PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan Sofuoğlu'ndan Filistine Destek...

VaScO1925
13 Ocak 2009, 23:44
http://www.1turk.net/r/14eb0a1b7b4.jpg

Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'ndan Filistin'e destek

Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu Sakarya'nın Akyazı ilçesinde düzenlenen Filistin'e destek kampanyasına katılarak destek verdi.
Akyazı ilçesinde bulunan sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenen "Filistin Acil Yardım" kampanyasına 2007 Dünya Süpersport Motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu'da katıldı.
Sofuoğlu, bir Müslüman ülke olarak İsrail'in Filistin'de yaptıklarına göz yumamayacaklarını belirterek, "Gazze'de işgal altında bulunan Filistinliler her türlü yardıma muhtaçlar. Filistin'de ki kardeşlerimize destek için geldik. Herkes üzerine düşen görevi yapmalı. Bu zulme kimse göz yummayacaktır. Dünyadaki ülkelerin İsrail'in yaptığı zulme nasıl göz yumuyorlar anlamıyorum. Ben şahsi olarak elimden geleni yapmaya çalıştım. Aynı hassasiyeti sizinde de göstermenizi bekliyorum. Filistin'in desteğe ihtiyacı
var" dedi. Düzenlenen yardım kampanyasına Veteran Dünya Güreş Şampiyonu Kamil Özdağ da destek oldu. Akyazı Şehit Yüzbaşı Halil İbrahim Sert Lisesi öğrencileri yaptıkları yiyecekleri düzenledikleri kermeste sattı.

Alıntıdır. (http://www.1turk.net/haberler/h/1511)

Özer
14 Ocak 2009, 12:25
Bence de yapılması gereken acil yardımlardan birisi Filistin halkına dır.
Sadece müslüman bir ülke olduğu için değil, İnsani bakımdan yapmamız şart.

alix35
14 Ocak 2009, 14:37
helal olsun kenana oradaki müslüman halkının çektikleri bizim başımıza da gelmeden çok işler yapmamız lazım...en azın da cep telefonun dan bağış yapmak en kolayı.. 5 tl...

tororosso
14 Ocak 2009, 14:50
Kenan sofuoğlu kardeşimize desteklerinden dolayı teşekkür ederim ,
bir nebzede olsa sesimizi duyurmaya katkısı ve desteğı olacağına emınım ,
kenan kardeşimizede bu yakışırdı sağol SOFUOĞLU

WOLF 81
14 Ocak 2009, 16:13
bizlere düşen, (müslüman insanlar) olarak ve motorseverler olarak destek vermektir.allah yardımcıları olsun inşallah. abimizede helal olsun.

n-aim
14 Ocak 2009, 16:16
Herşeyiyle örnek bir sporcu.Allah yolunu açık etsin.Filistinli kardeşlerimizede üzülmemek elde değil:salut:

Birkannn
14 Ocak 2009, 17:03
Helal olsun gerçekten..