapmaya başladı kese için

ahh bide ben sevinebilsem ellerim kırılaydı klavye basmayaydı :salut: :P:P

dostum, eticin getireceğim ya Aygül le Cadı ya :cherry: ister istemez gelişmelerden haberdar oluyorum :queen:

eticin e bayılırım ımmmm :) poyrazz abiimmm:rendeer:

aparat
21 Ocak 2009, 17:39
ooo en şanslı üyemizde teşrif etmiş hediyenimi almaya geldin :queen::queen:

GKN
21 Ocak 2009, 17:48
aboooo siz dört kişi düşünüp bi cevabı ancamı veriyosunuz :cyclopsan
desenize biz bir yerine hepinizi dört sayıcaz :P

birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için :P

AYGÜL
21 Ocak 2009, 17:53
ooo en şanslı üyemizde teşrif etmiş hediyenimi almaya geldin :queen::queen:

:) sanırım yüzyıllar boyunca bu hediye peşimi bırakmayacak :P

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 17:55
birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için :P

karizmatik keseci seni
:rendeer::rendeer::rendeer::rendeer:

aparat
21 Ocak 2009, 18:01

:queen::queen::queen::queen::queen:

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 18:05

bu imajı benim dublör senin üstünden siler merak etme :queen::queen:

AYGÜL
21 Ocak 2009, 18:10

:queen:

ayy siz çok yaşayın emi

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 18:19
:queen:

ayy siz çok yaşayın emi

hep beraber inş uzun yıllar :rendeer::rendeer::rendeer:

AYGÜL
21 Ocak 2009, 18:47
hep beraber inş uzun yıllar :rendeer::rendeer::rendeer:

amiiiinnn

ama abi senin fazla kalmadı ömrün be :P:P

aparat
21 Ocak 2009, 18:49
amiiiinnn

işte budur besle kargayı oysun gözünü :bounce:

AYGÜL
21 Ocak 2009, 18:52
işte budur besle kargayı oysun gözünü :bounce:

cem abi sende aramızı bozmaya çalışma ben öle demek istemedim :queen:

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 18:55
amiiiinnn

sen merak etme dağa çok kese yaparım biliyorsun bu işler sıraya bakmıyor :bounce::rendeer::wiinkk:

AYGÜL
21 Ocak 2009, 18:58
sen merak etme dağa çok kese yaparım biliyorsun bu işler sıraya bakmıyor :bounce::rendeer::wiinkk:

:rendeer:
abi sen beni bile gömersin yaşlandıgımda senın gıbı enerjı dolu olsam keşke bende :cherry:

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 19:28
:rendeer:
abi sen beni bile gömersin yaşlandıgımda senın gıbı enerjı dolu olsam keşke bende :cherry:

:rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rend eer:

delipoyraz
21 Ocak 2009, 21:04

emrin olur ne demek, silerizzzz ::pala::

bukaleon34
21 Ocak 2009, 21:17
1 haftadır topiği okuyorum.yani milli geyik turnuvası yapılsa herhalde birinci olursunuz.yahu bir aktivite üzerine inanılmaz geyikler yaptınız.oraya gittiğinizde 2 kese attıracaksınız ama maşallah şimdiden yağlı güreşlere hazırlanır gibisiniz.size iyi keselenmeler.hamam sonrası burayı düşünemiyorum.

motosiklet üzerine ne yoksa burada.

delipoyraz
21 Ocak 2009, 21:18
1 haftadır topiği okuyorum.yani milli geyik turnuvası yapılsa herhalde birinci olursunuz.yahu bir aktivite üzerine inanılmaz geyikler yaptınız.oraya gittiğinizde 2 kese attıracaksınız ama maşallah şimdiden yağlı güreşlere hazırlanır gibisiniz.size iyi keselenmeler.hamam sonrası burayı düşünemiyorum.

:) :) sen yanlış topiktesin.. motor hakkında bişeyler arıyosan çok başlık var, ama sanırım sen bu başlığı tercih ettin, şikayet etme o zaman

bukaleon34
21 Ocak 2009, 21:25
sizler sonucta dostluklar kurmuşsunuz ama siteyi bu bağlamda işgal etmenin anlamı yok.konu dışında olabilir bunlar

neyse ben yönetici falan değilim.onların takdiri

delipoyraz
21 Ocak 2009, 21:29
sizler sonucta dostluklar kurmuşsunuz ama siteyi bu bağlamda işgal etmenin anlamı yok.konu dışında olabilir bunlar

arkadaşım sayfada 20 ye yakın başlık var... motorla ilgili..

eğer bir sorunun varsa ona da yardımcı olalım.. sormak istediğin bişi varsaaa bilgimiz dahilinde yardımcı olmaktan memnun oluruz yani... :cat: ki organizasyonlar ilk sayfada duyrulur bizim sitemizde.

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 21:32

motorcuyuz diye yıkanmıcazmı arkadaş seninde keseye ihtiyacın vardır mutlaka gel tanışmış oluruz :rendeer::rendeer:

bu sayemizde mesaj sayında art tı bu arada:)

Kelleci
21 Ocak 2009, 21:42
motorcuyuz diye yıkanmıcazmı arkadaş seninde keseye ihtiyacın vardır mutlaka gel tanışmış oluruz :rendeer::rendeer:

bu sayemizde mesaj sayında art tı bu arada:)

abi sana 3 posta kese atsalar:P bide çamaşısuyuna bassalar anca beyazlarsın:queen::rendeer:

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 21:49
abi sana 3 posta kese atsalar:P bide çamaşısuyuna bassalar anca beyazlarsın:queen::rendeer:

yasincim yani şurda dosluklar kurmuşuz hamama bile beraber gider isek dağa ne olsun herkeze açık kapımız bu dosluğun içinde her şey var paylaşım var emek var mücadele var ve tabiki motor sevgisi var biz yanlış bişey mi yapıyoruz birisi bişe sormuşta cevapmı bulamamış bu sitede kim ne sormuşsa cevabını almış ve teşekkür etmiştir de diyim dostluğa devam :wiinkk::wiinkk::wiinkk::wiinkk::wiinkk:::rendeer: wiinkk:

E-M-R-E
21 Ocak 2009, 21:50

bende onun ilacı casper gibi bembeyaz yaparım adamı :wiinkk:

yasincim yani şurda dosluklar kurmuşuz hamama bile beraber gider isek dağa ne olsun herkeze açık kapımız bu dosluğun içinde her şey var paylaşım var emek var mücadele var ve tabiki motor sevgisi var biz yanlış bişey mi yapıyoruz birisi bişe sormuşta cevapmı bulamamış bu sitede kim ne sormuşsa cevabını almış ve teşekkür etmiştir de diyim dostluğa devam :wiinkk::wiinkk::wiinkk::wiinkk::wiinkk:::rendeer: wiinkk:

çok damar yaptın gürkan abim ( ama hepsi de doğru) :rendeer:

VaScO1925
21 Ocak 2009, 21:55

hamamda da motosiklet gösterisi var izlemeye gelmek istersen bekleriz :)

teker ıslak göbek taşında nasıl yakılır öğrenicez :)

hangi ildensin nerdensin bilmiyorum ama Allah sanada bu şekilde dostluklar kurmayı nasip etsin aMİN

istburak
21 Ocak 2009, 22:04
yavrum benim be topiğimize bak 1000 aşmış darıısı yei binlere:)

VaScO1925
21 Ocak 2009, 22:09
yavrum benim be topiğimize bak 1000 aşmış darıısı yei binlere:)

yüzme bilmeyenleri hamama almıyorlarmış haberin var dimi :queen::queen::queen:

ERYİLMAZ
21 Ocak 2009, 22:11

len benden habersiz millete kesemi attırıyorsun. benseni ayaklarımla çiğnerim.cirlop gibi olursun:queen::queen::queen:

istburak
21 Ocak 2009, 22:15
yüzme bilmeyenleri hamama almıyorlarmış haberin var dimi :queen::queen::queen:

yaa yavrum yüzme nedemek ben aslfalta sörf yapmış adamım:P

tanrinin_kirbaci34
21 Ocak 2009, 22:17

sitelerde geyik yapmayın koruma ve yaşatma derneğinden falanmısın nesin sana ne mıllet buraya geyik topiği açmıs hoşuna gitmiyorsa orda hoşuna gidebilecek başka konulara bakıcaksın.mılletın tadını kaçırmaya çalışmicaksın insanın burnunun ucunda çıkan sivilce olma istersen inan bana o sivilceyi sen bile sevmezsın:bounce::cat:

VaScO1925
21 Ocak 2009, 22:17
yaa yavrum yüzme nedemek ben aslfalta sörf yapmış adamım:P

hamam taşında göbek üstünde de dönersin sen :queen:

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 22:20
len benden habersiz millete kesemi attırıyorsun. benseni ayaklarımla çiğnerim.cirlop gibi olursun:queen::queen::queen:

tamam kıskanma sıraya gir :queen::queen:

ERYİLMAZ
21 Ocak 2009, 22:31
tamam kıskanma sıraya gir :queen::queen:

tamam abi sıradayım. sırada kaç kişi var? ::plus1::::whip::::whip::::whip::::evil::::evil::: :evil::

OGLUMVE BEN
21 Ocak 2009, 22:42
başta aparat sonra gkn kelleci burak jesss dilaveri saymıyom o iki kişilik :mrgreen: bide askerden emin gelir se yandık işte o zaman :mrgreen:

kuyucadısı
21 Ocak 2009, 22:45

hayırdır arkadaşım sen başlıkta motosikletle ilgili bitek kelime gördünmü?
burası hamam topiği motor yağından bahsedicek değiliz dimi? heee yok diyosanki
iki kesede bana atın bayanlar hamamınada erkekler hamamınada gelebilirsin atarız keseni kendine gelirsin :bounce:
bak arkadaşım burda hangi topikte kim nasıl konuşması gerektiğini iyi bilir sen geldiğinden beri bu topik dışında başka bir topiği okumadıysan bu bizim değil senin sorunun ok? :bounce:

VaScO1925
21 Ocak 2009, 22:59
tamam sakinleş tansiyon ilaçlarını al cadı aman diyim :P